שיחה מעצבנת:

ויימס

New member
שיחה מעצבנת:

היא: "פראצ'ט יורד מגדולתו לאחרונה." אני: "את יודעת שיש לו אלצהיימר?" היא: "לא." אני: "ככה שיש לו סיבה ממש טובה לרדת מגדולתו." היא: "לא יודעת... זה עניין של גישה." אני: "אלצהיימר זו שאלה של גישה?" היא: "זו שאלה של עד כמה אתה פרימדונה." אני: "באמת." היא: "את חייבת להודות שפראצ'ט הוא פרימדונה." אני: "לא ממש, אני לא חושבת." היא: "ארתור סי קלארק כתב עד שהוא מת. וגם לארי ניבן כותב, עם כל הבעיות שיש לו. ונגיד דאגלס אדאמס? סלומון הספק ממש טוב." אני: "נו, וממה דאגלס אדאמס מת?" היא: "הוא מת בתאונת דרכים." גרר. ראש בקיר.

J e n i e

New member
אני לא חושבת שהספרים האחרונים היו פחות טובים

לפחות, לא באופן משמעותי. עם מי השיחה?

ויימס

New member
עם... חברה. ../images/Emo3.gif

יש את הויכוח הנצחי הזה בין האנשים שאוהבים את הספרים הראשונים, האנשים שאוהבים את הספרים האחרונים, והאנשים שאוהבים את הספרים שבאמצע. אני אישית תקועה ביבשת האחרונה.

toi

New member
|יר| תפליקי לה עם unseen academicals.

ספר מצויין, בחיי.

Rincewind

New member
אני אוהב את כל הספרים. ^^

אם כי, יש משהו בספרים האחרונים, שהוא קצת עצל. מזמן הוא לא ברא משהו חדש באמת בעולמדיסק. למרות שאת מויסט אני מחבב.

Athaclena

New member
למה מה הוא חייב לה?

חוץ מזה שיש סופרים שכותבים פחות טוב בזקנותם... נו, אין לי כח לזה עכשיו.

milloarnon

New member
הממ

If my doctor told me I had only six minutes to live" "I wouldn't brood. I'd type a little faster. Isaac Asimov

Athaclena

New member
זהו, שלא בתאונת דרכים

סיפרתי לבעלי על זה ופתאום חשבתי... רגע, זה היה התקף לב! באימון במכון כושר. משהו כזה... בדקתי, ויקי מגבה אותי, ואני מכריזה על כך קבל עם ועדה! לא תאונת דרכים ולא בטיח.

למעלה