שוויץ קטן של אמא גאה

שוויץ קטן של אמא גאה

ציצים קטנים? אכן כן, אך מלאי שמנת. מהשקילה הקודמת לפני שבועיים, עדי עלתה מ 2610 ל 3080 ונעם עלה מ 2680 ל 3470! מיד השמנתי מנחת ושתיתי בצמא את השבחים הנלהבים של האחות בטיפת חלב (שביקשה ממני תמונה שלי מניקה את הצמד ביחד, כדי לתלות על הקיר בחדר שלה)

חן123

New member
חנה, לא החליפו את המבחנה

זו ממש הבת שלך! הדימיון ממש בולט. דווקא על נעםן קשה לי לראות אותכם (הולכת להתבונן שוב) וכל הכבוד על עליית המשקלים!

וואו !

התפעלתי מצמד היפיופים וגם מהעלות היפות במשקל ! יש לך שם יופי של שמנת !!!

ממה מיה

New member
טעם של מחלבה קטנה ../images/Emo211.gif

חנה ת'אמת, מה יש לך שם בציצי ? ח"ח על העליות המדהימות ! והתמונות מהממות !

איזה זוג מדהים!!!!!

נשיקות לקטנים, וגם לגדולים, והכי הרבה לכלה החגיגית... מגעגעת אסנת

../images/Emo106.gifהחלב לאמא שמנת- חנה את../images/Emo47.gif

כלכבוד
כלכבוד
כלכבוד
איזו שמנת משובחת. רואים שאני מתרגשת
כל כך שמחה שאחרי ההתחלה ה"לא מאד קלה" שעברת, הגעת לכזו תפוקה מדהימה. אני אשמח מאד שתשתפי אותנו בסיפור התחלת ההנקה שעברת. זה יכול לעודד עוד בנות. והיונקים - כמה הם מתוקים, נמסתי והפכתי לשלולית. זוג מדהימים. כותבת וכותבת והדמעות לא עוזבות את העיניים. נזכרת בדרך הארוכה שעשית כדי שתזכי להניק שניים מדהימים כאלה ומתרגשת שוב.

אני צריכה לכתוב לעצמי את הסיפור

בסיפור הלידה שלי יש קצת, על הימים הראשונים. נראה אם אצליח לשבת ולכתוב את הסיפור כולו מנקודת המבט של ההנקה (ובטח יהיה לסיפור המשך ארוך...)

anguly

New member
כל הכבוד../images/Emo106.gif!!!

איזה יופי של עלייה במשקל מרגש נורא השניים פשוט מקסימים ובמציאות הרבה הרבה יותר!!!
ותמשיכי לייצר שמנת....

באמת מרשים!

ןתמונות מקסימות! גם אנחנו התרגשנו כל כך לראות עליה של 400 גרם בשבוע, ואחכ שוב.. ושוב.. ופתאום -תינוקות במשקל 5 קילו- רגע! תאטו קצת! לא מתאים לי תינוק בן שנה ששוקל כמוני... אז עכשיו נראה לי שהם מאיטים קצת, לראיה הציצים המטפטפים תמידית, מתי הגוף יקלוט את המסר?

בגיל שלושה חודשים יש בדרך כלל

עצירה בגדילה של תינוקות יונקים. עד אז הם אמורים לעלות יפה. הגוף יקלוט את המסר, תני לו כמה ימים...

rsharon

New member
כל הכבוד../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

איזה משקלים יפים!!! אכן ראויה לתשבוחות! במיוחד לאור כל ה"דם, יזע ודמעות".... מורידה את הכובע בפני כל המניקות המלאות... אני כנראה לא אגיע לזה אף פעם ומכירה בקשיים הרבים...

למעלה