שבוע הספר- ספרי ערפדים חדשים

קרניjack

New member
שבוע הספר- ספרי ערפדים חדשים

אתמול הייתי בכיכר רבין,
וראיתי שני ספרי ערפדים חדשים שיצאו בתרגום לעברית. אם יש עוד אשמח לעידכונים!

אברהם לינקולן צייד ערפדים /סת' גרהם סמית'

מאנגלית: חגי אברבוך
הוצאת אופוס
2012

אינדיאנה, 1818. אור הירח מאיר על היערות הצפופים המקיפים בקתה בת חדר אחד, בה כורע אברהם לינקולן בן התשע למראשות מיטת אמו הגוססת. "מחלת החלב" – כך קוראים לזה וותיקי היישוב.

"ילדי הקט..." היא לוחשת – וגוועת.
רק לאחר מכן ילמד אייב שערפד הוא שהרג את אמו.

כשמתגלה האמת ללינקולן הצעיר, הוא כותב ביומנו: "מעתה ואילך אקדיש את חיי ללימוד קפדני. אהיה מלומד בכל הדברים. לחיי תהיה מטרה אחת בלבד...". אייב, שהתברך בגובה אגדי, בעוצמה ובמיומנות בגרזן, יוצא למסע נקמה, שיוביל אותו עד מדרגות הבית הלבן.

אברהם לינקולן הושיע את האיחוד וקרא דרור למיליוני עבדים, אך מאבקו בבני-האלמוות נותר בין הצללים. עד שסת' גראהם סמית' נתקל ביומנו הסודי של אברהם לינקולן, 140 שנה לאחר כתיבתו, והיה לאדם החי הראשון שעינו שזפה דפים אלה.

בעזרת היומן, ובכתיבה בסגנון האוטוביוגרפי האפי של ההיסטוריונית הנשיאותית הידועה, דוריס קיירנס-גודווין, מציג סת' את חייו האמיתיים של אחד מנשיאיה הדגולים של ארה"ב וחושף את ההיסטוריה הסודית של מלחמת האזרחים ואת תפקידם של הערפדים בלידתה, צמיחתה, וכמעט-מותה של אומה זו.

כמו ספרו הקודם של סת' גרהאם סמית' "Pride and Prejudie and Zombies", גם "אברהם לינקולן, צייד ערפדים" נהפך בין לילה לרב מכר בינלאומי, והזכויות להסרטה נרכשו על ידי טום ברטון (טים ברטון?) כשבועיים לאחר צאתו לאור.

Movie artwork © 2012 Twentieth Century Fox Film Corporation. All Rights Reserved.
תמונת עטיפת הסרט באדיבות "פורום פילם" – מפיצת סרט הקולנוע "לינקולן צייד הערפדים" בישראל.

פה ניתן להוריד פרק לדוגמא

קרניjack

New member
לילות לבנים/ ג'נין פרוסט

ספר ההמשך ל"ציידת הלילה".
ייתכן שיש ספויילרים לספר הראשון במה שכתוב על גב הספר (מה שאני מעלה כאן)...

"אם תברח ממני, אני ארדוף אחריך, ואני אמצא אותך..."

ארבע שנים מאוחר יותר.
קאת בלי בונז, האקס המסוכן והסקסי שלה.
היא כעת סוכנת ביחידה ממשלתית סודית שמטרתה לחסל אל-מתים רצחניים המאיימים על שלום הציבור, ועדיין עושה שימוש בכל מה שבונז לימד אותה. אבל כאשר קאת נעשית בעצמה יעד להתנקשות, היחיד שיכול לעזור לה הוא הערפד שהותירה מאחור. עד מהרה היא מגלה שהתשוקה בוערת לנצח... ושבנוז לא מתכוון לתת לה לחמוק ממנו שוב.

"פרוסט מספקת ריגושים סקסיים ללא הפסקה"
מליסה מאר, סופרת רבי המכר של ה-New York Times

"התשוקה הלוהטת בין שני הגיבורים האוהבים היא שהופכת אותו לספר שלא תרצו להניח מהיד!"
Romantic Times

לילות לבנים הוא הספר השני בסדרת קארת´רין קרופילד: ציידת האורבנית ומככבת ברשימות רבי המכר של ה-New York Times, USA Today, Publishers Weekly ועוד.
ג´אנין פרוסט היא מן הסופרות המובילות בז´אנר, מחברתן של סדרות מצליחות נוספות.

MoonFairy

New member
לא קראתי אבל אני ממש רוצה לראות את הסרט

וספרי ערפדים זה בהחלט קול!!!

(אני לא מאמינה שאני מוצאת שנייה לנשום מחוץ לענן האקונומיקה שאני חיה בו בשבוע האחרון כדי להגיב.....
)

Bartal j

New member
הלוואי היה לי זמן לקרוא!!טו מאץ' מבחנים

ועבודות בזמן קצר.. אין חיים!!

למעלה