שאלות בעקבות הסערות בימים האחרונים

Hand Cream

New member
שאלות בעקבות הסערות בימים האחרונים

מדוע כשאתם בוגדים זה מלווה במכלול רגשות כזה חזק? מדוע אתם לא מצליחים לשים סייגים לפניכים? איך אתם מרשים לעצמכם להסחף כך ?

שאלות מצויינות...

והתשובה שלי היא, שחשוב מאד לשים סייגים, ולא לתת לעצמך להיסחף, בטח לא עד מצב של אומללות... כל המטרה של קשר מחוץ לנישואים הוא להפוך אותנו לשלמים יותר, להשלים את מה שחסר לנו במסגרת החוקית ולא להעיק עליה... אבל מה לעשות שאנחנו בני אדם ולא מכונות, ולא תמיד זה בשליטתנו...(למרות שאני מאמינה שכן, לרוב זה בשליטתנו). אם המערכת בבית היא יציבה אז רוב האנשים לא יאבדו את ראשם ולא ייסחפו..כך אני חושבת. וכל אלה שמגיעים למצב הזה של שברון לב, לילות ללא שינה, אומללות וכדומה, להם הייתי מציעה לשקול את פירוק הזוגיות הקיימת ולצאת לחיים חדשים...

redi

New member
זה לא שייך למערכת יציבה או לא בבית

זה שייך רק ללב ולהגיון-במערכת "לא חוקית" ההגיון חייב להיות חזק הרבה יותר מהרגש, אבל אם זה ההיפך-רק ההוא למעלה יכול לעזור....

אור36

New member
כאשר הקשר../images/Emo14.gif

"המקביל" הולך ומסתבך, כאשר יש יותר הירהורים מחיוכים, כאשר המחשבות לא גורמות "לערגונות" אלה לשיברוני לב, והפגישות מלוות בחרטות, צריך להרפות,

פ ר ח בר1

New member
אני יכולה לדבר

מנקודת ראות מאד סוביקטיבית. יש לי יכולת הפרדה מוחלטת בין המציאות היומיומית לבין הפגישה עם המאהב. כשאני עם בעלי אני רק איתו,,כשאני עם המאהב אני רק איתו כל כולי..אני יודעת שלא לכל אחד יש יכולת לנתק עצמם ולחיות כך, אך אני לא מרגישה שום רגשי אשמה בכל צד שבו אני נמצאת.

redi

New member
שום רגשי אשמה?

זה לא ממש הגיוני, הרי חייבים להיות אפילו קצת רגשי אשמה כשפוגשים את המערכת החוקית, אחרי פגישה עם המאהב

redi

New member
לא חריגה-תשתמשי במילה "שונה"

ובאמת את שונה, ככה נראה לי

trainspotter

New member
סליחה פרח

אבל זאת צביעות מה שאת אומרת.מצד אחד בעל ומצד שני מאהב מתמרת בינהם.נניח ניקח מצב למאהב שלך נניח נשוי ויש לו בעייה בבית ועומד לגירושין האם תרצי לפרק את משפחתך ולהצטרף אליו.או שיקום משפחתך

אם להיות כנה עם עצמי אז..

תמיד ניסיתי לחשוב עם הרציונל, לעולם לא נתתי ללב להשפיע על הבית שלי, ביתי הוא מבצרי, גם כאשר כאבתי בלב תמיד חייכתי ושידרתי עסקים כרגיל.. אומנם אהבתי אבל לא הרשתי לעצמי להסחף יתר על המידה, תמיד דאגתי להיות עם רגליים על הקרקע ולא לאבד את הראש.. אני קוראת כאן את דבריי הנשים והגברים ואני פשוט המומה, מעולם לא הגעתי למצב שכזה, לא פעם בחיי נוכחתי לדעתי איזה כוחות עצומים טמונים בי דווקא בזמן שהייתי כל כך זקוקה להם, הרמתי את עצמי מהמקום הכי נמוך והמשכתי הלאה בחיי, תמיד אמרתי לעצמי אם הצלחתי לגבור על מוות של אהוב בצבא שזה הדבר הקשה ביותר בחיי אצליח לגבור על כל אהבה.. מה אומר? בהצלחה להן ותשמצאנה את שביל הזהב אל האושר.. יום טוב sky

redi

New member
אי אפשר להשוות כאב של מוות

לשום כאב אחר, אפילו לא לכאב או שברון לב!!!!!

שאלתי אותך לפני כמה ימים

לגבי ד' באייר - לא ענית וזו זכותך המלאה. ומישהו חכם אמר לפני המון שנים "עזה כמוות האהבה". לא עבורי, אבל כנראה שיש בזה משהוא.

הודעה מרוכזת להרמת המורל../images/Emo140.gif

לכל אלו שליבן נשבר לאחרונה. קחו את עצמכן בידיים
הוא לא האחרון, אין מצב שאין טוב ממנו. עצם העובדה שהוא פגע בכן ככה ושבר את ליבכן רק מראה עד כמה הוא חסר רגישות, מניח לכן לבכות ככה, להתיסר בכאב הפרטי שלכן במקום להיות איתן שם ולחבק ולעודד. די נו, באמת לא שווה את כל זה. קחו כמה ימים, תבכו תתאבלו תעצרו את החיים שלכן אבל אחרי זה די
זה כבר מוגזם, ההתבוססות הזאת בכאב נראית לי מיותרת. בהצלחה

Hand Cream

New member
אוח סיטו סיטו

כל הכבוד אפילו אני לא יכולתי לכתוב טוב יותר (בעצם אולי כן אבל ...)

למעלה