שאלון ראשון

Ocean Spirit

New member
שלום

חתול| גיל: 22
מאיפה אתם: ת"א
איך גיליתם על הפורום: פרסום בעמוד הפורומים
מתי קראתם בפעם הראשונה ספר של ניל גיימן: אממ... גיל 18 בערך, אני חושבת
איזה ספר של ניל אתם הכי אוהבים: אני לא יכולה לבחור. חוץ מ"אלים אמריקאיים" ו"בני אנאנסי", שיחסית לא כ"כ התחברתי אליהם, אני אוהבת את כולם במידה שווה
הייתם באייקון כשהוא הגיע? כמובן
והלכתם לאיזושהו מפגש איתו? לכולם (חוץ מארוחת הערב שלא ידעתי עליה עד שהיה מאוחר מדי. גררר.)
ספר אהוב בכלליות: "ההוביט", "עליסה בארץ הפלאות/מעבר למראה"
משפט שמתאר אתכם הכי טוב: אי אפשר לסכם אותי במשפט אחד.
ציטוט אהוב מספר של ניל: "And now - we're gonna take turns..."
דמות אהובה מספר של ניל: Crowley, ללא ספק
פורומים אחרים שאפשר למצוא אתכם שם: אני לא ממש פעילה בפורומים ספציפיים. מדי פעם אני קופצת לבקר בפורום זה או אחר

ענבאך

New member
המהמ.

שם: גיל: 18 [מכחישה שעוד רגע 19] מאיפה אתם: כפר ורדים [או כמעט לבנון בימים אלו:X] איך גיליתם על הפורום: ממש ברגע זה היה בעמוד הראשי של הפורומים, ואם לא אז בטח מעיין הייתה מגלה לי. מתי קראתם בפעם הראשונה ספר של ניל גיימן: לא זוכרת, בטח לפני שנתיים או משהו. איזה ספר של ניל אתם הכי אוהבים: לא יודעת, אבל אני אוהבת לקרוא את התודות שלו, כי הן תמיד מצחיקות. הייתם באייקון כשהוא הגיע? כן והלכתם לאיזושהו מפגש איתו? ארבנו לו מחוץ לאיזו כיתה, הייתי בהקראה ובאחד מאירועי החתימה ספר אהוב בכלליות: אשתו של הנוסע בזמן.
משפט שמתאר אתכם הכי טוב: Sometimes I think you want me to touch you How can I when you build a great wall around you [זה מChina של טורי] ציטוט אהוב מספר של ניל: עזבו אותי, לא זוכרת בע"פ. דמות אהובה מספר של ניל: דוגרי לא יודעת פורומים אחרים שאפשר למצוא אתכם שם: פאנפיקים וסופרי"צ, אבל לרוב אפשר למצוא רק בצבא [כמו המקום, לא הפורום;[]

graceless lady

New member
../images/Emo42.gif

שם: אינה גיל: 17.5 (בערך...) מאיפה אתם: חיפה איך גילתם על הפורום: מההודעה של תפוז מתי קראתם לראשונה ספר של ניל גיימן: זה היה בשורות טובות... אני חושבת שלפני שלוש- ארבע שנים איזה ספר של ניל אתם הכי אוהבים: עשן ומראות (אני אוהבת את הסיפורים הקצרים שלו...) הייתם באייקון כשהוא הגיע? כן!!!
הייתי במפגש שאלות תשובות ובהקראה (וגם באחד מאירועי ההחתמה) ספר אהוב בכלליות: *מתלבטת* אני חושבת ש"משהו לרוץ איתו" (של דויד גרוסמן) משפט שמתאר אותכם הכי טוב: מים שקטים חודרים עמוק ציטוט אהוב מספר של ניל: " I'm so close now. I buy a postcard from a homeless guy on the sidewalk with a blancket of stuff, and I write REMEMBER on it, in a lipstic, so I'll never forget, but the wind cimes up an carries it away, and just for now I guess I'm going to keep walking" (זה מ- FRAGILE THINGS) דמות אהובה מספר של ניל: קרולי

limilu

New member
אני ^^

שם: לימור גיל: 16 [כמעט, נו.] מאיפה אתם: חיפה/חור בצפון איך גיליתם על הפורום: הודעה בפאנפיקים או טרי פראצ'ט או שניהם מתי קראתם בפעם הראשונה ספר של ניל גיימן: אווו, לא זוכרת. כנראה בשלוש השנים האחרונות. איזה ספר של ניל אתם הכי אוהבים: בשורוטו
וגם עשן ומראות הייתם באייקון כשהוא הגיע? כן! אפילו ארבנו לו ביום הראשון של החתימות! והלכתם לאיזושהו מפגש איתו? עם ניל גיימן? *מרימה גבה* ספר אהוב בכלליות: אממ... חומריו האפלים, ולרחם על סיליה. משפט שמתאר אתכם הכי טוב: "בעלת פוטנציאל הרסני" [בנדוד]. ציטוט אהוב מספר של ניל: אני לא נוטה לזכור כאלה כרגע. דמות אהובה מספר של ניל: החתול מקורליין. פורומים אחרים שאפשר למצוא אתכם שם: טרי פראצ'ט, חצלולים, פאנפיקים וחומריו האפלים.

פלאפאל

New member
תראו את המכוערת הזאת ../images/Emo11.gif

(אההה אני לא בפורום הזה. זה פשוט מין דבר כזה, שאני כותבת לפחות הודעת אחת בפורומים ששאי נמצאת בהם
ביי ביי!)

ס א י

New member
../images/Emo115.gifאמגשאמגש. פורום לניל גימן!!11

[אם מעיין לא הייתה מעדכנת חתימה ב414 בחיים לא הייתי שמה לב;;;;] שם:נעה\סאי. גיל:14.9 מאיפה אתם:חיפה. איך גיליתם על הפורום:מעין עדכנה חתימה ב414. מתי קראתם בפעם הראשונה ספר של ניל גיימן:וואי, לא יודעת. המ, לפני שנה וחצי ככה. איזה ספר של ניל אתם הכי אוהבים:לא קראתי את כולם אבל עד כה, 'לעולם-לא-עולם'. הייתם באייקון כשהוא הגיע?לא;;;;;;;; אני כ"כ התעצבנתי שלא יכלתי להגיע. והלכתם לאיזושהו מפגש איתו?לא :/ ספר אהוב בכלליות:ההסטוריההסודית, כרגע. משפט שמתאר אתכם הכי טוב:אין אחד כזה. ציטוט אהוב מספר של ניל:יש לי במחשב שלי, אני לא בבית. דמות אהובה מספר של ניל:וואי, הנטר, דאמט. פורומים אחרים שאפשר למצוא אתכם שם:פאנפיקים, ה"פ מדי פעם, א"א, ספרים וספרות. יוםטוב!^^

S

sunshineBK

Guest
היי.. ../images/Emo9.gif

שם: אור גיל: כמעט 19 מאיפה אתם: מושב.. ליד רחובות כזה איך גיליתם על הפורום: ראיתי שנפתח חדש.. מתי קראתם בפעם הראשונה ספר של ניל גיימן: לפני.. שנתיים או שלוש. איזה ספר של ניל אתם הכי אוהבים: קשה מאוד להגיד. אולי אלים אמריקים, למרות שעבר הרבה זמן אז קשה לשפוט כבר.. כי גם בשורות טובות מתחרה.. הייתם באייקון כשהוא הגיע? כן, פעם אחת והלכתם לאיזושהו מפגש איתו? כן, להקראה ספר אהוב בכלליות: שר הטבעות.. אני באמת צריכה לקרוא אותו שוב משפט שמתאר אתכם הכי טוב: אממ.. אני צינית ופאסימית. ציטוט אהוב מספר של ניל: אני לא בנאדם שזוכר ציטוטים.. דמות אהובה מספר של ניל: קרולי, נראה לי.. פורומים אחרים שאפשר למצוא אתכם שם: אני לא כותבת כל כך בפורומים האמת..

למעלה