שאלון קטן...

Roonil Wazlib

New member
עונה../images/Emo168.gif

לא לאנשים בעלי החזקה חלשה של שפיותם... 1.אחרי שראיתם את הסרט\קראתם את הספר ניסיתם גם לחפש את נרניה בארונות בבית שלכם? בטח! כבר הפסקתי לספור את האנשים שראו אותי יוצאת מהארון... 2.מה אתם הייתם חושבים אם הייתם מגיעים לנרניה? "השתגעתי? לא, אני לא משתגעת. אני חולמת?"*צובטת את עצמי**כואב*"לא, אני לא חולמת. אזה מה קורה לי? אולי בכל זאת השתגעתי? אבל אז לא הייתי מודעת לזה שמה שאני רואה לא הגיוני. אז מה לעז-" אלה בערך יהיו המחשבות שלי עד שמישהו יטרוף אותי או יהלל אותי בגלל שאני בת חווה... 3.אתם הייתם מאמינים ללוסי? אני לא אצטרך להאמין לה כי אם אני הייתי אחד מהם אני הייתי הראשונה שמגלה את נרניה... 4.איך הייתם מגיבים אם היו הבונים היו מספרים לכם על הנבואה ואומרים לכם שאתם תשחררו את נרניה מהמכשפה? אני מניחה שהמחשבות שלי יהיו כמו המחשבות כשהגעתי לנרניה, אבל הייתי קמה כ"כ בבת אחת שהייתי נתרעת עם הראש בגג של הבית ושוברת אותו ואז זה לא ישנה מה תכננתי לעשות כי הזאבים היו רואים אותי ומתנפלים... 5.מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים את המכשפה במקום אדמונד? קודם כל מתחילה להתלהב מהגמד שלה. אחר כך הייתי אוכלת כמה שיותר מהכל, אחר כך הייתי אומרת לה שאני מסכימה למשימה ואז הייתי מתחצפת אליה בדיוק כשהיא נוסעת משם, רק בגלל שזה צריך להיות כיף להתחצף למלוכה. 6.איזה שם יותר טוב למכשפה נאדין או ג'אדיס? נאדין? זה נשמע כמו "בוא הנה, כלב, בוא הנה נאדין" 7.מה השאלה הראשונה שהייתם שואלים את אסלן? "השתגעתי?" או "אתה חושב שאני אהיה טעימה? כי זה לא נכון" 8.למה מר טומנס מסתובב בלי חולצה בשלג? כי הוא חושב שהוא שקסי... 9.איך אריה מדבר ברא מדינה שלמה? דם אני בדיוק שאלתי את עצמי את אותו הדבר...*פרצוף חושב* 10.איך למכשפה יש מקום לכל הפסלים הענקיים האלה? בגלל זה אסלן בא- כי נגמר לה המקום אז הוא החזיר אותם לחיים כדי שיהיה עוד מקום. 11.איך פיטר,סוזן,אדמונד ולוסי יכלו להישאר כל כך הרבה זמן בנרניה? זה במיוחד בשבילי ובשביל חברות שלי, כי פיטר היה מדהים בסוף הסרט כשהוא היה מבוגר (התגובות שלנו היו: אני: *שואפת אוויר* חברה1:*שואפת אוויר* חברה2: *שואפת אוויר* חבר של חברה 1:הבנות יותר יפות). 12.נכון זה חוצפה שרק פיטר,סוזן ולוסי קיבלו מתנות ולא הבונים? בושה וכלימה! זו עוד דוגמה לאפליה שבני האדם והסנטאים עושים כלפי החיות! 13.מישהו מוכן להסביר לי מה לעזאזל פנס רחוב עושה ביער? כן, וברצינות- כשרק בראו את נרניה היו שם כמה אנשים. לאחד מהם היה שבר של פנס רחוב ביד. הוא נבהל מאסלן וזרק אותו עליו. באותו זמן בדיוק צמחו כל העצים והכל אז השבר נפל על הרצפה וגדל גם הוא לפנס רחוב. ואל תפקפקו בסיפור 14.למה לא כל החיות בנרניה מדברות? כן כולם מדברות! עוד אפליה! 15.למה יש אור לבן בארון? WTF?! אור לבן בארון? 16.איך אסלן הרג את המכשפה? קפץ עליה. אם זה לא מספיק, אני לא יודעת מה כן... 17.אדמונד באמת רצה לבגוד או שזה רק הרחת לוקום? אדמונד קוף. הוא מזכיר את יוסטוס בפעם הראשונה שפוגשים אותו רק שיוסטוס משתנה ואדמונד נישאר מגעיל. 18.למה סנטה קלאוס בנרניה ירוק? הוא היה ירוק? לא שמתי לב...אני מניחה שהוא ירוק במקור אבל אצלנו ירוק נחשב לצבע של דברים לא מקובלים אצל ילדים הוא החליף לאדום 19.למה סוזן לא יירתה חץ על המכשפה שהקריבו את אסלן? כי היא פקאצה סתומה (סוזן-לא המכשפה) 20.סוזן באמת הייתה צריכה את החץ וקשת שהיא קיבלה מסנטה קלאוס? אם היא לא היתה פקאצה שמפחדת מדם היא היתה משתמשת בה. זו לא אשמתינו שהיא פקאצה מגעילה.

עונה../images/Emo13.gif

1.אחרי שראיתם את הסרט ו/או קראתם את הספר, האם גם אתם ניסיתם לחפש את נרניה בארונות ביתכם?
לא אני מנסה להכנס דרך תמונה יש לי תמונה בבית ממש כמו שתיארו בספר
2.מה היו מחשבותכם הראשונות אילו הייתם מגיעים לנרניה?
טוב זה ברור אני הייתי דבר רשאון חושב לעצמי מה לעזעזל
3.מבקום אחיה ואחותה, אתם הייתם מאמינים ללוסי?
סביר להניח שלא
4.איך הייתם מגיבים ו/או מה הייתם חושבים אם הבונים היו מספרים לכם על הנבואה ואומרים לכם שאתם תצילו את נרניה מידי המכשפה?
ההיתי אומר להם שזה בטח טעות
5.מה אתם הייתם עושים אם הייתם פוגשים את המכשפה במקום אדמונד?
לא יודע סביר להניח שגם אני הייתי מתפתה(בגלל האוכל
) 6.איזה שם יותר מתאים למכשפה, נאדין או ג'אדיס?
בהחלט ג'דיס יש לו צליל מאיים 7.בפגישתכם הראשונה, מה תהיה השאלה הראשונה שתשאלו את אסלן?
אם הוא רוצה תספורת כי אני מכיר ספר מציין יעשה לו אחלה מחיר 8.למה מר טומנס מסתובב בלי חולצה בשלג?כי הוא מהאנישים(או פאונים) שאוהבים קור 9.איך אריה מדבר ברא עולם?כמו ש...אין לי תשובה 10.איך למכשפה יש מקום לכל הפסלים הענקיים האלה?יש לה הרבה מקום מה אני יודע? 11.איך פיטר,סוזן,אדמונד ולוסי יכלו להישאר כל כך הרבה זמן בנרניה?הם פשוט לא עזבו 12.נכון זו אפליה שרק פיטר, סוזן ולוסי קיבלו מתנות אבל הבונים לא?מה כבר הו היה נותן להם? 13.מה לעזאזל פנס רחוב עושה ביער?מאיר את הדרך 16.איך אסלן הרג את המכשפה?ענה על השאלון הטיפשי הזה והיא מתה משיעמום 17.אדמונד באמת רצה לבגוד או שזה רק בגלל הרחת לקום?במלה אחת אוכל 18.למה סנטה קלאוס בנרניה ירוק?כי הוא רצה שינוי(אבל בלי טומי) 19.למה סוזן לא יירתה חץ על המכשפה שהקריבו את אסלן?כי במקרה באותו זמן לא היה בא לא(וגם המכשפה הייתה הורגת את אדמונד)

nitzile

New member
יאפ, גמאני עונה ../images/Emo9.gif

1.אחרי שראיתם את הסרט ו/או קראתם את הספר, האם גם אתם ניסיתם לחפש את נרניה בארונות ביתכם? האמת שכבר הייתי גדולה מדי בשביל זה, לא חיפשתי... אבל קיוויתי בלב! 2.מה היו מחשבותכם הראשונות אילו הייתם מגיעים לנרניה? סופסוף! 3.מבקום אחיה ואחותה, אתם הייתם מאמינים ללוסי? יש מצב שכן... דווקא ילדים שהם תמימים יש יותר מצב שהם אומרים את האמת... וכזה סיפור קשה להמציא 4.איך הייתם מגיבים ו/או מה הייתם חושבים אם הבונים היו מספרים לכם על הנבואה ואומרים לכם שאתם תצילו את נרניה מידי המכשפה? הממ... וואו! 5.מה אתם הייתם עושים אם הייתם פוגשים את המכשפה במקום אדמונד? לא הולכים איתה... סומכים על האחים ואנשים שמבינים עניין. 6.איזה שם יותר מתאים למכשפה, נאדין או ג'אדיס? נאדין 7.בפגישתכם הראשונה, מה תהיה השאלה הראשונה שתשאלו את אסלן? מה התפקיד שלי כאן? 8.למה מר טומנס מסתובב בלי חולצה בשלג? הוא פאון... הם לא חשבו על בגדים 9.איך אריה מדבר ברא עולם? הוא ברא את העולם?!
10.איך למכשפה יש מקום לכל הפסלים הענקיים האלה? יש לה גן שלם בשביל זה... 11.איך פיטר,סוזן,אדמונד ולוסי יכלו להישאר כל כך הרבה זמן בנרניה? מסתבר... 12.נכון זו אפליה שרק פיטר, סוזן ולוסי קיבלו מתנות אבל הבונים לא? אממ.. גם הבונים קיבלו מתנות. הבונה-מכונת תפירה, וגם הבונה קיבל משהו. 13.מה לעזאזל פנס רחוב עושה ביער? חחחח... להאיר את הדרך! 16.איך אסלן הרג את המכשפה? בקלות
17.אדמונד באמת רצה לבגוד או שזה רק בגלל הרחת לקום? רחת לוקום והרבה קנאה 18.למה סנטה קלאוס בנרניה ירוק? הוא אירי 19.למה סוזן לא יירתה חץ על המכשפה שהקריבו את אסלן? אם כל התומכים שהיו לה אז... מי היה מעז? סתם התאבדות

קרוקשנס

New member
תשובות לשאלון..

1.לא..
2.איזה חתיך הפאון
3.כן. 4.*הלם*
די, לא נכון!!
5.מחטיפה כאפה לכלבה!
6.נאדין נשמע יותר ישן.. 7.אין מילים..
8.כי יש לו צעיף.. 9.נעארף
10.כנ"ל 11.מזה השאלות האלו?!! 12.לא! הבונים לא צריכים להילחם!! 13.זה פשוט חמוד 14.נשך אותה..("בצוואר! בצוואר!!"-מלך האריות) 15.כן, הוא תמיד היה קצת חרא!
16.וואלה!גם אני חשבתי!!!מגניב.. 17.נו, באמת.. עם כל השכבות שהיא לובשת-איך היא תקלע?! אה, ו.. אני חדשה, אז שלום לכולם

../images/Emo47.gifתחרות האלתיומטר! ../images/Emo47.gif

לכבוד שנה לאתר 'חומריו האפלים' החליטה הנהלת HDM להכריז על תחרות נושאת פרסים בנושא חומריו האפלים. מי יכול להשתתף? כל אחד! בין אם הוא חבר בפורום או לא, גדול או קטן – העיקר שהוא קרא את חומריו האפלים, ויש לו מעט חוש יצירתי. אז מה עושים? כל משתתף צריך לבחור 4 צורות שונות מתוך 36 הצורות של האלתיומטר. יש לקרוא היטב את פירושי הצורות שבחרתם, ואיתן ליצור יצירה שקשורה לפירושים שלהן. זה יכול להיות סיפור קצר, פארודיה, נבואה או כל דבר הקשור לאלתיומטר פירושיו וסמליו. כדי למצוא את שמות הסמלים ופירושיהם ניתן להיכנס לעמוד האלתיומטר באתר. כמו כן ניתן גם להמציא פירושים משלכם לסמלים, אך רק דברים הגיוניים + צירוף הסבר. היצירה צריכה להיות קשורה לחומריו האפלים. זה יכול להיות קשר רעיוני או תוכני, אבל משהו צריך להיות. דוגמא ל"נבואה": ""שלוש פעמים על 'שעון חול' – שינוי" החלה ליירה לרשום לעצמה בראשה "5 פעמים על 'אלפא-אומגה' – זה אומר 'בלתי נמנע'" "2 פעמים על הדולפים – 'התחלה מחדש'" "4 פעמים על החרב – 'כנסיה'" "פעמיים על השמש – 'הסמכות'". ליירה חיברה את המשמעויות - "ישנו שינוי בלתי נמנע, מאין התחדשות מחדש של.. של הכנסייה והסמכות" אמרה ליירה ונראתה מודאגת, וגם וויל נראה מודאג." (מתוך "הסיפור בהמשכים" מאת חברי הפורום) אז מה הפרסים? לזוכים בשלושת המקומות הראשונים יחולקו פרסים: במקום הראשון- ספר "המצפן הזהוב" או "הסכין המעודן" במקום השני- חולצת קהילת HDM במקום השלישי- תיבת דוא"ל של HDM ( [email protected] ) היצירות ישפטו ע"י צוות שופטים עפ"י מקוריות ויצירתיות, לא רק אנשים בעלי כישרון כתיבה יוצאי דופן יכולים לזכות כאן! אז שלחו אלינו את היצירות שלכם ל- [email protected]

chicken little

New member
אני כתבתי את בפורום סמ"ו../images/Emo19.gif

(סרטים מצוירים ודיסני למי שלא יודע),ושכחת את שאלה 20: 20.סוזן באמת הייתה צריכה את החץ וקשת שהיא קיבלה
.

עונה ../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

1.אחרי שראיתם את הסרט ו/או קראתם את הספר, האם גם אתם ניסיתם לחפש את נרניה בארונות ביתכם?
לא
2.מה היו מחשבותכם הראשונות אילו הייתם מגיעים לנרניה?
'מה?! איפה אני?!' 3.במקום אחיה ואחותה, אתם הייתם מאמינים ללוסי?
לא
4.איך הייתם מגיבים ו/או מה הייתם חושבים אם הבונים היו מספרים לכם על הנבואה ואומרים לכם שאתם תצילו את נרניה מידי המכשפה?
'לאאאא לא רוצה!
' 5.מה אתם הייתם עושים אם הייתם פוגשים את המכשפה במקום אדמונד?
אני חושבת שהייתי מאמינה לה -_- 6.איזה שם יותר מתאים למכשפה, נאדין או ג'אדיס?
כרגע גיליתם לי ספוילרים לקרב האחרון?
ג'אדיס. 7.בפגישתכם הראשונה, מה תהיה השאלה הראשונה שתשאלו את אסלן?
כלום -_- 8.למה מר טומנס מסתובב בלי חולצה בשלג?
כי הוא כרגע גמר לעשות "קניות" 9.איך אריה מדבר ברא עולם?
בעזרת סופר 10.איך למכשפה יש מקום לכל הפסלים הענקיים האלה?
בחצר
11.איך פיטר,סוזן,אדמונד ולוסי יכלו להישאר כל כך הרבה זמן בנרניה?
מה זה איך?
12.נכון זו אפליה שרק פיטר, סוזן ולוסי קיבלו מתנות אבל הבונים לא?
לא
13.מה לעזאזל פנס רחוב עושה ביער?
קראת את אחיינו של הקוסם? 16.איך אסלן הרג את המכשפה?
הוריד לה את הראש 17.אדמונד באמת רצה לבגוד או שזה רק בגלל הרחת לקום?
רחת לוקום
18.למה סנטה קלאוס בנרניה ירוק?
איפה זה מצוין? 19.למה סוזן לא יירתה חץ על המכשפה שהקריבו את אסלן?
ככה

O

omerdav

Guest
(תשובות הזויות).

1. אצלי אין נרניה בבית - יש ארונות מלאי צירים חורקים וטחב ועובש. 2. "וואלה,קר פה. רגע,אבל יש מעיל! חרא,הוא ענקי. נבר מיינד ^_^. למישהו יש רחת לוקום?" 3. לא,סתם ילדה מטומטמת. 4. הייתי מאמין להם,בונה לעצמי MACHINE GUN ויוצא לרסס את המכשפה בעופרת טהורה. כמה שזה ACTION MOVIE,זה יעיל מאוד. 5. (ראו שאלה 5 כקדימון) לוקח רחת לוקום,מרסס אותה,ונגמר הסיפור. 6. יותר מתאים לה ג'אדיס - אבל יותר פשוט לקרוא לה ביץ'. 7. "האם נולדת בשנות ה-70? כי יש לך אחלה אפרו" 8. לא סתם האח של דמבלדור הואשם בביצוע מעשים מגונים עם עז,רק כאן,העז מבצעת מעשים מגונים בבני אדם. 9. כוח הקסם של העט של סיאס לואיס. "MAGICAL PEN RULZ". 10. אין לה,אז היא פשוט מקפיאה את הנותרים ושמה אותם בכוס המים שלה. 11. הם לא. זה הכל קונספירציה!! 12. מה הבונים יכולים לקבל?! קש?! 13. בעברו פנס הרחוב הזה היה רב המשרתים אצל הפרופסור,נתקל במכשפה שאיבנה אותו לצורת עמוד רחוב. 14. הוא ביצע איתה מעשים מגונים - אבל הוא עלה עליה ומחץ אותה. ובתור ארוחת ערב קינח עם הלבלב שלה. 15. הרחת לוקום עושה לו טוב. יש מצב שאדמונד על LSD? 16. נמאס לו מכל הלבן אדום. לא מחמיא לו לזקן. 17. כי סוזן 'פגרת.

dorgilyt

New member
תשובתי../images/Emo9.gif

1.קשה, קשה, אבל כאשר הכנסתי את ראשי לארון מצאתי שם רק מעילים מעופשים, ולצערי לא המשך. 2.היכן לעזאזל משיגים אוכל?. 3.לא 4.מאיפה לעזאזל הגיעו הבונים האלה?. 5.לוקחים שוקו והולכים משם 6.ג'אדיס 7.מאיפה באת?
8.הכל בגלל שכבת-העור-הבלתי-חדירה-שרכש-מן-ההובייטים 9.הכל בגלל הרעמה 10.אולי אתם לא יודעים, אבל יש לה צבא שלך ונסתר של גמדונים 11.הכל בגלל האוכל, זה מה שמשך אותם לשם כל כך הרבה זמן 12.נכון!, אם אני הייתי בונה ולא הייתי מקבל מתנה, סנטה עוד היה שומע ממני 13."זה הכל התחיל שנים רבות לפני, אולי במקומות ששמעתם עליהם רק בחלומות". 16.איבוד דם 17.הכל בגלל הרחת לקום, אוכל, אוכל, ואוכל! 18.זה כמו ההשפעה של הגזר שהופך אותך לצהבהב. 19.גמד חושני הזיז את עיינה מכייונו

ToryMaster

New member
כן, מואהאהא.

מותר להציץ בספר?
1.אחרי שראיתם את הסרט ו/או קראתם את הספר, האם גם אתם ניסיתם לחפש את נרניה בארונות ביתכם? לא
. 2.מה היו מחשבותכם הראשונות אילו הייתם מגיעים לנרניה? "האהא, ישו תפס אותי". 3.מבקום אחיה ואחותה, אתם הייתם מאמינים ללוסי? סביר להניח שהייתי מאמינה במידה מסוימת, לוידעת למה. 4.איך הייתם מגיבים ו/או מה הייתם חושבים אם הבונים היו מספרים לכם על הנבואה ואומרים לכם שאתם תצילו את נרניה מידי המכשפה? קשה לדעת, אני חושבת שהייתי נכנסת לפאניקה. 5.מה אתם הייתם עושים אם הייתם פוגשים את המכשפה במקום אדמונד? בורחת. מה טוב יכול להיות באישה קפואה שנוסעת במרכבה ויש לה גמד? 6.איזה שם יותר מתאים למכשפה, נאדין או ג'אדיס? ג'דיס. מאיפה הגעת לנדין? 7.בפגישתכם הראשונה, מה תהיה השאלה הראשונה שתשאלו את אסלן? וואלה, לוידעת :|. בטח הייתי מפוחדת מכדי לומר משהו. 8.למה מר טומנס מסתובב בלי חולצה בשלג? כי הוא פאון, הם סובלים פחות מקור, ויש להם פרווה. 9.איך אריה מדבר ברא עולם? הוא שר שיר. 10.איך למכשפה יש מקום לכל הפסלים הענקיים האלה? יש לה ארמון, אז בטח יש לה כסף לקנות שטח. 11.איך פיטר,סוזן,אדמונד ולוסי יכלו להישאר כל כך הרבה זמן בנרניה? שאלה טובה. הם לא התגעגעו הביתה? 12.נכון זו אפליה שרק פיטר, סוזן ולוסי קיבלו מתנות אבל הבונים לא? לא. הבונים קיבלו מכונת תפירה לגברת וסכר חדש למר. 13.מה לעזאזל פנס רחוב עושה ביער? אנשים לא קראו את "אחיינו של הקוסם"? 16.איך אסלן הרג את המכשפה? ככה |פרצוף של שיניים| 17.אדמונד באמת רצה לבגוד או שזה רק בגלל הרחת לקום? הוא רצה להעניש אותם, לא לבגוד בהם או לפגוע בהם ממש. 18.למה סנטה קלאוס בנרניה ירוק? הוא ירוק? 19.למה סוזן לא יירתה חץ על המכשפה שהקריבו את אסלן? כי אסלן אמר לא.

Fairywitch

New member
וואללה../images/Emo2.gif

באמת שכחתי שהפנס שם מ"אחיינו"
"פרצוף של שיניים"
לגבי סנטה קלאוס- מסכימה איתך
יש בכלל סנטה קלאוס בנרניה
ועוד משהו- כתוב לך בחתימה "האסלן של חנה" או שנדמה לי

ToryMaster

New member
כן נו

במקום הגורו
יש סנטה קלאוס באמא"ב, ממנו הם מקבלים את המתנות.

O r c h i d

New member
בוּם

1.אחרי שראיתם את הסרט ו/או קראתם את הספר, האם גם אתם ניסיתם לחפש את נרניה בארונות ביתכם? לא 2.מה היו מחשבותכם הראשונות אילו הייתם מגיעים לנרניה? לאיודע
3.מבקום אחיה ואחותה, אתם הייתם מאמינים ללוסי? כן מה
היא נראית תמימה כזאת, אחת שלא יכולה לשקר. 4.איך הייתם מגיבים ו/או מה הייתם חושבים אם הבונים היו מספרים לכם על הנבואה ואומרים לכם שאתם תצילו את נרניה מידי המכשפה? לאיודע 5.מה אתם הייתם עושים אם הייתם פוגשים את המכשפה במקום אדמונד? בורח. 6.איזה שם יותר מתאים למכשפה, נאדין או ג'אדיס? ג'דיס 7.בפגישתכם הראשונה, מה תהיה השאלה הראשונה שתשאלו את אסלן? לאיודע
"מנשמע"?
8.למה מר טומנס מסתובב בלי חולצה בשלג? כי ישלו פרווה 9.איך אריה מדבר ברא עולם? לאיודע 10.איך למכשפה יש מקום לכל הפסלים הענקיים האלה? עם כסף[?] 11.איך פיטר,סוזן,אדמונד ולוסי יכלו להישאר כל כך הרבה זמן בנרניה? בכח הרצון[?] 12.נכון זו אפליה שרק פיטר, סוזן ולוסי קיבלו מתנות אבל הבונים לא? הבונים הם סתם
אף פעם לא אהבתי אותם
13.מה לעזאזל פנס רחוב עושה ביער? נהנה[?] 16.איך אסלן הרג את המכשפה? עם הפה. 17.אדמונד באמת רצה לבגוד או שזה רק בגלל הרחת לקום? הוא להעניש אותם, משהו כמו נקמה... אבל הוא לא רצה לבגוד וזה. 18.למה סנטה קלאוס בנרניה ירוק? כי זה יפה[?] 19.למה סוזן לא יירתה חץ על המכשפה שהקריבו את אסלן? לאיודע.

little light

New member
הכל על דומדמניות, אריות וצמר ../images/Emo8.gif

1. קראתי את הספר כשהייתי קטנה ולמרות זאת ידעתי מה מסתתר בגב הארון שלי – קיר. 2. מגניב - שלג!!! 3. סביר להניח שלא 4. יאללה הבונה הזה מדבר... 5. אני טיפוס חשדן אז לא הייתי סומכת עליה כל כך. ורחת לקום זה ממש לא בכיוון שלי. 6. ג'אדיס! 7. אכלת כבר, נכון? 8. הוא בדרך כלל מסתובב עם הרבה צמר (כמו כבשה) אבל הוא בדיוק חזר מהגזיזה החודשית בסלון היופי. 9. איך אריה מדבר? 10. היא הרחיבה את הגינה לקצת לפני שני ההרים 11. כי אף אחד לא ענד שעון 12. הבונים קיבלו את עצי היער חזרה מהכפור 13. מקל על מפגשים. קל יותר לקבוע "ניפגש בפנס" מאשר "נפגש בין העץ ה-3,897 ושיח הדומדמניות העשירי. 16. עם חיוך 17. זה בא לו טבעי מדי כדי שזה יהיה רק הרחת לוקום 18. כי סנטה קלאוס המקורי הוא ירוק!!!! רק מאז שקוקה קולה הגיעו הוא הפך לאדום-לבן-שחור. זה בגללם!!! הם החלו בפרסום אגרסיבי מאוד בו סנטה קלאוס היה לבוש בצבעי המשקה שלהם (אדום-לבן-שחור) עד למצב בו כולם זיהו את מר קלאוס רק בצבעים הללו. ציורים של סנטה מלפני עידן הקוקה קולה ימחישו לכם את זה. (להלן שתי התמונות) (באמת לא התכוונתי לעשות פרסומת) 19. כמה חיצים כבר היו לה שם?! * כל מה שנאמר על קוקה קולה הוא רק אגדה אורבנית

תשובות (חלקן סרקסטיות)

1. לא, אבל אני מניח שזה בגלל שבארון שלי יש מדפים... 2. תלוי באיזה ספר, אבל אם באמא"ב אז בטח זה היה "ברר... קר לי" 3. ממש לא... 4. הייתי מתחיל לצחוק או להגיד שאני לא מאמין בנבואות 5. לא יודע... 6. ג'אדיס 7. אז איך אתה שומר על הרעמה שלך ככה? 8. כי הוא פדופיל? 9. בזהירות 10. יש לה בית גדול? 11. לא הבנתי את השאלה 12. הם כן קיבלו. לפחות בספר. 13. קרא את "אחיינו של הקוסם" ותדע 16. הוא לא... 17. רק בגלל הרחת לוקום. 18. כדי שיהיה לך מה לשאול 19. אותו דבר כמו 18

Fairywitch

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifהרגת אותי...

"אז איך אתה שומר על הרעמה שלך ככה?" אולי בעזרת קרם לחות לשיער של CREMA...

למעלה