שאלה

baderez

New member
שאלה

זה קטע מאד מוזר שקרה לי.. לפני קרוב לחצי שנה גיליתי שחברתי(לשעבר) בגדה בי.. בהתחלה ישר זרקתי אותה ונכסנתי לדכאון עמוק-וזה כבר סיפור בפני עצמו. העניין המוזר הוא, שכגודל הכאב-גודל הסקרנות המחרמנת של הנושא. עצם המחשבה על כך, שבזמן שחשבתי שחברתי התמימה וה"ילדה הטובה" יושבת בבית ורואה טלויזיה, ובמקביל היא על 4 מקבלת מאיזה בחור, או מקרה אחר שנודע לי, שבזמן שהיית בטירונות, בילתה זמן רב בזיונים עם המ"כ שלה במקום בטירונות עצמה.. כל המחשבות האלה משום מה רק מחרמנות אותי ברמות שלא הכרתי.. אני די מתבייש לספר על כך למישהו. השאלה היא אם זה רק אני?

כשהרגש כבר לא בוער

דברים אחרים נוטים לעלות מעל פני השטח.... לגבי השאלה שלך לא אוכל לעזור לך, אך אומר שתשוקה וסקרנות היא אינדבידואלית(אישית לכל אדם) וכל עוד לא מדובר על משהו שאינו מוסרי בעליל, נראה לי שאין לך מה לדאוג ולפעמים לא צריך לחפש השוואות אצל האחרים, כל אדם הוא שונה! אגב, אני שמחה שהתאוששת מהמקרה ולמדת איך זה להיות בצד השני של המתרס!

dalida3

New member
קודם כל אין לך במה להתבייש..שנית

אנחנו פה ואין כמו מדיה ווירטואלית,אתה יכול לכתוב מה שאתה רוצה. אף אחד לא מכיר אותך באופן אישי. ואם זה מחרמן אותך,אז נפלא..תתחרמן לך.

ל י א ן69

New member
כמעט לכולם

יש את הפנטזיה שלהם, שנראית להם די מביכה . אצל כל אחד זה אישי ושונה. מצטערת לשמוע שעברת את הכאב של הגילוי והפרדה ומקווה בשבילך שתמצא אהבה ותהיה מאושר

לא זה לא רק אתה

פנטזיות מחרמנות הם זכותו הבלעדית של כל בן אדם, ודוקא הסיטואציה הכואבת בוודאי עושה לך את זה תרגע....

למעלה