שאלה?

Larik

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

מייס וינדו ימות בפרק הבא! אינקין אמור להילחם נגד דוקו ולהרוג אותו אותו! ולמי שלא יודע המשובטים יהפכו ל STORM TROOPERS ! (סתם, לא היה לי מה לכתוב אז כתבתי הרבה דברים מובנים מאילו)

חחחחחחח ../images/Emo6.gif

איזה NEWBE אתה חושב שאף אחד לא ידע את זה
חחחחחחחח
ורוב הסיכוים שיגרמו לאנקאין לחשוב שדוקו הרג את הילדים שלו וכנראה הצילו אותם בזמן אז אנאקין יהרוג בדם קר את דוקו כי רק בסוף הפרק השני וידר קולט שלוק הבן שלו

MasterJedi

New member
העלמותו של אובי וואן קנובי.

ברגע שבו אובי וואן סובב את הראש בעת הקרב עם ווידר וראה את לוק, הוא הבין. הוא ידע שלוק יהיה נרעש ממה שהוא עומד לראות ואז לפתע הכל "התחבר" לו, לאובי וואן. החיוך הזה של אובי וואן באותו רגע, עבורי אישית, הוא הרגע הכי מצמרר מכל שלוש הטרילוגיות של מלחמת הכוכבים (בינתיים). אובי וואן נעלם אל תוך ה-Force - מרצון ומבחירה, כחלק מהזרימה הטבעית של הדברים. לווידר לא היה שמץ של מושג מה קרה לאובי וואן. הוא היה בשוק. הוא חשד שזהו אחד מהטריקים של אובי וואן והוא לא הצליח בשום פנים ואופן להבין לאן נעלם הזקן. אובי וואן אכן יכול היה לבחור את צורת הלחימה שלו. הקרב של אובי וואן עם ווידר היה אחד הקרבות הכי יפים בעיני בסרטי לוקאס, אולי היפה ביותר.

yuvalr1

New member
אולי אובי וואן...

ידע שבסוף לוק יגלה את זהות אביו ולא רצה להרוג את אנאקין כי אז לוק יכעס עליו.

חחחח זה שטות../images/Emo70.gif

אובי לא היה יכול לנצח את אנאקין לבד כמו שהוא לא הצליח בעבר
הוא רצה שאנאקין יחזור לצד הטוב רק ככה אפשר לנצח תצד האפל! לא על ידי הרג! והוא רצה שלוק ימשוך אותו חזרה לצד הטוב חוץ מזה כשהוא ראה את לוק הוא ראה את אנאקין בעבר וזה הראה לו שאפילו אנאקין טוב בלביו כמו בעברו רק הבן שלו יכול להראות לו את זה...

אנחנו לא שופטים פה שום דבר

רק מביעים דעות, אז בבקשה להמנע מהצהרות כמו "זה שטויות" בכל מה שנוגע לדעות והשערות. -אלעד

../images/Emo46.gif ../images/Emo46.gif

רגע ומה שאני אמרתי בכותרת של "טוב חאלס
" לא נכון
כי זה בול אותו דבר ועוד לפני שהוא כתב את זה
אל תעצבן אותי

mara jade

New member
אהם!

למה אתה חושב שיודה הוא המאסטר??? יודה שולט!!! !!!!!!!!!YODA KICKS ASS

yoo

New member
יודה אכן שולט!

ירוק ומקרקר, ומדבר כמו קרמיט (זה אותו מדובב דרך אגב, פרנק אוז)

למעלה