שאלה של חסרת נסיון

turangaleela1

New member
שאלה של חסרת נסיון

היי לכולן.
אני כל חיי הייתי רק עם גברים. בשנתיים האחרונות התעורר בי רצון להיות עם אישה. לא יודעת בדיוק להגדיר את הרצון ומאיפה מגיעה, אף פעם לא הייתה אישה שהרגשתי משיכה חזקה אליה.

אני מנסה לפגוש ולהכיר אבל מרגישה שאני נכנסת למים לא מוכרים בכלל, לא יודעת איך ומה עושים, עוד יותר קשה כשזה פנים אל פנים. אני כל כך רגישה לאינטראקציה ידידותית וחברית עם נשים שאני לא יודעת איך אפילו לזהות.

בנוסף מרגישה שהעבודה שלא הייתי אף פעם עם אישה ושבתכלס לא מאוד סגורה על עצמי תקשה על נשים לרצות להכיר אותי. להוסיף לזה שאני בקשר פתוח עם גבר אז בכלל זה נראה לא משהו.
לא יודעת כל כך איך להתנהל בתוך המרחב הזה.
אשמח לעצות ותובנות וגם את האמת הקשה בבקשה :) תודה

כניסה אל עולם חדש-עולם הנשים. :)

שלום לך, :) מזדהה ומבינה אותך בנוגע לחוסר הנסיון עם נשים, לימוד וחיפוש. הרבה בנות כאן יציעו לך להירשם לאתרי הכירויות של הקהילה, לצאת לפאבים ומסיבות, פעם בחודש בערך מפורסמת בפורום זה הודעה על ערב הכירויות בהרשמה, אני משתדלת ליצור שירשור הכירויות ושירשור בילוי פעם בחודש גם. באופן אישי, אני מודה שזה פחות הסגנון שלי. בתור התחלה פניתי לקריאת ספרות גאה (אהבת נשים, אירוטיקה נשית), צפייה בסדרות גאות והרגשתי הזדהות ומשיכה לחלק מן הדמויות. נסחפתי פנימה ולא יכולתי לעזוב. כשרציתי להכיר פניתי לפורומים וצ'אטים (למשל בתפוז וואלה) קודם כל להכירות חברית ואם ארוויח זוגיות? אז אחלה-כייף. :) חשוב מאוד לא להיות בלחץ וללכת אחרי הלב והחושים. אם יש בן זוג (גם אם פתוח) ברקע, לשתף אותו ולא להפתיע, לטעמי. :)

turangaleela1

New member
מעניין כי בעצם ספרות וסדרות גאות אני כבר קוראת ורואה שנים

אולי אחזור לצפייה חוזרת ב- the l word או משהו

יש בן זוג והוא יודע הכל ואף מעודד אותי.
תודה על התגובה :9

חסרת ניסיון, אהלן

אני חושבת שכמו בכל תחום יש חוסר ביטחון בהתחלה (ואולי לא רק בהתחלה).
אין לדעתי שום אמת מרה לזרוק בפנייך כי אין לדעת מה יוליד העתיד.
לדעתי, פשוט (או לא ככ פשוט:)) תעזי, ואז יש סיכוי שיקרה משהו:)
בהצלחה:)

turangaleela1

New member
האמת המרה כי אני מרגישה שכן יש רתיעה של נשים מחוסר הנסיון

שאני מבינה את זה גם. אישה בת 30, בזוגיות עם בן זוג גבר ופתאום רוצה להיות עם אישה. אני בעצמי לא יודעת איך להציג את זה אפילו, זה נראה לי כל כך הזוי.

ומה הכוונה להעז?

זאת לא אמת מרה, יקירתי,

זאת אמת מציאותית.
כי נשים רבות מחפשות קשר זוגי ולא יילכו עם אישה שהיא כבר בזוגיות. ועוד עם גבר.
אבל, האמת המציאותית והמשמחת היא שאנחנו לא עוסקות בסטטיסטיקה, ואת לא צריכה אלף נשים (את לא שלמה המלך:)), הרי תסתפקי באחת מן הסתם כרגע.
אז זה לא משנה בתאכלעס מה נשים רבות רוצות או לא רוצות, ואל תתני לזה לייאש אותך.
להעז זה לחפש מישהי. לדוגמא, להעלות מודעת היכרות בשידייט או באוקי קיופיד.
או בטינדר או כאן:)
לא ברור לי איזה קשר את רוצה (מן הסתם כי לא ברור גם לך עדיין, זה בטח יתברר תוך כדי תנועה).
אולי תפני כאן לפורום בתפוז של לסביות נשואות בארון?....

אולי

למעלה