שאלה מעניינת~

Didsy

New member
שאלה מעניינת~

וקשה להחלטה משו. אאז~ לפרינס אוף טניס יש 178 פרקים. השאלה היא כזו: מה הוא הפרק שאתם הכי אוהבים, ולמה? צריך להחיות קצת את המקום הזה, אין כמו דיון תוסס על הפרקים האהובים שלנו ^^

Didsy

New member
ועוד דבר~

אני לא מצפה לתשובות כמו "כל פרק שפוג'י ה100מם מופיע בו!1!!אחדאחד"~ אני רוצה פרק ספציפי, כדי שתוכלו לראות שוב ושוב ושוב ושוב וכל מיני~

Didsy

New member
טוב. יש רשימה.

היוטיי:
55-56-57 -- כי זו האובססיה הכי גדולה שלי, מכל הסדרה. כי זה אושיטארי, כי זה אושיגאקו, כי זה דאבלס בשלישיה, וכי אני יכולה לראות את הפרקים האלה שוב ושוב ושוב ושוב ואף פעם לא יימאס לי. רוקאקו:
96-97 -- קנטארו-ריומה, כי זה מגניב. כי הם חמודים, כי המשחק הזה סוחף, וכי עוד הרבה דברים שאני לא יודעת להסביר.
100 -- כי זה אווישי-בוצ'ו, וכי אלו אימונים נהדרים לדעתי. אני ממש אוהבת את הפרק הזה. ^^ ריקקאידאי:
120-121 -- פלטיניום נגד גולדן. אני ממש אוהבת את התגובות של אווישי ואייג'י במשחק הזה, וטוב, יש לי חולשה מסוימת לניו ויאגיוו.. >>;
125 -- המשך וסוף משחק קיריהארה-פוג'י. אח, איזה משחק. [=
128 -- המשך וסוף משחק סנאדה-ריומה. אני חושבת שמכל המשחקים בכל הסדרה, בלי להתייחס לדמויות שאני הכי אוהבת, זה המשחק שאני הכי הכי אוהבת. הוא סוחף, הוא מותח, הוא פשוט נהדר. D= זנבאטסו:
140-141 -- אושיטארי!!!111!!1אחדאחדאחד (מותר לי להתפנגרל קצת. ;_;)
142 -- סילברXגולדן~ כי אייג'י ואוטורי זה משעשע, כי שישידו ואווישי זה כמעט OTP, כי הסוף שלו מקסים וכי הרעיון קוסם לי כל פעם מחדש. .. ניסיתי לצמצם, מצטערת. וכדי להכין את הרשימה הזו גם ראיתי כל אחד מהפרקים האלה בהרצה קדימה. D=

Didsy

New member
אואואו! עוד כמה~

מהמחנה אימונים.
110 -- כי מכאן באה ההשראה לאחד מפיקי האושיגאקו שאני הכי אוהבת בעולם. צפרגעים!!1!!אחדאחד
111 -- כי זה טנסאי נגד טנסאי. ו.. טוב, זה אושיטארי. (!!!1!11אחדאחד)

Alinachan

New member
87-88

אני הכי אוהבת (עד כל עוד לא ראיתי הכל) את פרק הבאולינג לא יודעת הוא פשוט כל כך מצחיק אותי ת ואני אוהבת פרקים כשהם בבגדים אחרים . ואני יכולה לצפות בלי vpxev במחזות הזמר dream live 1,2 . :)

קמגארו

New member
O__O רק פרק אחד ?!

לא יכולה >__< אז הנה שלי - פרק 123 - הקרב של אינואי ורנגי (מביוחד בסוף) *_______* וכל הפרקים של מחנה האימונים עם רקאידאי כי זה ממש נמחד האימונים שלהם וגם וגם הם ערומים באמבטיה ! וגם כל פרקי המחנה של האולסטאר כי, יש שם את כל שווים וכיף. וגם טזקה חוזר סוף סוף, והכי טוב השיר של אטובה! בכל מקרה אני לא יכולה לבחור רק פרק אחד כל הסידרה במרתון וזהו !

Alinachan

New member
אכן

פרק 123 היה פרק ממש יפה ת בדיוק ראיתי אותו אתמול :) היה שווה לחכות עד שראתי אותו סוף סוף :)

קמגארו

New member
כן זה פרק שווה ראית את הסוף ..?!

אני ראיתי את הקטע הזה לפחות 5000000 פעם די זה........ *חושבת שוב על האינוקי המטורף שרץ שם ומתה* X___X

cRitiCaL KitTy

New member
אני רק בפרק 43../images/Emo113.gif../images/Emo205.gif../images/Emo191.gif

אבל דרך המנגה אני יכולה להגיד שהפרק שיהיה האהוב עליי הוא הפרק שאצ'יזן ו... נו איך שלא קוראים לו מריקאי דאי משחקים בפעם הראשונה(בהנחה שיש עוד פעם) כי.. טוב.. זה סוגוייי!!! *_________* זה פרק אממ 186-193 במנגה... ופרק אחרי זה פשוט קורע...

Didsy

New member
105?

כשריומה וסנאדה משחקים בערב? אחרי הקטע עם הטיפות מים ^^

cRitiCaL KitTy

New member
לאלא../images/Emo113.gif../images/Emo205.gif../images/Emo191.gif

עוד לא ראיתי את המשחק של ריומה וסנאדה(¬¬הסתפיילרתי) דיברתי על ריומה ונו... אני אבדוק וזהו~לאחר בדיקה~ אקיה!(אני כבר שוב שכחתי את השם אז אני לא זוכרת אם זה אקאיה או אקייה או מה)

cRitiCaL KitTy

New member
יאפ! הוא ולא אחר!../images/Emo113.gif../images/Emo205.gif../images/Emo191.gif

*מקללת את הזיכרון העלוב שלי*

Nora Shu

New member
מממממ....

הוא כל כך מגניב. לא הייתי מסרבת לראות אותו עוד פעם... *הולכת למצוא את הפרקים של המחנה סנבאטסו* *_*

ketty the sheep

New member
64(../images/Emo58.gif קטן)

Because it's all about the crack. כלומר, זה פרק שנורא מייצג את הסדרה ובאיזו רוח אני חושבת שצריך לצפות בה.
חוץ מזה, אין על המכ'ה של הוריו. D:

JeeChan

New member
אני לא זוכר את המספר המדוייק ^^

אני חושב פרק 125
אהבתי כאשר ריומה נלחם נגד סאנאדה (רשמתי את השם נכון O:) ואז חיקה את כל המתקפות שלו, נראה לי אם אני לא טועה זה גרם לי כזה התלהבות חזקה לשחק טניס, ששיחקתי שלוש מערכות עם חבר שלי, ואז הרסתי את הזרוע שלי לשלוש חודשים ^-^

Nora Shu

New member
102 --

1. כי זה מה שעולה לי לראש כרגע 2. זה הבסיס של הOTP שלי עכשיו; KajimotoXMizuki.

למעלה