שאלה יצירתית

shai2k

New member
שאלה יצירתית

לפני כמה זמן דיברנו על כך שכדאי שבפורום נארגן כל מיני פעילויות בנושא הארי פוטר כמו חידות,נושאים יצירתיים למחשבה ועוד... אז הנה שאלה ליצירתית שקשורה להארי פוטר בעקיפין: אם היתה לכם את גלימת ההעלמות של הארי-מה הייתם עושים בה? והנה עוד שאלה יצירתית- לכל בית בהוגגורטס יש סמל שמאפיין אותו,צבע שמאפיין אותו,תכונה שמאפיינת את תלמידיו,ראש בית,רוח רפאים, שם מתאים וכו`. נסו אתם למציא בית שמשלכם: איך יקראו לו? מה היה סימלו? וכו` מצפה להרבה תגובות ויצריתיות ככל האפשר שי נ.ב הקישור שלמטה מוביל לאתר של הוצאת הספרים האמריקאית בו מופיעה פינה בשם -חדר הדיון - (בתרגום לעיברית). בפינה זו מידי שבוע ישנה שאלה יצירתית שמבקרי האתר מוזמנים לענות אליה והתשובות של המבקרים מפורסמות בה, השאלות למעלה לקוחות משם. תנ

Panther

New member
סקר

אמא שלי תמיד דנה עם אחותי ואם מי שהן מוצאות על השאלה: נגיד היו מציעים לך, מה היית לוקח גלימת היעלמות או נימבוס 2000? מה הייתם בוחרים? אני אגיד לכם את התוצאות שאמא שלי קיבלה אחרי שתענו.

טל16

New member
טוב אז...

חשבתי על זה גם בעצמי והחלטתי שעדיף נימבוס 2000 בגלל ש: אפשר לעוף!!! זה לא דבר שיוצא לנו לעשות כל יום נכון??? חוץ מזה אפשר לשחק במשחק הכי מגניב שיש- קווידיץ`!!! זה נראה לי כל כך כיף.... עם גלימת היעלמות אולי הייתי יכולה להכנס לכל מיני מקומות שלא הייתי יכולה להגיע אליהם בלעדיה אז מהבחינה הזאת היא באמת שימושית אבל לא כיפית כמו נימבוס 2000!!! טוב זה כל הזמן שיש לי להיום... טל

Padfoot

New member
סיפור קשור בעקיפין :)

או קיי... מה שאני הולכת לכתוב זה קצת מביך, אבל בכל זאת. כשהייתי יותר צעירה תמיד רציתי להיות רואה ובלתי נראת בשביל להכנס לכל מיני מקומות שבדרך כלל לא הייתי יכולה להגיע אליהם. המקום שהכי סיקרן אותי היה השירותים של בנים. תמיד עניין אותי איך הם נראים לעומת השירותים של הבנות. עכשיו בעבודה יש לנו שירותים משותפים, וגיליתי שזה לא מי יודע מה. יצר הסקרנות שלי סופק וכבר אין לי כל כך צורך בגלימת העלמות. אז נראה לי שהייתי בוחרת בנימבוס 2000 או אפילו ב-firebolt-- יותר מהיר!!! תמיד רציתי לעוף ולהגיע למקומות רחוקים בין רגע. האמת שגם שטיח מעופף כמו באלאדין נשמע לי פיצוצי!!! מה דעתכם? Padfoot

Panther

New member
הופתעתי לטובה

רוב האנשים שאמא שלי שאלה, כולל אתה ואת אחותי, בחרו גלימת היעלמות. אני בחרתי גם מטאטא. (עאלק בחרתי.. העדפתי). ולפאדפוט: שירותים שהם גם של בנים וגם של בנות הם לא כמו שירותים רק של בנים כלומר שעדיין לא ראית :)

Padfoot

New member
תגובה

אם השירותים לא אותה דבר, אז כנראה יש לי צורך בגלימת העלמות בכל זאת :)))

abgs

New member
אני מזדהה איתך padfoot

אני תמיד חלמתי להיות רואה ו לא נראה או בעל כוחות מיוחדים או חפצים מיוחדים ואני לא יודע אם זה רק אני אבל כשאני קורא את הארי פוטר יש לי תחושה שאני חלק ממנו(מהספר) או שאני מדמיין את הספר בראש ומרגיש כאילו מה שקורה בספר אמיתי ואני לא יודע מה איתכם אבל זה תחושה שמעט מאוד ספרים נתנו לי

js42

New member
אמנם זה פורום הארי פוטר, אבל קרא את ...

... ``הסיפור שאינו נגמר``, מאת מיכאל אנדה, בכריכה קשה. מומלץ בחום! קריאה נעימה js42

Hermione G

New member
ספר מטרף!!!!!

הסיפור שאינו נגמר הוא הספר האהוב עלי!!!! יחד עם ההארי פוטרים!!!! ואחרי הסיפור שאינו נגמר והארי פוטר אני הכי אוהבת את ילד האתמול של אסימוב.. מישהו קרא??????????? ספר משגע!!! בכלל אני חולה על אסימו - אבל לא על סדרת המוסד אלא על סדרת הרובוטים בעיקר...

LuGiA

New member
LuGiA:-):-)

מזה ??? בספר מתואר באמת fire bolt ? קיים שם כזה דבר ? אם כן וזה בשלישי ומעלה אז רק תגידי לי שקיים אך אל תגידי לי באיזה הקשר.. לפי דעתי אני הייתי שם את הבחירה שלי ב-200% על fire-bolt נימבוס תמיד יצא יותר חדש ושלך ישאר מיושן אך מי צריך את זה? fire-bolt ש``יוצא`` לך מהידיים מכפיל ומשלש כל דבר אחר.. הכח הקסום שאני יכול להפעיל בכל רגע עם התנועה הכי פשוטה מ-ד-ה-י-ם @,,@ > , לא חושבים כך ? תודה LuGiA

dana.

New member
הסקר של Panther

אני הייתי בוחרת בנימבוס 2000. dana

dana.

New member
בקשר לשאלה היצירתית של shai2K

עם הייתה לי את גלימת ההעלמות ההיתי מפחידה את החברות שלי,עושה כול מיני תחסיסים,מציקה לילדים שאני שונאת,ועוד... dana

למעלה