שאלה חשובה ביותר, בבקשה כנסו לענות

kinspirit

New member
שאלה חשובה ביותר, בבקשה כנסו לענות

או במילים עממיות יותר - כנסו כנסו

אז בפסח הבא עלינו לטובה בעוד חודשיים פלוס אני וחברה נעביר הרצאה/אירוע על דמדומים בכנס עולמות אשר יערך באשכול פיס (צמוד לסנימטק ת"א). בלי לפרט יותר מדי, בגדול אנחנו הולכות לעמת את שתי המחנות, צוות אדוארד וצוות ג'ייקוב, אחד מול השני ולראות מי ינצח. ולא, זה לא יכלול זירת היאבקות בבוץ
אבל כן, זה יכלול הרבה ציטוטים וקטעי וידאו

השאלה היא כזאת - נכון לעכשיו שובצנו בערב הראשון של האירוע ב22:00. לנו אישית זה נראה מאוחר, בעיקר בגלל קהל היעד הצעיר. האחראים על השיבוצים אמרו בתגובה שמרבית הבנות הצעירות, שהן חלק גדול מקהל היעד, נשארות לישון שם בכל מקרה. אני לא בטוחה עד כמה זה נכון... אז בתכל'ס אני רוצה/צריכה לדעת האם השעה המאוחרת עלולה להיות סיבה שבגללה לא תגיעו לאירוע? כמובן שאני לא מחפשת כאן אישור להגעה, רק במידה ואכן הייתן מחליטות להגיע לאירוע, האם השעה המאוחרת היתה מהווה סיבה לביטול ההשתתפות באירוע?

רוונה

New member
יאי עולמות!!!

אני הייתי מגיעה (וסביר להניח שאגיע)
אתן מתכננות הרצאה של שעה או יותר ? כי השאלה היא האם תהיה מספיק תחבורה ציבורית לבנות שלא ישנו שם, לדעתי זה גורם די מכריע...
(למרות שבעיקרון זאת ביצה ותרנגולת. אם זה מספיק חשוב לבנות הן תתארגנה על תחבורה ומקום לישון בו)

יש לכן אפשרות להזיז את השעה או שזאת שאלה יותר תיאורטית?

kinspirit

New member
אז זהו

שהאירוע הוא של שעתיים. ומבחינת הזזת השעה, קיבלנו כרגע תשובה שלילית לשינוי השעה ואנחנו מנסות להחליט עד כמה "להלחם" על זה. אם נבין מקהל היעד שלנו שזה עניין קריטי, אז נלחם. לא בטוחה שזה יועיל, אבל ננסה לפחות.

רוונה

New member
האמת היא שזה טיפונת גבולי :)

אם יש לכן אפשרות- לדעתי תנסו שוב. אם לא- לא נורא... מתארגנים על מקום לישון בו (מנסיון עבר והיכריות עם אנשים)

Mor L

New member
את זוכרת מתי הגשת את הרעיון להרצאה?

אני שלחתי יום לפני סגירת ההרשמה ולא חזרו אליי

לצערי אני לא יכולה להיות בשעה כזאת בכנס, האוטובוס האחרון יוצא לבאר שבע ב-11 בלילה

kinspirit

New member
גם אני הגשתי יום לפני סגירת ההרשמה.

אני בעד שתשלחי להם מייל ותשאלי אותם. לוודא שלא נפלת איפשהו בין הכסאות.

Karma Police3

New member
לדעתי יש על מה להלחם

שינוי של השעה ישנה לגמרי את מספר הנוכחים בהרצאה.. והרי מן הסתם תרצו למקסם את מספר האנשים בקהל

למעלה