רעיון מטורף איך לעשות אלפי שקלים מכלום...

karink2

New member
רעיון מטורף איך לעשות אלפי שקלים מכלום...

רעיון מטורף איך לעשות אלפי שקלים מכלום... איך להרוויח ים של כסף רוצים להרוויח כסף בלי לעבוד??? רוצים להרוויח כסף בקלות...כנסו!! תקדישו 5 דקות לקריאה - זה שווה את זה לא תצטערו...... לא נמאס לכם לחפש עבודה ולקבל את אותן התשובות: "אנחנו נודיע לך", "הכל תפוס"..."תבוא בעוד חודש"...לאחר שתקראו את המאמר הבא לא תצטרכו לשמוע את אותן התשובות שעושות לנו רע על הלב ולאבד תקווה. קצת ארוך אבל שווה את ה-10 דקות הללו לעומת רווח מלא! באמת דרך מהירה לעשות כסף אבל הרבה כסף ובכיף! פשוט תיקראו...זה מטורף כמה זה גאוני!!! המסמך הבא כתוב בלשון נקבה אך מכוון לשני המינים: "מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכם עכשיו, במהלך אחד משיטוטי ברשת, נתקלתי במאמר הזה במקרה. המאמר מספר על זה שאנחנו יכולים להרוויח כסף, הרבה כסף, בתוך שבועות קצרים, עם השקעה בסיסית של רק 30 ש"ח + 6 בולים. המחשבה הראשונה שלי הייתה שזו הונאה, אמרתי לעצמי, "כן בטח.." עבודה בעיניים, אבל כמו רובנו גם הייתי סקרנית והמשכתי לקרוא. היה כתוב שם שאם אשלח 5 ש"ח לכל אחד מ-6 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר למטה, אוכל לעשות אלפי שקלים בזמן מאוד קצר. בנוסף צריך להוסיף את השם ואת הכתובת שלך כמספר 6 בתחתית רשימת השמות ולשלוח ל-300 קבוצות דיון (ברשת-פורומים וכאלה). יש בערך יותר מ-500,000 כאלה וזה פותח אפשרויות לשוק מאוד גדול (מה שאומר הרבה יותר כסף)..אין מלכודת ...זה עובד!!!! בדרך כלל אני מתעלמת ממכתבים מסוג זה, אבל האהבה ותשומת הלב מאחורי מכתב זה, והתוצאות (העצומות), הראו לי שהוא שונה ולכן החלטתי להשתתף. אם מכתב זה ימשיך כמו שהוא אמור להמשיך, אם נניח את חשדותינו בצד, ולבטוח, כל אחד מאיתנו ירוויח. כמה אבסורדי זה לחשוב שמרמים אותנו, כמה אנרגיה אנחנו מבזבזים על הספק?! במקום לקחת את האנרגיה ולהשקיעה אותה בהזדמנות שנקרית בדרכינו, מי יודע? השאלה ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק בדבר הזה ששינה את חיי היא: האם זה נכון? כן! התשובה היא כן! זה נכון וזה עובד! האדם שהייה מעלי ברשימה מספר: "תוך 7 ימים התחלתי לקבל כסף בדואר. הייתי בשוק! הנחתי שזה יגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מידי. אבל הכסף המשיך להגיע! בשבוע הראשון עשיתי 125 ש"ח. בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 5000 ש"ח. בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ-50,000 ש"ח. וזה עדיין גדל! עכשיו זה השבוע הרביעי, עשיתי סכום של יותר מ-(תיקלטו!!)-210 אלף ש"ח וזה עדיין ממשיך להגיע! זה בהחלט היה שווה את ה-30 ש"ח + 6 הבולים!!! לתשומת ליבכם! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות (שיפורטו למטה) ותיראו איך הכסף מגיע!! זה קל, זה חוקי זה ישר וזה לא עבודה בעניים וההשקעה שלכם היא רק 30 ש"ח + 6 בולים!!! (בואו נגיד 5 ש"ח ליום בשבוע + בול - רק כדי להראות לכם עד כמה ההשקעה היא אפסית!) אם כל ההוראות הבאות יעשו בתשומת לב אתם תניבו דובדבן גדול. התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים שקוראים אותה. אנא מכם, המשיכו את ההצלחה שלה ועזרו לכל אחד מאיתנו לעזור אחד לשני! להלן 4 הצעדים להצלחה: צעד-1 קחו 6 חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר), וכתבו את המשפט הבא על כל חתיכת נייר: "בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך", כתבו את שימכם והכתובת המדויקת. עכשיו קחו 6 מטבעות של 5 ש"ח ותכניסו 1 בתוך כל חתיכת נייר, כך שהכסף לא ייראה דרך המעטפה (את המטבעות מומלץ להדביק בסלוטייפ לנייר). שימו כל מטבע עטוף בפתק, בתוך מעטפה נפרדת וסגרו אותן. עכשיו צריכים להיות לכם 6 מעטפות סגורות, בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ"ל, השם שלכם והכתובת, ומטבע של 5 ש"ח.. מה שאתם עושים הוא ליצור שירות. אתם מבקשים שירות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה וזה מה שעושה את זה חוקי לגמרי. עכשיו שלחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות: 1. תמר כהן – ת.ד. 8035 ירושלים מיקוד 91080 2. יוסי אלמוג ת.ד. 349 ברקת 73185 3. חבויניק מיטל – גר צדק 7/13 תל אביב-יפו מיקוד 68156 4. עמרם- עיינות 16 תל אביב יפו מיקוד 67725 5. דור בביוף - מרכוס 16 תל אביב מיקוד 69860 6. גרינברג – אלופי צה"ל 1 חולון מיקוד 58488 אלו הן 6 השמות והכתובות אליהן את צריכה לשלוח את המעטפות - אחת לכל שם צעד-2 הוציאו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מ"ס 1), הזיזו את שאר השמות אחד למעלה (כך שמי שהיה 6 נהייה מ"ס 5, 5 נהייה 4..וכ"ו) והוסיפו את שימכם כמס - 6 ברשימה. צעד-3 השתמשו ב- msn ,internet explorer ,walla ,nana ,ynet ,netscap וכו.. חפשו קבוצות דיון שונות (פורומים, קהילות, לוחות, מועדונים, צאטים ועוד..) יש לפחות 500,000 פורומים שונים כאלה זה ממש לא בעיה! כל אתר אינטרנט שיש בו פורום יהיה טוב! בעברית כמובן! צעד-4 שנו כמה דברים, אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור. שילחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300. אבל זכרו ככל שאתם שולחים יותר, תקבלו יותר מזומן!!! כמו כן שילחו לכל חבריכם את המכתב המתוקן לאי-מיילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע. בבקשה זכרו! התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים, ועל ידי זהירות ותשומת לב במילוי ההוראות. הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכנית תמשיך, והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרכיכם. אז כשכל מכתב מקבל התייחסות, והוראותיו מבוצעות בזהירות 6 אנשים יקבלו תמורה, עבור השתתפותם כמפתחי רשימה, של 5 ש"ח כל אחד. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי, כך שכאשר שמכם מגיעה למקום מס 1, אתם כבר מקבלים אלפי שקלים!!! עכשיו נדון בשאלה מדוע להשתתף? מתוך 300 הודעות ששלחתי, נניח שאני מקבלת רק 7 תשובות (אחוז מאד מאד נמוך) אז אני עושה 35 ש"ח עם השם שלי כמס 6 ברשימה. עכשיו כל 1 מה-7 אנשים ששלחו לי 5 ש"ח ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחת מהם עם שמי כמס 5, ורק 7 אנשים יענו לכל 1 מהשש המקוריים, זה עוד 245 ש"ח עבורי. עכשיו 49 האנשים האלו ישלחו מינימום 300 הודעות חדשות, עם שמי כמס 4 ורק 7 יענו עליהם אני אקבל 1715 ש"ח נוספים. 343 האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמס 3 וכל אחד יקבל רק 7 תגובות, אני אעשה 12050 ש"ח!! אוקי, עכשיו זה החלק של הכיף האמיתי, כל אחד מ-2,401 האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם שמי כמס 2 וכל אחד מהם מקבל רק 7 תשובות. זה הכניס לי 84,035 ש"ח האנשים ישלחו את ההודעה הזו ל-300 קבוצות עם שמי כמס 1 ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אני אקבל 588,245 ש"ח עם השקעה מקורית של רק 30 + 6 בולים!!! זכרו "כנות זו השיטה הטובה ביותר" אתם לא צריכים לרמות. תהיו הגונים ותקבלו את הרווח הענקי בכך שהוא, "טונות של כסף". אז אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמו בתיאור הקודם, אתם תרוויחו סכום של 588,245 ש"ח האם תהיו מוכנים לפספס את ההזדמנות הזאת בשביל "סיכון" של 30ש"ח + 6 בולים? אני לא - ואני מקווה שתצטרפו אלי כדי שנוכל לעזור לכולנו! הערות: אולי תירצו לשכור תיבת דואר בגלל כמות הדואר שתקבלו. אם אתם מעדיפים להישאר אנונימיים, תוכלו להשתמש בשם בדוי, כל עוד הדוור מעביר לכם את המכתבים. אם ישנו אדם ברשימה שאתם מכירים אל תמנעו מלשלוח לו את ה-5 ש"ח ,גם הם חלק מהדבר הגאוני הזה! אם אתם מוכנים לקחת אחריות ולפספס את האפשרות העסקית המופלא והפשוטה הזאת, בשביל "סיכון" של 30 ש"ח ו- 6 בולים? אני לא!!!! ואני מקווה שתצטרפו אליי כדי שנוכל כולנו לעזור לכולנו! יכול להיות שראיתם הודעה כזו בעבר כי העסק עובד! אתם יכולים לעשות כל כך הרבה כסף בשביל לטייל בכל העולם. רעיון כזה גאוני! והכי חשוב

Kelevra

New member
רעיון גאוני איך להרוויח אלפי שקלים מכלום!

לא נדרשת השקעה כספית בכלל!!!!1 כל שנדרש הוא מעט מזמנכם הפנוי ומעט דלק (כנסו כנסו דחוף!\גם אני לא האמנתי עד שראיתי\נהייתי מיליונר בחודש!!1 \כנסו כנסו דחוף!) כל שעליכם לעשות הוא לקבוע פגישה לילית איתי בגבול טול כרם*. לכשתגיעו, תידרשו לענות על שאלה קצרה - אין תשובה לא נכונה!!! - ובתמורה תקבלו מענק של 5,000 ש"ח - מענק מנדבן יהודי מאמריקה (הרוצה להשאר עלום שם) אשר מעוניין לשפר את המצב הכלכלי של תושבי המדינה. נא לפנות בדיסקרטיות, ולא לספר על העניין לאף אחד. * מודגש שיש להגיע ברכב מדגם חדש וסחיר, ללא מכשיר איתור. ההגעה לבד, זה מן מבחן אומץ כזה. עדיפות לבעלי סובארו.

קפת

New member
גמלי יש רעיון גאוני

איך לשרוף שעות מול המחשב, לענות לתשובות של קוראים, לפזר הפגנות, לחלק קצבאות ותלושי חג, להפריד בין ניצים, לעודד ולתמוך בשבורות הלב ושובורי הזין, לחקן ולערוך מרשמים לתרופות פסיכיאטריות, להציל מתאבדים, לעודד אחרים לנסות, והכל - חינם! שקל אחד אני לא מקבלת על ההשקעה העצומה שלי בפורום הזה. לדעתי, אתם צריכים לערוך מגבית להפצותותי. ואגב, אני זקוקה למחשב חדש. סתם, שתדעו.

אוי, נו

די עם הקרעחצן. גם יושבת על סיר הבשר, גם אחראית על האורז והפירה, גם ראשונה בתור לליפתן פירות וגם בוכה שיש לה כאבי בטן. העם נקעה רגלו !

קפת

New member
ככה מדברים אל מנהלת?

הכל אני עושה בשבילכם, הכל, ואתם יורקים עלי, ואומרים שזה גשם. בסוף תעשו לי טלנסקי. ואני אצטרך לעמוד מול פני האומה ולומר בדמעות שאני לא יכולה יותר.

Kelevra

New member
לא ברור לי מהיכן הסקת שהרסס הזה הוא רוק.

מה זה הבכי הזה? זועקים קיפוח על כל צעד ושעל. לא מגיעות לך שום הטבות מיוחדות, את זוכה לסיפוק חולני עצום מניהול הפורום, במיוחד ממחיקת הודעות "תפוז אנשים מודיע". על אף האמור לעיל ולפנים משורת הדין, החלטתי להעניק לך הרחבה כללית לקצבת הזקנה שלך, כדי שתוכלי להרגיש עליונות על שאר האומללות שמחכות בתור לביטוח לאומי בסניף גטו רמלה. על מנת לסייע לך במצבך הרעוע החלטתי אני ועצמי להעניק לך את הפתרון המושלם לכל בעיותיך הפיננסיות (לא כולל עבירות פיסקאליות שונות). פתחי בלוג בתפוז וזכי לשמונה שקלים בעבור כל 1000 כניסות. אני אישית מתכוון לתרום שתי כניסות, למען המטרה. גם עמותת צער בעלי חיים ועמותת תנו חשיש לקשיש הבטיחו לעזור, וגם יד שרה התחייבו לתת יד אחת לפחות. כולם למען אחת אקצטרא, רק בואו נגמור כבר עם הפילנטרופיה הפטתית הזו, אני כבר מאבד את הפאסון.

היא לא תענה לך כלכך מהר

אתמול היה יום הטחור, היום יום הצרבת ומחר יום הלומבגו. מחרתיים אין שום חגיגה אבל יש חוג לקולונוסקופייה.

Kelevra

New member
אז ניפגש בכנס הפיסורה הבא

או ביום העיון הבא להידרותרפיה. מאוד יתכן שהיא תשכח עד אז.

קפת

New member
חושומור מהתחת

האמת, שאני מאוד עסוקה. אני משלימה תואר : אבחון באמצעות ספגטי. מאוד רוחני, ועם הרבה סיבים תזונתיים (אצלנו משתמשים רק בספגטי מקמח מלא, כן?). להזמנת תורים: 03-6969969

Kelevra

New member
גיגלתי

תכנון המים לישראל. אכן הידרותרפיה. אבל למה להזמין תורים בפקס?

קפת

New member
אכן הידרותרפיה וגם תכנון מים. כלומר:

אם שתית את מהכוס שעמדה על הדלפק, ליד הפילודנדרום, חבל מאוד. זו היתה בדיקת השתן של המושחתת. עכשיו אני לא אצליח לאבחן אותה לעולם, ולא אקבל את הדיפלומה שלי. מה לעשות, אנחנו, במקצוע המכובד שלנו, לא יכולים להתבסס רק על שיטה ואבחנה אחת. מי נתן 78 דולר לשעה ולא קיבל קבלה?

Kelevra

New member
תזייפי תוצאות

ככה כולם מקבלים דיפלומה בסוף. אני לא מכיר אף אחד שלא התאים את תוצאות הניסוי לתיאוריה. חבל מאוד ששמת בכוס ההיא פרוסת לימון, קרח ומטריה קטנה. בשפה חקלאית זה נקרא "מכשול בפני עיוור". באמת היה קצת מריר. אגוזי הייתי אומר. מדמואזל צמחונית?

קפת

New member
אני יכולה לזייף רק

אורגזמות, דולרים ובחירות. קרח, לימון ומטריה קטנה. אני אזכור את זה בפעם הבאה שאני חוגרת את הסינר הצחור והמעומלן שלי. קרח לימון ומטריה קטנה. ורודה. את תמיד חושבת לעצמך: כבר ראיתי הכל, הבנתי הכל - והסטיות לא נגמרות לעולם.

Kelevra

New member
אכן מכשול בפני עיוור

לתומי חשבתי שהמטריה בצבע ירוק בקבוק. עיוורון צבעים הוא עניין מתעתע. אני רוצה להביע בזאת את סלידתי מהלעג הנבזי לאדם עם מוגבלות. אם הייתי יודע שהמטריה ורודה לא הייתי שותה מהכוס לעולם! בושה וחרפה! עכשיו אני יודע למה כולם צוחקים כשהם רואים את הדולרים שלך. 78$ בשחור על עבודה קשה של מריטת שערות גב עליון וכתפיים, ומה יוצא לי מזה? דולרים ורודים. מקווה בשבילך שאורגזמות את מזייפת יותר טוב מזה.

קפת

New member
שתייה מהכוס

כאמור, זה לא נגמר לעולם. אתה יכול להרחיב (ולא במובן הספקולומי של העניין) בנושא? זו תיהיה כותרת הספר הבא שלי: סטיות, הסיפור שאינו נגמר.

Kelevra

New member
בבקשה

בנ|<---------->|ושא כותרת הספר הבא שלי: ספקולום, חיידקים ופלדה (בחסות נטוראפיל מהדורה 4) תאמיני לי שזהו ז'אנר שאת מעדיפה לא לדעת עליו כלום. גיגלתי קצת. מספיק לי לדעת שזה קיים. וזה עוד לא ההארד קור.

קפת

New member
חוכמולוג

ספקולום חיידקים ופלדה זה נושא מרתק, בעיקר אם אתה וטרינר או פרה. אתה חושב שהרחבה גרפית (שאפו, האמת) תספקותי? זיבי.

Kelevra

New member
צ'ק בלי כיסוי

לא ניתן לספק אותך בכל מקרה. מרשעת מסונלת, עקב תקרית הכוס המצערת ביטלתי את התרומה שלי לשתי כניסות לבלוג הצדקה שלך. מצאי לך ספונסר אחר, אני נוטש לקרן אריסון.

קפת

New member
מי זו קרן אריסון?

חשבתי שקוראים לה שרי. נו טוב, כנראה שהשלום כבר לא יתחיל בתוכי. או בגרוזיה.

למעלה