רוני ותום- פרק 21

YossihNew

Well-known member
אז למה תום לא תיסע ללונדון?

איך יהיה למשפחת גבריאלי בקיבוץ של רוחק'ה?

ומי זאת מיקה?

YossihNew

Well-known member
אבל למה? למה? אמרנו לך כיצד נתנהגה נכון עם שוטר, לא?! אני צופה במערכון הזה המון, אתה לא יכול לקלל שוטרים ולמה אתה אומר שאשתך בהריון ושכחת אותה בבית? תכף תציע לה עמאן במקום אירופה. ירדן זה חו"ל.

אח. מורן רוזנבלט. תרגולת סבתא! תרגולת סבתא! זה מפתיע כמה דברים נלקחו פשוטם כמשמעם מהספר. כאילו גיורא פרסם תסריט ועכשיו רק נשאר לשחקנים להמחיז. ברור, מורן רוזנבלט. נעשה מה שתרצי, מורן רוזנבלט.

אבא שלה נוטה להיעלם. פעם אחרונה זה היה לעשרות שנים. למה תום לא נולדה ב-1 באפריל?

אבל את מתת בפיג'מות. כן, אני יודע, אני יודע, אנשים עושים ספוילרים וגם ככה הוא חשוד ברעידות אדמה, אז הכנרת... חוץ מזה, מזכירי קיבוץ זה מסוכן. אגב, אני לא יודע אם ידעתם, גיורא אהב לבקר בקיבוץ בכנרת ומשם הזכרונות, אז משם גם החממה. מצד שני, שכונה נכתבה על ביקוריו בסביון (נרקיס) אצל בת דודתו דפנה שפיגלמן (אלכס מהשמינייה, משפחת שיינפלד האמיתית). חיפה! אנחנו חיפה! אנחנו הכי טובים! ד"ש לאימא! סליחה, זה פשוט כור מחצבתי.

סתום, סתום, נהג מונית. מה אתה זורה מלח… גם רוני צריך לסתום קצת.

בריכות בקיבוץ לא פתוחות תמיד? אמה רפיח תהיה שחקנית טובה יום אחד. תדעו לכם, אני טוב בזיהוי. שיהיה רשום. מה פתאום, מה זה פה, היישוב המוזר הזה עם הרעל במים? איכס. כן, הם גם עושים את זה עם דם ומכינים מצות.

אני אומר תעשי לו הפתעה. לא? אני הייתי רוצה שמורן רוזנבלט תחשוב שאני מסכנון ותחבק אותי.

לא ראויים לאמא שלהם. בסדר, גם אלה לי סלבריטאית בקיבוצים נידחים בצפון. זה מנזר השתקנים. זה היה מאוד אין בסוף שנות ה-80 תחילת שנות ה-90. מה אתה, ג'ואי?

זה נחמד. לא, לא נחמד, הוא יעיר אותה.

זה לא נראה כמו לילה. וגם לא המציאות. נזירים זה מפחיד.

לא, זה מפחיד קצת, לא?

אבל הם קרואטים. מילא אם היו תאילנדים. זה מסוכן! קרואטים? בחייאת.

אמרתי שיעיר אותה. אבא אכזב שלא כהרגלו אבל נעלם שכן כהרגלו. זה לא כיצד נתנהגה נכון ביום ההולדת.

היא באה לעשות צרות. תגידו, מה יש לרעים מכלבים? גם האלה מזיגי גנבו כלבים!

אז נוסעים לכנרת? כל הנחלים זורמים לים, וכל גיבורי גיורא לכנרת. אוקיי, כמעט כולם. אוקיי, רובם. חצי. טוב, שליש, נו!

היא מפחידה כמו האבא שלה. "בלש"... כלבים נובחים זה משהו בעייתי. תזכרו את מקס. נזירים זה מפחיד.​

למעלה