רגלי חימר

limilu

New member
רגלי חימר ../images/Emo99.gif

בדיוק סיימתי את הספר הנפלא הזה [דורפל אדיר, במיוחד בוויכוחים על דת בסוף], והתחלתי לקרוא ישר את ג'ינגו [כי את אבחזיר קראתי כבר לפני שנתיים]. אני מתחילה יותר ויותר לאהוב את ספרי המשמר ולהתעצבן מכל שאר הספרים. ופעם הם היו הכי פחות אהובים עליי [דילגתי על זמנים מעניינים של רינסווינד, פשוט לא יכולתי לקרוא את השיעמום הזה]. מוזר מאוד.

Athaclena

New member
המשמר שולט, כמובן

קראת את הבריטי או האמריקאי? זה נורא חשוב! דוקא את זמנים מעניינים די אהבתי, שווה לך לנסות.

limilu

New member
לא זוכרת. זה עם הפונט הכיפי

נראה לי שזה ה... משהו? ובשבוע האחרון סיימתי גם את ג'ינגו והפיל החמישי! :O איזה דיבוק נכנס בי.

ויימס

New member
בריטי, כמובן. ../images/Emo13.gif כמו שצריך.

עקב ההנחיות בפורום, זה הדבר הראשון שבדקתי כשקניתי את הספר- האם הפונט העברי שם? זה נשמע לי כמו דיבוק מאוד נחמד! גם אני רוצה דיבוק כזה.

limilu

New member
לא יודעת, לא היה לי כח להמשיך אותו

אני לא זוכרת אפילו מה קורה בהתחלה, וזה כל מה שקראתי.

Rincewind

New member
../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif<

מימדלגעלספריםשלסתמרוח

limilu

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif<

אני.

ויימס

New member
אממ, אני לא יודעת איך להגיד את זה, דביר,

אבל אפילו אני כבר הרבה פחות מאוהבת בסתמרוח משהייתי בעבר. קראתי את צבע הכשף- מעשי קסמים- אור מופלא בגיל 14, ואז חשבתי שמרירות, ציניות ועוקצנות זה דבר מיוחד ומשעשע. היום אני בת 25, וכבר אין בזה שום דבר מיוחד.
זה כמו שפעם ממש אהבתי את צ'נדלר מחברים, וכיום הוא נראה לי מעיק ומעצבן, ואני מעדיפה את רוס.

Rincewind

New member
../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif<

למעלה