קצת סדרות
יומני הערפד s3e19

MoonFairy

New member
קצת סדרות
יומני הערפד s3e19

אז, 3 פרקים לסוף העונה וקשה לי לראות את זה נגמר, או מתאפס על קו עלילה כלשהו חחח
כאילו, מה היה לנו עד עכשיו? עשרות תוכניות "גאוניות" להשמיד את קלאוס והאוריג'ינלס (כשהם הצטרפו למעגל) שהוכשלו ע"י קלאוס עם תוכניות עוד יותר מרשעות משלו
יודעים כמו מה זה מרגיש לי? "אה כןןן??? אז הצעצוע שלי הרבה יותר חדש, גםםם יורה ליזר, גם מתהפך באוויר, גם יכול לנסוע על הקיר, וגם מדבר!!!"....

seriously? זה מרגיש כמו משחק כוחות מטופש של בנים. לא יודעת מה התסריטאים חשבו לעצמם...

דיימון-אלנה: רצינו רצינו - והנה קיבלנו! אני חושבת שעכשיו הזה השיא שלהם בערך, כי לפני כן זה היה סתם רמיזות כאלה מצד דיימון ואלנה מכחישה ואוהבת את סטפן, ואם יקחו את זה צעד אחד קדימה והם יהיו זוג מושי כמו שהיא הייתה עם סטפן זה יאבד כל עניין. עכשיו, כשזה סוג של "אסור" ובלהט הרגע וברקע של כול זה הצל המאיים של סטפן והאי ודאות הזו, זה הכי כיף

קצת על דיימון בפני עצמו - עד לפני כמה פרקים קיבלתי את ההרגשה שאפילו לאיאן נמאס לשחק אותו חחח כאילו מכריחים את דיימון להשתתף בסדרה

אבל מאז שנכנס כל עניין "אני אציל את סטפן", "אחוות אחים" וכול זה, הוא הפך יותר מעניין. למרות שאני בהחלט בהחלט מתגעגעת לדיימון הישן.....

אגב, זה מעלה אצלי שאלה, אתם חושבים שבין ערפדים באמת יכול להיות הקשר המשפחתי החזק הזה כמו שמראים אותו בסדרה? זה חוזר על עצמו עם סטפן ודיימון, ועם קלאוס והמשפחה שלו. באמת ערפדים היו מוכנים למות בשביל המשפחה שלהם? בין אם הם גם ערפדים או אנושיים?
לדעתי, ועם כל ההערכה שלי למשפחה, זה לא באמת היה קורה כך....

השמדת האוריג'ינלס: כמה מפתיע שמשום מקום צמח לו עץ עם אותן יכולות השמדה של המקוריים כמו העץ הלבן המקורי, ודווקא מאותו עץ בנו גשר, ופתאום אחרי שרבקה הצליחה להשמיד את כל קורות של הגשר גילו שגם השלט הגדול שהיה מעל הגשר היה מאותו עץ! קודם כל, אין יכול להיות שעץ מסכן אחד הספיק כדי לבנות את כל זה? דבר נוסף, אם כבר עניין כמותי, איך יכול להיות שמכול השלט הענק הזה הם הצליחו להוציא רק 12 יתדות?? ויותר גרוע, למה הם לא חשבות להכין ממנו מלאמלא כדורי עץ ולירות אותם על המקוריים? זה כזו חשיבה עקומה!!! ><"
ובעניין השמדת האוריג'ינלס שגורם למותם של כל השושלת הערפדית שהם יצרו - הייתי יכולה לקנות את זה, אבל כשחושבים על זה לעומק, הם סך הכול ערפדים שיצרו ערפדים אחרים, איך הם נוצרו זה לא משנה. זה כאילו עם הורגים ערפד כלשהו, לאו דווקא מקורי, כל הערפדים שהוא יצר ימותו. לא יודעת, קשה להאמין.
עלילתית זה נראה לי מיותר ולא מוסיף משהו....

אני מנסה להבין משהו - אם ג'רמי יכול לתקשר עם רוחות גם של ערפדים שנרצחו, הרי הוא תקשר עם ויקי אנה ורוז, למה פתאום הם התייאשו כשהם גילו שקול (המקורי) רצח את הערפדית מרי שיצרה את רוז (שיצרה את טובי [?] שיצר את קאת'רין שיצרה את סטפן ודיימון שיצר את קרוליין... [חד גדיאאאא חד גדיא!]) ? הרי מה הבעיה שג'רמי יתקשר איתה מעולם המתים ויגלה מי יצר אותה ובעצם מי המקורי שיצר את כל השושלת הזו?
כאילו, למה אתם הולכים בקו עלילה מסויים שעובד (ג'רמי מתקשר עם מתים) ומתישהו מחליטים שהוא לא עובד יותר?? למה!?!?

קלארוליין
(למי שלא הבין, קלאוס-קרוליין) משום מה אני אוהבת את השילוב שלהם
זה הרבה יותר עדיף על קרוליין וטיילר, שהתירוץ שלהם לאהבה זה סקס אינסופי והסיפור הטפשי הזה על כך שהוא יתנתק מהsire bond עם קלאוס. הם נמאסו עליי ממש מהר
אגב, מההההה הייתה הבעיה של קרוליין לענות לטיילר כשהוא שאל אותה למה היא שמרה את הציור של קלאוס פשוט "כי זה יפה"?? מה?? זה היה מעורר פחות חשד ובטוח הדברים לא היו מסתיימים ככה. לא שזה אכפת לי, כן?

אני כ"כ רואה את זה שיעשו את קרוליין וקלאוס ה"אלנה-דיימון" החדשים חח אההה
(אוי, just shoot me)

לאן נעלמה בוני הפרק?

ד"ר ג'קל ואלאריק
זה ממש מטופש, לדעתי. אבל איכשהו עובר מסך... מה היתה הבעיה פשוט לעשות לו compel? למה בזבזתם לנו זמן בניסיונות העלובים שלו להתעלף ולהוציא את הצד השני ואז הקרב מכות המטופש עם סטפן??
עכשיו כשריק משתף פעולה עם אסתר/רבקה, זה יהיה מצחיק. אגב, הקטע שאסתר השתלטה על הגוף של רבקה - לגמרי היה צפוי מראש. בשנייה שהיא אמרה לה "אני גוססת". חבל, אהבתי את רבקה....

לאן נעלמו שאר האחים של קלאוס? עזבו, לאן נעלם אלייז'ה?????

קצת שטחיות - זה רק אני או שג'רמי הפך שרירי וכמעט חתיך משו?

מה אני חושבת שיקרה עד סוף העונה (כי קונספירציות זה כיף
)
אלנה תחזור להיות עם סטפן למרות שהיא מאוהבת בדיימון, פשוט כי היא מחפשת נוחות ולא מוכנה להתמודד מול הרגשות שלה.
ריק הטוב ישתלט על ריק הרע אבל יעבוד על אסתר שהוא עדיין רע וביחד עם בוני ישמיד אותה. יש מצב שהוא ימות על הדרך... (סופית חח)
סטפן ודיימון יגלו שהשושלת שלהם התחילה באלייז'ה (סתם משאלת לב? חח) ויציעו לו עסקת-שקר-כלשהי אם יעזור להם להשמיד את כל האוריג'ינלס האחרים
קרוליין לא תרצה שטיילר ימות ולכן תעשה סוויץ' ותנסה לעזור לשמור על קלאוס בחיים, על הדרך הסיבות שלה יהפכו שוליות והיא פשוט תרצה שקלאוס יחייה

או או! אני יודעת! ג'רמי יתקשר עם מייקל האבא של המקוריים וייעזר בו לדעת איך להשמיד מקורי בלי להרוג את כל מי שיצר!!
או שלא...

well i guess we shall wait and see about all that

קרניjack

New member
באיחור גדול אבל אני לא יכולה

ממש לקרוא מחחש לספויילרים, הרי ראיתי עד פרק 9

Bartal j

New member
אני שוקלת לחזור לראות הפסקתי בפרק 6

אני כנראה אחזור לראות עכשיו ..

למעלה