ציטוט רפרנס מרגלי חימר

limilu

New member
ציטוט רפרנס מרגלי חימר

'Not yet,' said Vimes. 'I've been here before. We don't rush off shouting "Give me a towel!" just because we've had one idea.' אני אישית רק בגלל המשפט הזה נזכרתי למה אני אוהבת את הסופר הזה.

toi

New member
|יר| אמרת משמר, אמרת הכל [:

פרט לזה שהפונט בו משתמשים הגלמים בגרסא הבריטית הוא אחד התרגילים החזותיים המקסימים ביותר שנתקלתי בהם בספר בשנים האחרונות.

J e n i e

New member
זה שיגע אותי

לא יכולתי לקרוא את מה שהם אמרו, כי אוטומטית זיהיתי את האותיות כעברית. בקריאה הראשונה התיאשתי מזה לחלוטין ודילגתי על כל מה שהגלמים אמרו.

ויימס

New member
כן, נהדר. ../images/Emo13.gif

טרי פראצ'ט הוא מסוג הסופרים שיודעים איך לנצל את העובדה שלדפוס יש גם אפקט חזותי. זוכרים איך החרמש באיש הקציר משסף את המשפטים לשני חלקים, כי הוא כל כך חד? זוכרים את התשובה של עזראל? זוכרים איך אגנס שרה בליווי עצמה במסקרייד? הו, פראצ'ט, שבור לי הקיר הרביעי.

אוקטרין

New member
נו, זו שאלה רטורית

כבר אמרתי פעם שפראצ'ט סובל מנטייה מעצבנת למחזר בדיחות.

Maladict

New member
זה תרגיל של ילדים רוסים בגן ילדים למנוע

מילדים אחרים לשתות להם את הקומפוט.

ויימס

New member
../images/Emo6.gif

אז טרי פראצ'ט למעשה מונע מאנשים אחרים לשתות לו מהקומפוט! The man is a genius.

ויימס

New member
כן, אני חושבת שבנאדם כמו פראצ'ט,

ש- 70% ממה שיוצא לו מהפה זה הומור, מבחינתו לספר בדיחות זה כמו לגרד באף. אז כמו שלכל אדם יש הבעות פנים מסויימות וביטויים מסויימים שהוא חוזר עליהן שוב ושוב, לפראצ'ט יש כמה בדיחות שקופצות עליו אחת לכמה זמן.

הוא מיחזר את הבדיחה הזאת כל כך הרבה

באמת, אני בטוח שראיתי אותה לפחות פעם אחת בפירמידות, ולפחות פעם אחת באלים קטנים, ובעוד מלא ספרים אחרים.

limilu

New member
וואלה? ../images/Emo12.gif

זכרתי אותה רק בראי נוע, לא זוכרת איפה.

למעלה