צוות תקשורת
- ראיון ערוץ 10

שמש1231

New member
מצ"ב חלק מכתבה ממבזקי חדשות../images/Emo124.gif

"בכנסת התכנסו בצהריים נשים שמטופלות ביחידה להפרייה חוץ גופית, לנוכח הדיון בוועדה לקידום האשה בכנסת בקיצוץ המתוכנן בטיפולי ההפרייה. הנשים קבלו על כך שהקיצוץ מונע מהם להביא ילד לעולם, אך נציגי משרד האוצר איתנים בעמדתם כי מספר הטיפולים שיסובסדו על ידי משרד הבריאות יופחת לחמישה, ויוגבל לילד אחד בלבד."

צוות תקשורת ../images/Emo124.gif - ראיון ערוץ 10

בדקות הקרובות במסגרת תוכנית הבוקר בערוץ 10 תראיין יעל דן את נציגת "הזכות להורות" ואת ח"כ גילה גמליאל יו"ר הועדה לקידום מעמד האישה בכנסת בכל הקשור לגזרות התוכנית הכלכלית הנוגעות לנו כום מוזמנים לצפות צוות תקשורת

במקרה ראיתי - כל הכבוד!

בדרך כלל אני כבר לא בבית בשעות האלה. הבוקר היה לי העונג. כל הכבוד!

../images/Emo124.gif - כתבה בידיעות אחרונות עמ 7

כתבה כאמור בעיתון ידיעות אחרונות עמוד 7 התראיינה חברת המטה, ענת, מיד בתום ההשתתפות בועדה לקידום מעמד האישה בכנסת אני אבדוק אם יש לכתבה עותק אלקטרוני (אם מישהו ראה, הוא מוזמן לשרשר)

כתבה בידיעות אחרונות

מצרפת את הכתבה שהתפרסמה הבוקר ב"ידיעות אחרונות". כל הכבוד לענת!

ההתייחסות לעיניין הזכות להורות

כאילו הוא פוגע במעמד האישה קצת מעוות לטעמי. לדעתי זו לא בעיה בזכויות האישה בלבד, אלא הפרה של זכויות כל אדם. אומנם הנשים עוברות את הסבל הפיזי אבל הגברים הם החצי השני! הם החצי השני שרוצה משפחה (כמו הנשים), שרוצה המשכיות, ובאחוזים לא מבוטלים חלק מהבעיה (כאשר מובחנת בעיית זרע). אישור חוק כזה עלול להרוס לא את הנשים בלבד - אלא משפחות שלמות. אני צופה כאוס - עלייה בגירושין ועוד דברים שמפחיד לחשוב עליהם, והכל בשל הכמיהה לילד. מעניין אותי מה יקרה בסנריו הבא (שאלה?): 1. אישה (וגבר) סיימו 5 טיפולים ללא הצלחה. 2. בשל הידיעה שאין סיכוי בין בני הזוג - גירושין 3. האם לכל אחד מהם (גם לגבר וגם לאישה)לא תינתן יותר זכות לטיפולים עם בני זוג אחרים? מה הקריטריונים? 4. ואם הבעיה היא לא אצל שניהם אלא רק בעיית זרע - אז גזר דינה של האישה יחרץ? באמת מטריד אותי מה יהיה... וזו לא רק בעייה של מעמד הנשים...

למיטב ידיעתי

1. זה לא נכון ולא מדוייק והקיצוץ המוצע בעינו 2. בהנחה ובכל זאת זה נכון, הסעיף העוסק בנו נמצא אחרון ומכאן שהוא הראשון והמיידי שיוחזר בכל רגע נתון שבו יוחלט על סדר עדיפויות חדש של קיצוצים לכן, בכל מקרה, יש להמשיך ולפעול ולדאוג שבאמת הסעיף האמור לא יהיה חלק מגזירות תקציב המדינה לכשיאושר חוק התקציב בכנסת בקריאה שלישית

../images/Emo124.gif מחר, 18/9, מפגש מצולם ב TV

מחר, יום חמישי, 18/9 יתקיים מפגש בנוסח מפגשי פוריות באיזור המרכז מיקום מדוייק ייקבע ויישלח למעוניינים למפגש מוזמנים כל מי ששייכים למאבק וזה אומר זוגות בטיפולים, הריוניות טיפולים (רצוי מטיפולים ממושכים) והורים לאחר טיפולים (ניתן להגיע עם התינוקות - ואני מבקש את ההבנה של הזוגות שבטיפולים שבאופן חריג יהיה מפגש משולב שכזה עם תינוקות) החשיבות של המפגש רבה למפגש הוזמנו מספר ערוצי טלוויזיה במקביל למותר לציין את החשיבות הרבה של כזה מפגש נדרשת הענות רבה ככל הניתן

../images/Emo35.gif לא מגיעים מסרים

ויש כרגע צורך גם (וסליחה על ההתראהה קצרה) למפגש להיום בשעה 15:30 בפתח תקווה אנא פנו אלי במסרים

הוג

New member
בנות חשוב להגיע למפגש מחר../images/Emo70.gif

חשוב שיראו שאנחנו מספיק אנשים ולא רק קומץ שאפשר לקמט אותו. אלא כוח אלקטוראלי. תאמינו לי זה הדבר היחיד שיזיז לחברי הכנסת. אני מגיעה כמובן. ליאור שלחתי לך מסר

bambi123

New member
כל הכבוד

ראיתי וזה היה טוב אבל לא ראיתי את גילה גמליאל. היא הייתה? יש חדש בצוות אסטרטגיה?

למעלה