פשרה במשפט של יוסי בובליל

BEAUTY האחת

New member
איזו נקיטת עמדה לא אתית של כתב מערכת וואלה

הכתב גיל משעלי ממערכת "וואלה" האחראי על הכתבה נוקט עמדה ונוהג בחוסר אתיות עיתונאית כשבוחר לקרא ליוסי - ואני מצטטת - "יוסי בובליל, האיש המבוגר והלא אחראי בבית האח הגדול," פשוט מרגיז כמה העיתונאות שלנו לא אוביקטיבית כפי שצריכה להיות נכון הכתבה היא על עניין פעוט של מה בכך אך אלוהים נמצא בפרטים קטנים וזה משליך עלינו כחברה בושה

k i d a n

New member
משחק מילים

מכירה את המושג: "מבוגר אחראי"? אז יוסי הוא המבוגר הלא אחראי כביכול של הבית שלא שילם לעובד שלו ושמתנהג בבית כמו ילד. זהו. תכף תאמרי בוודאי שהכתב גזעני כלפי המזרחיים...

BEAUTY האחת

New member
ואני אומרת k i d a n, שאתה בור כלפי העברית

ולא יודע "אחריות "מהי ולא יודע משחק מילים מהו הכתב לא התכוון למה שאתה אמרת אין לי כוח להמשיך להסביר למה חשוב לבד ואני אראית לכל מילה שאני אומרת
מכל המשתמע מכך

k i d a n

New member
ברגע שבחרת להשמיץ אישית

פג לי החשק להתדיין איתך. יום טוב.

BEAUTY האחת

New member
אתה טועה לא השמצתי אישית כי

אתה זה שגרס שעוד מעט אני גם אומר כי הכתב גזעני וכ"ו והציטוט - "תכף תאמרי בוודאי שהכתב גזעני כלפי המזרחיים" ומה זה אם לא טענה אישית כלפי ? ואני אומרת השמצה, כי אתה לא מכיר אותי ולא יכול לקבוע קביעות לגבי דעותי לא התכוונתי להשמיץ אותך, פשוט עניתי באותו מטבע ואם כך הרגשת אז אני מתנצלת

../images/Emo163.gifלא הבנתי,ההפקה משלמת את הכסף?

נתקלתי במקרה בהודעה הבאה: הפקת התוכנית בערוץ 2, "האח הגדול" שילמה למוחמד חליל מחאר את הסכום שתבע מאחד ממשתתפי התוכנית, יוסף בובליל. פספסתי משהו????

למעלה