פרק 26- הגמד

YossihNew

Well-known member
🎅

אז האם אריק יחקור את חגי?

שלי תחשוד ביוני או שתישאר בעננים?

ומה עושים אחרי נשיקה?

נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
סקיי למדה לשחק את המשחק. אוקיי, אז סקיי משקרת שיש לה יכולות מליפיקיות...

בסדר, אריק, חבל שהיא לא מחקה לו את כל המוח! טוב, אריק מזהה את החור בעלילה. מסכן אריק.

אוי, מסכן אריק. סיוט... זה באמת היה מוזר אם הייתה לה היכולת והיא הייתה מעלימה את עצמה מחייו ככה. והוא גם החזיק בלב.

לא אמרת שאת מדליפה דברים? מעצבנת אחת.

איריס אובססיבית. מאוד.

למחוק הודעות. אל"ף בי"ת. אני מקווה שהיא לא גמרה את המנגו.

מה הוא רוצה...?

אני לא הייתי רוצה להיות פה כשאיריס מגלה.

אוף, מקס, תצפה קצת בשכונה ותבין. רגע, מה פתאום מקס כל כך מבין בבנות?

זאת סיבה לא לצאת עם מישהו עם יכולות מליפיקיות. לא אתה, אריק. בכללי. שלי אכן מהממת אבל מוזרה. מעניין אם זה אומר שבסוף שלי תסכים להסרת ההיפנוזה ותישאר לבד בסוף הסדרה כחלק מהתהליך שלה. ה"הם מפורסמים" יכול להיות מימ יפה... אני חייב להכין אחד על שמרית לוי ששון... או בכללי על שחקנים שאני אוהב ולא מוכרים מספיק...

ברוש לא סטוקר. ברוש סטוקר כמו שאני לא סטוקר (אני לא!!!!!!!!!!!!!). ברוש לא משתמש במסרק. למה מקס משתמש במסרק?

איזה קיטשיות הסצנות שלהם. יוני הדביל. אתה גם ככה מאופס. ואל תענה לי יא אפס. בוא'נה, זה עמית ושרון רק פחות טוב. שרון היה יותר מסתם טמבל ועמית כמובן הייתה מסכנה וחמודה מאוד. וביניהם הייתה אהבה בלי קשר למליפיקיות (כן, היפנוזה מסבוואר זה מליפיקי).

חדר כימיקלים?

והנה היא מתחרפנת.

אבל מה הוא רוצה?

לסקיי יש תיאבון בריא. היא מסתירה המון.

הם כל הסדרה מחביאים דברים.

אם כבר מדברים על דייטים כושלים מבחורים לא אהיבים בצורה מוזרה... זה זוג מעצבן. מעניין עם מי שלי כן תהיה. דמות חדשה? מתוחכמת.

לעזאזל, ברוש. לעזאזל. רגע! לאילנה היו כאלה! אוי, ברוש. לעזאזל איתך. אבל גם ברוש גמד קריפי... לא שהם לא חמודים. תמיד אהבתי את יפעת מצליח. מה שנוח לו. או לברך של שלי. זוכרים? פאק, אפילו לו"ז אין לה.

איריס מחורפנת כרגע. לכן לא כדאי.

בוא'נה, אין בית ספר בלי הכרזה הזאת של המפה עם הרצל והמגילה וההמנון. אבל מה לעזאזל אוקו מתכנן? לא טוב. אבל למה אוקו קרע... מה הולך פה?

אבל שוב פעם, אריק מבין שזה לא הגיוני שסקיי תשקר לו על זה. הוא הרי היה עוזר לה, הוא מסתיר אותה כל הזמן. ואגב, היא משקרת גם בנושא הזיכרון. למה הם חייבים להיפרד בצורה כזאת מאולצת?​

שיר m

Well-known member
הדבר הכי חשוב שקרה הפרק זה שרונה וחגי קרובים. נראה איך הם ימצאו דרך לתקשר.
אגב חגי, אין לו משפחה? חברים? אנשים שמתפלאים מה נסגר איתו? הוא בטח בכלל לא יודע איפה הוא גר.

אוקו עושה דברים מסוכנים. מתי כבר שופכים פה סודה?!

אריק מגלה דברים. הוא טוב כמעט כמו ג'ינג'י.

ליאור ממש חמודה. אבל היי, זה לא בסדר לשבור דברים לשכנים!

"הם מפורסמים?!
לא. וזה לא בסדר.":-D

YossihNew

Well-known member
לאיזה אנשים היית מצמידה את זה שלא בסדר שהם לא מפורסמים?

כי לי יש כמה אנשים שחבל שלא מכירים אותם יותר.

למעלה