פרטים חדשים על "גבולות "

Roei152

Well-known member
מנהל
פרטים חדשים על "גבולות " "גבולות " חזרו להפקה .. והיא תשודר ככל הנראה בערוץ הילדים הוט כפי שתוכנן , אבל צריך לחכות עד ה1.1..
הסדרה שינתה את שמה והיא תקרא בינתיים "אילת" הסדרה תהיה אכן העתק של "כוכב הצפוו " רק יותר מתח והרפתקה , וגם יותר הסתכלות על החיים האמתיים...
חבורת הנערים החדשה כוללת טיפוסים שכבר היו בגאליס מטיפוסים חדשים כגוון נער שאביו עברייןן (ליעם ואדם חדשים ) , , אחיות שאחת מה ן חחולה במחלה נדיררה (שילוב של גילי עם יולי ורונה) נערה עם מגובלות שכלית (מעניין איך יציגו אותה ..) , נערה יתומה
חוץ מזה כמו בכוכב הצפון , החבורה המרכזית תורכב גם מכאלה שעובדים במלון .. ועל היחסים שבינהם לבין האורחים..

נערה יתומה- יונתן חדש!
טוב, אותם כותבים.
&nbsp
אבל מוגבלות שכלית? מעניין.
&nbsp
אבל מה יעשו עם השידור? אין איפה לשדר.

Roei152

Well-known member
מנהל
טוב יונתן לא יתום ...
זו לא דוגמה טובה , יכול להיות ששהילדה באמת יותמה...
אבל באמת מעניין מה יקרה עם השידור , אני שמעתי בכלל מדף שמקפיאים את ההפקה עד שיחליטו למי הסדרה שייכת , מוזר...
עכשיו הוט החלו לשדר הפקה בלעדית להם בערוץ "המלון של פיני "
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
אי ידיעה אינה ממיתה
ונדמה לי שלגבי רות , יונתן ידע משהו או שקיווה שהיא בחיים. כל הזמן הוא קיווה ..
לגבי ארי , לא יודע מה חשב?
נכון שאם הנערה החדשה תגלה במהלך הסדרה דברים עלל ההורים שלה יהיה אפשר להשווות ליונתן \ אבל גם אמילי יתומה ,ולא פיתחו סביב זה סיפור ..
&nbsp

שיר m

Well-known member
איך המלון של פיני?
ראיתי פרק ראשון, היה נחמד כזה, מה חשבתם (אם ראיתם)?

Roei152

Well-known member
מנהל
התחלתי לראות ו הפסקתי אחרי שתי דקות
דיבלי מדי
&nbsp

שיר m

Well-known member
וואלה? לא חושבת
בטח לא יותר דבילי מצפוף או אלישע. אבל ננסה עוד פרק או שניים...

שיר m

Well-known member
אתה חסר תקנה

panda0zombie

New member
מוגבלות שכלית? מעניין
זה אומר אוטיזם אני מניחה או תסמונת אספרגר או משהו כזה..
&nbsp
אני עדיין מחכה שיעשו ייצוג נחמד למחלות נפשיות

Roei152

Well-known member
מנהל
אם היית קוראת גאליוסי
היית מכירה את יוני - לקוי התקשורת הראשון בסדרות הנוער...וכמו שאת מכירה את יוסי הוא משדך אותו לא פחות מאשרר לנטלי רואס ...
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
טוב אז
כל הסיפורים שיוצאים מהקופסה או שנעצרים או שלא מציגים את המציאות באמת כפי שהוא
ללי היא הניסיון הראשון לצאת ,מהקופסה שלא כ"כ צלח , מתברר שזה היה סתם כדי להוסיף נופך על גילוי זאב , ללי רואה את זאב באמת , והסביבה לא מאמינה ללה על רקע מקרה אריק ,סיפור ללי ובית המרגוע היה סתם כדי להוסיף לזאב , אבל זו לא המציאאות .
אח"כ , היה סיפור דויד סטון שהתברר כי זה היה סתם רמאות שלל דויד עצמו כמיועד האפל הוא יצא מהנכות שבאמת היתה לו , והשתמש בכך כדי להשיג את המטרות ..
היה סיפור של אביב רוזניגר שיצא מהארון , סיפור טוב , רק שג'סיי ובוא התאחדו , לא היתה שום אוירה רומנטית , סתם חיבוק של גברם בל נשיקה הומאית ראשונה בהיסטוריה...
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
בדיוק
החיים זה לא דבש וקצפת , מה שכן הייתי רוצה לקרוא יותרר ןסטיטואציות שבהם יוני מתמודדת עם הלקות ,...

Roei152

Well-known member
מנהל
וליהווק ראשון לסדרה (קשור לכדברא )
השם הראשון שאנחנו שומעים בהקשר של הסדרה , הוא אור כהן אכד התפרצה לראשונה בפריים טיים של עולם הנוער שכיבבה בריאלטי הנוער "פרויקט הלהקה 2 " , בערוץ הילדים ..
עכשיו היא חוזרת לפריים טיים , כאשר היא הצטלמה לעונה השנייה של כדברא , חוזרת לערוץ הילדים ב "אילת "
מתחרה חדששה לאביה מלכה ?
&nbsp

למעלה