פראצ'ט - מורשע בספרות - סוף סוף יצא מחדש

• פותח הנושא pix37
  • פורסם בתאריך

pix37

New member
פראצ'ט - מורשע בספרות - סוף סוף יצא מחדש

ראו את הקישור המצורף http://www.amazon.co.uk/Terry-Pratchett-Literature-Andrew-Butler/dp/188296831X/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=books&qid=1268139453&sr=8-1-spell כבר שלוש שנים אני רודף אחרי הספר הזה אשר אזל מדפוס לפני כמה שנים ועותקים משומשים שלו נמכרים במחירים שערורייתיים (למעלה מ- 1,000 ש"ח). סוף הוא הוא יצא בהדפסה מחודשת ועכשיו רק צריך לחכות לשליחים מאנגליה. הספר אמור להיות ניתוח אקדמי של הסדרה.

אוקטרין

New member
תכיר

זה. זה אוסף של סיפורים שיצא במהדורה מוגבלת, והיום צריך למכור כליה כדי להשיג אותו.

darthziv

New member
מה זה המחיר הזה?

הגזימו... למה לא מוציאים עוד מהדורה?

trillian

New member
מעניין שאתה שואל

שלחתי לפני כמה חודשים מייל ל http://www.nesfa.org/press/ (הם אלה שהוציאו את הספר), ושטחתי בפניהם את בקשתי הצנועה להוצאת הספר מחדש, בזאת הלשון:
Hello, I believe that reprinting the book Once More* with Footnotes would make so many people world-wide very very happy. Therefore, I'm placing this request before you - please reprint this book! many many thanks in advance, ...​
והתשובה שלהם כלדקמן:
I apologize for the delay in answering this -- your email was caught in a spam filter and I just noticed it. I'm very sorry to say that we will not be reprinting Once More* With Footnotes because we do not have the right to print more. Our agreement was for a limited run and now that they are printed and sold, all rights have reverted to Terry Pratchett. -- Mark Olson NESFA Press​
האמת שאני פשוט התייאשתי אחרי התשובה הזו, אבל בסה"כ אפשר עדיין להמשיך ולנסות. אולי להפגין מחוץ לבית של טרי, ולהתחנן שהוא יסכים שיוציאו מחדש את הספר. או משהו כזה.

darthziv

New member
אוף....

היה לי פעם אימייל שלו (חושב שזה היה מפורסם באחד הספרים הראשונים) והוא אפילו החזיר לי תשובה של שורה... אפשר היה לשלוח לו הודעות בנושא, אם מישהו מוצא את זה שישלח

אוקטרין

New member
הוא ממש חמקמק

לקח לי קצת זמן למצוא את זה. אני מניח שעם קצת השקעה אפשר גם לאמת את המידע. [email protected] (נכון לשנת 98') [email protected] (נכון לשנת 03') המייל של הסוכן שלו, ע'פ L-space [email protected] (נכון לשנת 06', כנראה) והדואר של הסוכן: Terry Pratchett c/o Colin Smythe Colin Smythe Limited Publishers. P.O. Box 6, Gerrards Cross, Buckinghamshire. SL9 8XA. England הכתובת שלו דרך PJSM Sir Terry Pratchett c/o PJSM Prints P.O. Box 1770 Salisbury SP5 5SS United Kingdom (נראה הכי עדכני) אגב, על פי זה, הוא כנראה לא עונה יותר למיילים. בהצלחה.

OggVorbis

New member
נשמע כמו אייקון שייכנס יופי ב16X16 פיקסלים :)

יש לי אותו כמה שנים...לא חושב שכשהזמנתי אותו הוא כבר היה נדיר. נחמד לדעת.

למעלה