פעם ראשונה, וממש לא אחרונה-העידכון!

בהביבו

New member
פעם ראשונה, וממש לא אחרונה-העידכון!

חברים וחברות, בפעם הראשונה, אני גאה להציג את העידכון הראשון שלנו לפורום החדשדש. כמו שאמרתי, מעכשיו, בכל ימי חמישי-עולה העידכון השבועי ובו סיקורים וכל שאר הדברים.. נתחיל עם קצת הופעות: לא מוקי, אבל ב-28 לפברואר, יום שישי, החלוצים(מירו וחמי) מופיעים במכבי מיוזיק פקטורי- ת"א. אורחים מיוחדים קוואמי דה לה פוקס*, ואסף אמדורסקי*. ---ב-21 לחודש, במועדון הבארבי החדש בכפר-סבא, יש הופעה של מוקי די! כולם מוזמנים-(חוץ ממני
)
--- ממש בקרוב אני אעלה לפורום את לוח ההופעות המלא. כבר עכשיו אתם מוזמנים להיכנס אל לוח הארועים של הפורום, לעיין ולהציע בעצמכם אירוע. סקר:
הסקר הראשון שהעלתי הלך מצויין! עם 52 קולות- אתם מוזמנים לעיין, ולראות בעצמכם! הסקר יוחלף מיד לאחר העידכון! מאמרים:
בינתיים בקטגוריית המאמרים, ישנו מאמר אחד ויחיד! אתם כולכם מוזמנים לכתוב מאמרים, ואני אציב אותם בשימחה בקטגוריה. קישורים:
הוכנסו לפורום קישורים חדשים. אתם מוזמנים לעיין בהם ואף להנות. ה-ג-ל-ר-י-ו-ת:
בתודה רבה לכל הגולשים הנכבדים, ישנה כרגע גלרייה ענקית. הגלרייה אכן גדלה וגדלה, והכל תודות לכם. אתם מוזמנים להמשיך להעלות תמונות חדשות לפורום, ואני אשים אותם בגלרייה. לוחות:
כרגע ישנן 3 לוחות. אתם מוזמנים להציב בהם הודעות, ולהנות. גולשת השבוע שלנו:
אז אותה אחת, האמנם שומרת בצבא, מכינה אוכל לכל החחילים, וגם בקושי ישנה, אבל, תמיד מוצאת זמן, להראות את עצמה בפורום, ושהיא מראה את עצמה, הפורום קופץ. אם עדיין לא זהיתים, עוד רמז קטן- אותה אחת העלתה המון תמונות חדשות לפורום שייתוספו היישר אל תוך הגלרייה.. גולשת השבוע שלנו היא:
hypnotic poison
ברכות לך מיכל. שוב, אני רוצה להודות לכולכם, אשר ביזכותכם הפורום עומד על האדמה, אם פנים אל התיקרה, אתם אילו שמחזיקים את הפורום
תודה רבה לכולכם, תמשיכו כך.. ולא לשכוח:אתם מוזמנים להתחיל להעלות את רמת הדיונים בפורום! אתם כולכם יכולים ליזום יותר דיונים, ולגרום לפורום ליהיות שוטף! תודה רבה לכם-
דבר אחרון וגם דיי חשוב: שירשורי אוף-טופיק(
). חלקכם עדיין לא נוהגים להישתמש בדבר, ואני פונה אליכים, אנא מיכם, כל הודעה שאתם פותחים שתוכנה אינו קשור לנושא הפורום, אנא שימו הודעת אוף-טופיק בנושא, ואז כיתבו מה שבא לכם! חבל מאד שאחר-כך אני אצטרך לשרשר את הודעותכים אל הודעות אוף-טופיק קיימות. מהשבוע הבא, אני אתחיל להקפיד על הנושא, ואדאג שלא יהיו יותר הודעות שלא קשורות ללא הסימן
. כמובן, אתם מוזמנים לקרוא את הודעת המנהל שלי, וליישם את מה שכתבו. אחריי הכל, כל מה שנאמר כאן, הוא לזכותכם ולהנאתכם. אז נצלו זאת! משבוע הבא, אני מקווה שיהיה יותר תוכן לעידכון ושאוכל להרחיב על מוקי די. שיהיה סוף-שבוע נהדר לכולם.
אם בא לכם להציע כל דבר, שיפורים, תגובות, הצעות, ועוד כל מיני דברים, אתם מוזמנים לפנות אליי. מסר אישי- בהביבו איי.סי.קיו:168907151 אי-מייל+מסנג'ר:[email protected] המשך יום טוב לכם!

בהביבו

New member
חשוב מאד../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

כולם מתבקשים לקרוא את המאמר הבא, שתורגם ע"י פגעסוס, מאמר חשוב שנועד נגד "טרולים" כולם מתבקשים לקרוא ולהגיב בהתאם!!!

S w e e t Baby1

New member
חחחחח

יש שם כל מניי דוגמאות להתחזויות......... רעיונות אנשים תקחו את זה:) סתם

MiToOsH

New member
חחחחחחחחחח ../images/Emo6.gif ../images/Emo104.gif

מזכיר לי את טוב-טוב הגמד

hypnotic poison

New member
../images/Emo26.gifווווואייי אני מתרגשת!!! ../images/Emo9.gif

המון המון תודה לך בן ולא על ש"הכתרת" אותי כגולשת השבוע
אלא על כך שאתה מנהל את הפורום הזה... ומשקיע מעצמך!!!
אז כל הכבוד על ההשקעה
ועל העידכון
אנחנו עוד נכבוש את תפוז קהילות
כך נמשיך ונכבוש את כל העולם
... השמיים הם הגבול:) שוב תודה ענקית לך !!! ואני מכתירה אותך כמנהל+גולש+בנאדם של השנה!
כל הכבוד לכולכםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
אני
אוהבת
אתכם מוווווווווווווצ'ות!

בהביבו

New member
../images/Emo163.gifאני../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

יווווו..ודה רבה.. ת'אמת, באמת נכבוש את תפוז אנשים
יום יבוא.. תודה רבה רבה רבה רבה רבה רבה לךךךך....
תהנו...

choul

New member
טוב רצית תגובה...

מה שאני יכול להגיד שהושפעתי פעם מטרול אבל אני כבר השתניתי(אני מקווה) (ואני מתכוון למישהו\י באוף טופיק) (ד"א קוראים לי עופרי)

למעלה