ערפדים.. אמת או שקר?!

vampigirl

New member
ערפדים.. אמת או שקר?!

אתם מאמינים בערפדים באמת? ואם כן, באיזו קלישאה אתם אכן מאמינים ובאיזו לא? למשל, לדעתי כריתת הראש או לתקוע בו יתד עץ זו רק קלישאה וגם על אור השמש והמים הקדושים זו רק קלישאה...

Berethor

New member
אני חושב שאי אפשר לדעת בוודאות

לכן זה בהחלט עניין של אמונה. מה שכן אני מאמין שאם ערפדים באמת קיימים הם לא היו רוצים שידעו שהם באמת קיימים. השאלה השאלה שצריכה לשאל בנושא זה האם אתם מאמינים שערפדים קיימים בתור יצורים על טבעיים, עם מאפיינים ויכולות מיוחדות, כי בננו אם מדובר באדם רגיל ששותה דם זה לא כזה מלהיב. קודם כל איך את יכולה לחשוב שכריתת ראש זאת קלישאה?
, מדובר בדבר שהורג כמעט כל יצור
. אבל שאר הדברים שציינת הם בהחלט ניתנים לוויכוח. אם אור שמש יכול לפגוע(לשרוף) בערפד, אני מאמין שיכול מאוד להיות, מים קדושים? אוליי, אם אתם מאמינים בניסים, מים רגילים, אין מצב, שום, נו באמת, צלב או סמל דת אחר, אוליי שוב אם מאמינים בניסים, וגם אז אני חושב שרק בידיו של מאמין אמיתי, יתד? אני חושב שיתד בלב אוליי זה יכול לשתק או להחליש ערפד(עד שהוא לא יוצא משם), וגם זה כבר יותר מדיי, אני לא רואה איך "חתיכת עץ" תהיה נורא קטלנית ליצור אל-מת ועמיד כגון ערפד.

MoonFairy

New member
מחזקת את נושא עריפת הראש

אלא אם כן זה הידרה, כל יצור (חי מת או אל-מת) יושמד ברגע שעורפים לו את הראש. אני חושבת שבגלל שאנחנו יכולים להסביר בצורה הגיונית מהיכן נבע הרעיון של ערפדים מלכתחילה (פולקלור ושות׳) קשה לנו להאמין שהם אמיתיים. לכאן או לכאן, אם ערפדים הם אכן אמיתיים (תקווה פנימית של כולנו...) אני בספק אם הם ירצו להתגלות לעולם. הרי ככה הם שרדו אלפי שנים
אישית אני נותנת להיגיון שלי להוביל אותי בדעה שזה לא באמת קיים, עד שיוכח אחרת (בבקשה בבקשה שיוכח אחרת!... חח) לדעתי כל מה שקשור בדת (צלבים, מים קדושים, כנסיות וכו׳) זה בולשיט וניסיון עלוב של הכנסייה לגרום לאנשים לדבוק באמונה (״כי ג׳יזס יצילכם מאכזריותם של מוצצי הדם!״
)

G r o k e

New member
מאמינה.

עד שיוכח אחרת
בכל מקרה, אני חושבת שכל יצור חי שיכרתו לו את הראש ימות במיידי. לגבי קלישאה או לא, אני לא יודעת. ושוב - עד שיוכח אחרת. אני לא מאמינה שבני האדם הם הזן היחיד שחיים ביקום הזה.

קרניjack

New member
מאמינה בערפד מהסיפורים כיצור בדיוני וזהו

הייתי רוצה להאמין שיש שם משהו בחוץ שדומה לערפד האמיתי שכולנו אוהבים, אבל אני חושת שלא רק שאין, אלא גם מי שטוען שיש עפ"י אנשים מסויימים (שחושבים שהם ערפדים, פולחנים וכו') מחליש את התפיסה של ערפד אמיתי. כפי שאני אוהבת. וסליחה על המשפט הארוך.

Berethor

New member
יש בזה משהו

הערפד האמיתי נקרא גם הערפד העל טבעי, ככה מבדילים את זה ממשהו שרק שותה דם אבל בלי יכולות מיוחדות..

למעלה