עיצוב ברושור לעמותה

Almost me

New member
עיצוב ברושור לעמותה

הקמנו עמותה שעניינה הוא אלרגיות מזון. והתחלנו בהכנת ברושור, הברושור "מוכן" מבחינת מלל אולם מכיוון שאין לנו שמץ ידע בעיצוב ואנחנו צריכים עזרה הבעיה העיקרית היא שהדחיפות גבוהה מאוד - מחר אני צריכה כבר להעביר לבית דפוס שכן ביום שישי הוזמנו לאיזשהו כנס שעורכים רופאי אלרגיה ואנחנו רוצים לתת להם שיחלקו לחולים שלהם - מישהי/ מישהו מתנדב? אם כן אנא שילחו מייל או הודעה בפורום תודה מראש [email protected] www.foodallergy.co.il שלומית

WOW../images/Emo70.gif../images/Emo47.gif

יצא לך פשוט מדהים

Almost me

New member
זה בהחלט וואו...

מה שכן קחי בחשבון שזה ברושור מקופל כלומר יש ארבע צדדים צד ראשון הצגת העמותה, דף אח"כ מטרות וכו' צד שני דף הרשמה (הטבלה) והאחרון גלויית הדואר (ככה שמי שרוצה להירשם צריך למלא את הטבלה ולשלוח עם הגלויה יחד) ואם כבר... אפשר להיות חוצפנית ולבקש עוד בקשה? אני מחפשת לוגו שיהיה בסגנון הנ"ל http://achooallergy.com/images/child_food_allergies.jpg ילד/ילדה "מנווטים" על חוט ומסביבם פזורים אלרגנים (העיקריים הם בוטנים, אגוזים, שומשום, ביצים, חלב וחיטה) אני ממש ממש מודה לך שלומית

Almost me

New member
עלית החרימה את הבן שלי

עקב כיסוי "תחת" משפטי על כל המוצרים של עלית כתובה אזהרה- עשוי להכיל עקבות בוטנים, אגוזים, חלב שומשום וכו' או יותר גרוע - עקב שיטות היצור הנהוגות במפעלינו מכיל....או - עשוי בקו חלבי שהוכשר לפרווה. לילד שלי אסור לגעת במצר שיכול להכיל בוטנים או אאגוזים ולכן אסור לו מוצרי עלית - ואם אסור לו גם לנו כמשפחה אסור

למעלה