עיכוב בהתקדמות התנהלות תביעת מחלת מקצוע

rotemk2007

New member
שלום
הגשתי תביעה למחלת מקצוע ב-15/8.
תוך שבוע כבר זומנתי לחקירה שהתקיימה ב-7/9 .
מאז חלפו כבר שלושה חודשים ואין שום תגובה מצידם .
שלחתי אליהם מסר לפני כחודש וענו לי משו כמו " העניין עדיין בבדיקה " ( אני יודע שהם ביצעו פניות לקבלת מסמכים מגורמים שונים )
שאלות:
1. האם אין הגבלת זמן בה הם חייבים להתקדם עם התביעה וליצור עימי קשר ?
2. האם זה " סימן טוב" שהעניין עדיין נמשך או להיפך ?
תודה רבה

אורנה01

Active member
מנהל
שלום
הגשתי תביעה למחלת מקצוע ב-15/8.
תוך שבוע כבר זומנתי לחקירה שהתקיימה ב-7/9 .
מאז חלפו כבר שלושה חודשים ואין שום תגובה מצידם .
שלחתי אליהם מסר לפני כחודש וענו לי משו כמו " העניין עדיין בבדיקה " ( אני יודע שהם ביצעו פניות לקבלת מסמכים מגורמים שונים )
שאלות:
1. האם אין הגבלת זמן בה הם חייבים להתקדם עם התביעה וליצור עימי קשר ?
2. האם זה " סימן טוב" שהעניין עדיין נמשך או להיפך ?
תודה רבה
שלום לך,
כל עוד הנושא נמצא בטיפול ולא קבלת הודעה על דחית התביעה, זה סימן טוב.
בברכה.

אורנה01

Active member
מנהל
נערך לאחרונה ב:

rotemk2007

New member
היי אורנה
לשאלתך , פניתי אליהם בכתב בפעם האחרונה ב-26/10/20 וקיבלתי תגובה דרך "המערכת האוטומטית" - " תביעתך דורשת בירור נוסף, על כן לא ניתן לקבל החלטה כרגע " . מאז אני מחכה .
ניסיתי עכשיו לפעול לפי עצתך ולתאם שיחה טלפונית . הוא נותן 4 אפשרויות : קצבאות, גביה-תיק אישי, מעסיקים-תיק ניכויים ושיקום מקצועי. זהו . בחרתי "קצבאות " . בחרתי סניף וזהו. זה נתקע על " דף בטעינה" .
ממש ייאוש איתם. ייאוש .
מה עושים ? יש דרך לפנות למנכ"ל ? הוא נראה לי בחור רציני .

אורנה01

Active member
מנהל
היי אורנה
לשאלתך , פניתי אליהם בכתב בפעם האחרונה ב-26/10/20 וקיבלתי תגובה דרך "המערכת האוטומטית" - " תביעתך דורשת בירור נוסף, על כן לא ניתן לקבל החלטה כרגע " . מאז אני מחכה .
ניסיתי עכשיו לפעול לפי עצתך ולתאם שיחה טלפונית . הוא נותן 4 אפשרויות : קצבאות, גביה-תיק אישי, מעסיקים-תיק ניכויים ושיקום מקצועי. זהו . בחרתי "קצבאות " . בחרתי סניף וזהו. זה נתקע על " דף בטעינה" .
ממש ייאוש איתם. ייאוש .
תוכל לפנות לפניות הציבור של ביטוח לאומי:

rotemk2007

New member
אורנה. האם תוכלי לענות לי האם אין זמן קצוב בו הם מחויבים לקבל החלטה ? ( הרי הם יכולים למשוך את העניין חודשים )

אורנה01

Active member
מנהל
ראה את התש
היי אורנה
ממש ייאוש איתם. ייאוש .
ובה שקבלתי עכשיו מביטוח לאומי:
"מבדיקתי, התביעה בשלבי סיום טיפול.
שלחתי מייל למנהלת המחלקה לזירוז ההחלטה בתביעה"
בברכה.

אורנה01

Active member
מנהל
בוקר טוב,

היי אורנה
ממש ייאוש איתם. ייאוש .
בוקר טוב,
התביעה שלך אושרה.
בברכה.

אורנה01

Active member
מנהל
כמה זמן הם יכולים למשוך את זה ? חודשים ? שנים ? לא הגיוני שאין מגבלת זמן ...
שלום רותם,
קבלתי תשובה מביטוח לאומי, שזה אורך עד 150 יום, כפי שרשום בטופס התביעה
ביקשו מביטוח לאומי לבדוק באופן אישי ספציפי את המקרה שלך.
שלחתי אליך הודעה פרטית.
תבדוק בבקשה.
בברכה.

נערך לאחרונה ב:

rotemk2007

New member
הסאגה נמשכת...
תזכורת :הגשתי תביעה לביטוח לאומי להכרה במחלת מקצוע בתאריך 18/8/21 ונחקרתי על ידם בתאריך 6/9/21 ( ראי שירשור )
ומאז אני על HOLD .
פניתי אליהם מספר פעמים כולל פנייה שלך אליהם בשמי ונעניתי לאחרונה ב-16/3/21 את אותה תגובה לאקונית : " לצערנו הטיפול בתביעתך נמשך יותר זמן מהרגיל לאור כך שנדרשים מספר בירורים עם גורמי חוץ והדבר לא התאפשר עקב מגבלות נגיף הקורונה . אנו עושים כל שניתן לזרז את הטיפול. אנו מקווים כי הבירורים עם גורמי החוץ יסתיימו עד סוף שבוע הבא " .
אז לפחות הפעם נראה שיש התקדמות אבל השבוע חלף ועוד שבוע חלף ואני מתלבט מה לעשות . מצד אחד אני לא רוצה ללחוץ עליהם / לפנות למנכ"ל המל"ל ואפילו שאת תפני אליהם כדי שאולי הם לא ינפנפו את התביעה וישלחו אותי לתבוע אותם בבית הדין לעבודה ומצד שני אין לי מושג מה קורה .
אולי העובדה שאני הפעם לא מיוצג ע"י עו"ד זה מאט את ההתקדמות ? ממש אין לי מושג מה לחשוב ובאיזה דרך הכי נכון לפעול ?
מה את אומרת ? מה נראה לך הכי כדאי לעשות ?
תודה רבה

אורנה01

Active member
מנהל
הסאגה נמשכת...
תזכורת :הגשתי תביעה לביטוח לאומי להכרה במחלת מקצוע בתאריך 18/8/21 ונחקרתי על ידם בתאריך 6/9/21 ( ראי שירשור )
ומאז אני על HOLD .
פניתי אליהם מספר פעמים כולל פנייה שלך אליהם בשמי ונעניתי לאחרונה ב-16/3/21 את אותה תגובה לאקונית : " לצערנו הטיפול בתביעתך נמשך יותר זמן מהרגיל לאור כך שנדרשים מספר בירורים עם גורמי חוץ והדבר לא התאפשר עקב מגבלות נגיף הקורונה . אנו עושים כל שניתן לזרז את הטיפול. אנו מקווים כי הבירורים עם גורמי החוץ יסתיימו עד סוף שבוע הבא " .
אז לפחות הפעם נראה שיש התקדמות אבל השבוע חלף ועוד שבוע חלף ואני מתלבט מה לעשות . מצד אחד אני לא רוצה ללחוץ עליהם / לפנות למנכ"ל המל"ל ואפילו שאת תפני אליהם כדי שאולי הם לא ינפנפו את התביעה וישלחו אותי לתבוע אותם בבית הדין לעבודה ומצד שני אין לי מושג מה קורה .
אולי העובדה שאני הפעם לא מיוצג ע"י עו"ד זה מאט את ההתקדמות ? ממש אין לי מושג מה לחשוב ובאיזה דרך הכי נכון לפעול ?
תודה רבה
שלום רותם,
שלחתי תזכורת לביטוח לאומי, למי שמטפל בתביעות מחלת מקצוע.
מקווה, שתהיה לי תשובה בהקדם.
בברכה.

אורנה01

Active member
מנהל
ראה את התשובה שקבלתי עתה מביטוח לאומי:
הסאגה נמשכת...
ומאז אני על HOLD .
תודה רבה
"
מבדיקתי, התביעה בשלבי סיום טיפול.
שלחתי מייל למנהלת המחלקה לזירוז ההחלטה בתביעה"
בברכה.

rotemk2007

New member
ברצוני להודות מקרב לב למנהלת המקסימה של הפורום הכל כך חשוב הזה
על מעורבות , איכפתיות יוזמה ואנושיות
מאחל לך את כל הטוב שבעולם ... אין כמוך ....

אורנה01

Active member
מנהל
ברצוני להודות מקרב לב למנהלת המקסימה של הפורום הכל כך חשוב הזה
על מעורבות , איכפתיות יוזמה ואנושיות
מאחל לך את כל הטוב שבעולם ... אין כמוך ....
תודה רבה על מילותיך החמות🙏
אני עושה זאת בשמחה👍

למעלה