עזרים חוץ משחקיים להתרחשויות פנים משחקיות

דרגורן

New member
עזרים חוץ משחקיים להתרחשויות פנים משחקיות

כותרת מפוצצת, אבל המשמעות פשוטה למדי:
במשחק קורים דברים ויזואליים, שהדמויות "רואות", אבל השחקנים לא.
לדוגמא: התחלתי לשחק דמות של אדם-טיגריס. אחת הדמויות נכנסת לחדר של הדמות שלי - איך היא יודעת אם הדמות בצורת טיגריס או אדם?
הצורה הפשוטה - לשאול.
אני פחות אוהב את זה, מכוון שזה מוציא מהדמות.
הפתרון שאני חשבתי עליו, הוא להדפיס על דף הדמות תמונה של הדמות בתור אדם, ומהצד השני תמונה של טיגריס.
כשהדמות הופכת לטיגריס, אני הופך את הדף (כך שהתמונה של הטיגריס כלפי מעלה, והתמונה של האדם כלפי השולחן) - ואז אפשר לראות שהדמות בצורת טיגריס.

באיזה עזרים ויזואלים אתם השתמשתם בהם בשביל להעבר דברים שהדמויות רואות והשחקנים לא?
יש לכם רעיונות לעוד עזרים כאלה? (אחד שחשבתי עליו עכשיו - לשים Token בצבע ירוק/צהוב/אדום על דף הדמות בשביל להראות שהדמות פצועה/בריאה)

תמיד טוב שיש שחקן שיודע לצייר

היה לי פעם שחקן כזה, שהיה מצייר המחשות למיניהן.
כמו כן הצטבר אצלי אוסף נחמד של אנציקלופדיות מאוירות, שהייתי משתמש בהן לפעמים כדי להראות לשחקנים איך נראה משהו שהם רואים כדי להכניס אותם לאווירה.

golan2072

New member
האקסית שלי ציירה בזמנו המון דמויות ממשחקי תפקידים

בעיקר ממרוצללים, טיפה גם ממו"ד. את הדמות שלה, וכן דמויות אחרות מהמשחק ומהעולם. אה, וכשעזבה (נפרדנו כידידים טובים), היא השאירה לי ציור שמן של הדמות שלה (אשף גמד בשם בארין) כקישוט לבית.

golan2072

New member
זאת הדמות המדוברת...

golan2072

New member
אני מאוד אוהב HANDOUTS

כלומר, טקסטים כתובים שהשחקנים מוצאים בעולם המשחק (למשל, יומנים, מכתבים וכו' של דב"שים) שאני נותן להם בעתק פיזי לקרוא.

למעלה