עזרה במיזם חדש שעלה לרשת

TV Eye

New member
עזרה במיזם חדש שעלה לרשת

שלום לכם חלקכם מכירים אותי חלקכם לא אני חובב מד"ב ופנטזיה כבר הרבה שנים .כותב כאן בפורומים לעיתים,. אני בזמנו כתבתי כמה ערכים בוויקיפדיה העברית בתחומים שונים בעיקר תחומי קולנוע וקומיקסים ומד"ב. אך לצערי וויקיפדיה העברית רואה בערכי תרבות ובעיקר תרבות פופולארית כנגע רע וכערכים שצריך להוריד. וכך הם עושים הרבה מאוד מערכי המד"ב הקומיקס והטלוויזיה הם מחליטים להוריד. אכן ניסיתי להילחם בתופעה הזו מבפנים אך ללא הואיל. עכשיו אתם שואלים את עצמכם "אז מה הוא רוצה מאיתנו?" הגענו לעיקר אחרי שהבנתי שאני לא יכול לשנות את ההגמוניה של המפעילים שם החלטתי שאולי יש צורך באנציקלופדיה נפרדת שתאחד בתוכה את ערכי התרבות.לא מתחרה של וויקפדיה אלה מאגר מידע שבעתיד יהיה מלא במידע על כל תוכנית טלוויזיה כל קומיקס כל ספר כל דמות מד"ב וכו... וכאן אתם נכנסים אני יותר מאשמח אם תעזרו לי למלא את הערכים האלו בתוכן. כעיקרון כל אחד יכול לכתוב במיזם שלי כל עוד הוא שומר על חוקי המיזם ועל רוח כתיבה של המיזם. זה הכתובת של העמוד הראשי http://culture.wiki.co.il/index.php/ כרגע יש פחות מתריסר ערכים (להזכירכם המיזם עלה לאוויר אתמול) אני מקווה שהיו כמה אנשים רציניים שיעזרו לי ליצוק תוכן לערכי הקומיקס בפרט ושאר הערכים בכלל. בתודה TV_EYE

למעלה