עזרה בבקשה-שאלה לגברים

• פותח הנושא mrs3
  • פורסם בתאריך

mrs3

New member
עזרה בבקשה-שאלה לגברים

יש מישהו שאני מכירה כבר למעלה משנה אנחנו כאילו ידידים הפגישות נעשות ביוזמתי הוא ידע אותי פעם שהוא לא נמשך אליי רומנטית אבל ברור שהוא נמשך אליי פיסית והוא חושב שאני בחורה 'מוכשרת כשד' וכולי אני יודעת שיש לו כל מיני ידידות ושהוא בקשר איתן יותר מאשר איתי ממני הוא כאילו נמנע מצד שני בכל פגישה שלנו הוא מתנהג בצורה מאוד פתיינית..זורק מחמאות..מתגרה מינית ואז כשאני מתקרבת אליו לנשיקה או משהו המון פעמים הוא אומר לא אחר כך הוא משתף פעולה במרץ אבל כשמגיעים לשלב הסקס הוא נעצר השאלה שלי: מדוע גבר לא לוקח מה שאני רוצה לתת? הייתי מעוניינת ביותר ממיזמוזים איתו עוד שאלה: האם ייתכן שהוא בעצם מנסה להגן עליי כי הוא יודע שאני מאוהבת בו ורוצה יותר מזיון ( הערה: לא היו לי סטוצים בחיים) תודה

seeyou

New member
אני יכול רק לנחש../images/Emo8.gif

נתת תמונה חלקית בקשר לבחור ולכן קצת קשה לבנות את הפאזל. "את יודעת שיש לו כל מיני ידידות ושהוא בקשר איתן יותר"? אז מה? ישנם גברים שאוהבים להיות במרכז העינינים אבל שורה תחתונה הם מפחדים! במיוחד מבנות עם יוזמה...או מהתחיבות... אם את מאוהבת בו ורוצה יותר מזיון את חייבת לשנות את הטקטיקה! להיות אישה זה יותר מאשר להיות נקבה. בהצלחה יוסי

עוד לא נברא הגבר הפנוי

שהמיכשור אצלו בסדר ואין לא בעיות פסיכולגיות בקומה העליונה, שמעוניין בבחורה והיא זמינה ומשדרת עניין זהה, והוא נסוג, נרתע ושאר התגובות שתארת. לכן האופציות האחרות הקיימות הן מה שציין קודמי, כלומר, פחד ביצוע, יתכן שהוא הומוסקסואל שמנסה להלחם בנטייתו מכין את הרקע בהצפתך במחמאות אבל כשמגיעים תכלס לעניין הוא לא מסוגל לספק את ה"סחורה",ויתכן גם, שאת לא קוראת נכון את הסימנים, את יוזמת ודוחפת והוא דווקא נמשך לטיפוס פסיבי שמגיב לקצב שלו וליוזמה מצידו. בכל מקרה עצתי לך, אם בחור אומר שאת לא עושה לו את זה מינית תאמיני לו, דברים כאלה לא נאמרים סתם, ומה זה חשוב מה הסיבה בעצם? מה שבטוח הוא שכל נסיון מצידך לכפות התקדמות בנושא אינו משפר את המצב. את רוצה שינוי? הדרך היחידה לדעתי שטומנת בחובה סיכוי כלשהו היא דווקא לבנות קשר של ידידות אמת ללא לחץ מיני, יתכן שאם הוא ילמד להכיר והעריך את האישיות שלך, ותוך כדי כך הוא יפתח אליך רגשית, המשיכה תתפתח במקביל, אבל זאת בתנאי שהוא סטרייט!

למעלה