עד כמה ניתן לשאול בהלכות שבינו

עד כמה ניתן לשאול בהלכות שבינו

לבינה. ואני מתכוונת לכל מה שקשור בחיי נשואים, בגידות אהבה בין בני זוג בעולם הדתי וכדו´... לפני הרבה שנים היה לי חבר תקופה של שנתיים נפרדנו ואחר כך הכרתי את בעלי ואנו נשואים 25 שנה ועד היום, לאחרונה יצר איתי קשר החבר לשעבר שהיה לי, וסיפר לי שהוא מעוניין בחידוש הקשר ביננו, אני מיד לא הסכמתי לזה כי אני אשת איש וגם הוא נשויי וחובש כיפה. והבהרתי לו שאין לי אפשרות אחרת לקשר כל שהוא איתו, כי גם אני אישה מאמינה. אבל רגשותנו עולים על כל המחסומים ואנו כבר מדברים כל אחד על פירוק חיו בכדי שנוכל לממש את הקשר ביננו. שאלותי הן: מה אומרת ההלכה על נושא האהבה?2 אנו לא מימשנו את הקשר בשום צורה כך שלא יכולה להיות בעיה הלכתית. 3 יש לו קשיים עם אשתו והוא רוצה להפרד ממנה בכל מקרה גם אם אני לא אפרד מבעלי. רציתי לדעת האם קורים כאלה דברים גם בחברה הדתית ואיך ההלכה מתיחסת לנושא. תודה, הללויה

ani111

New member
השאלה היא

אם את מוכנה לעזוב את בעלך שאת נשואה לו 20 ומשהו שנה למען מישהו שלא בטוח שיהיה טוב ונאמן כמו בעלך. זה כבר לא עניין של הלכה אלא עניין של מוסר אישי ורגשי. אם את אוהבת את בעלך אז תתנתקי מאותו איש כדי שלא תתיסרי. זה מה שאני חושבת. שיהיה בהצלחה.

למעלה