עדכונים חדשים

Roei152

Well-known member
מנהל
עדכונים חדשים
מטומטמת תחזור לעונה 3 כרגע בשלבי כתיבה , מה שלא מפתיע אותי אישית , למרות שהפסקתי לצפות בסדרה ..
מצלמים בימים אלו פיילוט לסטיקום חדש לקשת , ז"א שקשת עוד צריכה להחליט אם היא משדרת אותה בכלל , מדובר בסטיקום דומה לרמזור בו ארבעה גברים נפגשים ומדברים על חייהם אבל הפעם בהמתנה לבנות שלהן שיסיימו חוג בלט , ועם התמקדות בפלאשבקים על חייי האבהות הסטיקום זוכה ביתיים לשם "זה מה יש" ארבעת הגברים הם איש קבע בצבא בשנות החמישים לחיו בפנסיה שמנהל יחסים שנייםעם צעירה ממנו שיגולם ע"י צחי גראד , , גבר בזוגיות גאה שמגדל ילדה בהורות משותפת שיגולם ע"י נדב אבקסיס , גבר סחי שרוכב על אופניים בטייץ שיגולם ע"י קובי מימון וגבר צעיר בליין תל אביבי שהכניס אשה מבוגרת ממנו להריון שיגולם ע"י יוסי אתה מקשיב ? דניאל ליטמן ..

Roei152

Well-known member
מנהל
ולא תאמינוו מי האמא!!!!
נתי קלוגר!!!! הלו היא ג'ודי גורן אימו בחממה
מכניס תסביך אדיפוס למשחק של הפורום!!!

אייייייייייייייייייככככככככככככככככסססססססססססססססססססססססס!
מה זה?!
&nbsp
חשבתי שהספיק לנו כל החרא עם אחים שהופכים לנאהבים, או עם אנשים שמשחקים הורים של זוגות (דניאל הבן של יעל שרוני בצפוף, מצד שני יוצא עם הבת שלה בשכונה).
&nbsp
עכשיו גם הורים נכנסים לנושא?!
&nbsp
אז כל הזמן שהוא לקח את כל הבחורות- הוא פשוט רצה לרצוח את אבא שלו ולשכב עם ג'ודי?!
&nbsp
או שהוא כבר לא יודע שובע והחליט לעבור על קרובי משפחה?!

Roei152

Well-known member
מנהל
טכנית אגם וג'וני יצאו ולא התנשקו ...
אלא אם כן העונה השלישית תשנה את זה... כי נראה שגיורא עושה את זה ...
חוץ מזה נראה לי שמשולש האהבה שלו עם לי ממשיך גם לחורף הזה הפעם לא עם גאיה , אלא עם לירון רביבו.. אלא אם צפוי לדורון רומן עם ירדן הראל ..
&nbsp

dorin1902

New member
אממ............... ביי איך אני תמיד אומרת? מי שגונב בחורות בסדרות שלא יתפלא שהוא יקום בבוקר ליד אמא שלו. כל כלב ביג' יומו חחחחחח

ואני אומר
אם את לא עוצרת את הבן שלך מלהתחיל עם כל הנשים אל תתפלאי שכשתשתכרי תגלי משהו לא יפה לידך במיטה.

למעלה