ס-סי-סיכ-סיכו-סיכום שבוע

ס-סי-סיכ-סיכו-סיכום שבוע../images/Emo70.gif

שיר השבוע שלך?
סרט השבוע שלך?
תכנית/סדרת השבוע שלך?
משפט השבוע שלך?
מה עשה לך את השבוע?
מה הרס לך את השבוע?
תמונה שעשתה לך את השבוע?
למה את/ה מחכה בשבוע הבא?
פגשת את טלי השבוע?
מה עשיתם ביום העצמאות

תמרוש5

New member
ושוב מחר החנק בגרון.

שיר השבוע שלך? רונה קינן- עיניים זרות. סרט השבוע שלך? אלו חיים נפלאים. מסתבר שבתולדות יש גם יציאות טובות! תכנית/סדרת השבוע שלך? ישנן בנות... משפט השבוע שלך? "וכשהריק הזה חושף את פרצופו, נדמה שכל מה שרציתי אף פעם לא יבוא." מה עשה לך את השבוע?רונה. מה הרס לך את השבוע?לא יודעת. תמונה שעשתה לך את השבוע? למה את/ה מחכה בשבוע הבא? יום שני. פגשת את טלי השבוע?... מה עשיתם ביום העצמאות? רוק"צ
(לפחות היה כרטיס חינם וזה, אבל טוב אולי זה לא מצדיק את זה שהייתי שם
)

שירוש1989

New member
מה זה maxit? 8*

שיר השבוע שלך? שירי יום זיכרון בכללי סרט השבוע שלך? אף פעם לא זכרתי וזה לא השתנה תכנית/סדרת השבוע שלך? GG. קדחת הגוסיפ גירל לא הצליחה להשתלט עלי (בינתיים) משפט השבוע שלך? "משעמם לי!!!" מה עשה לך את השבוע? שהוא היה קצר מה הרס לך את השבוע? חוסר ארגון של אנשים ביום הזיכרון. למה את/ה מחכה בשבוע הבא? אני יכולה לומר לכם, אבל אז אצטרך להרוג אתכם
פגשת את טלי השבוע? לא. מה שכן פגשתי זה לינק בטאגליינס לשרשור יומולדת 27 של טלי. גרם לי להזכר כמה באמת אהבתי אותה פעם. כבר הספקתי לשכוח כנראה. וגם הבנתי שתמיד כשהסתכלתי שנתיים-שלוש אחורה על התקופה ההיא חשבתי שבאמת עברתי תקופה של הערכה\צה. כלומר שזה היה שטחי, ילדותי, משהו שיעבור בסדרה הבאה, שהסתכלתי עליה כדמות מסוימת ולא כבנאדם. לא הצלחתי לראות עד עכשיו, כשחזרתי להודעות ההן, שזה לא נכון. שבגלל כעסים ואכזבות שונות אני משנה לעצמי את מה שהיה בראש. שבאמת אהבתי אותה (במובן הכי תמים ולא לסבי, כמובן. משום מה עדיין אני מרגישה צורך להדגיש את זה פה). שאהבתי אותה כמו חברה טובה, שהיה לי אכפת ממנה. נכון, היו שם אלמנטים של הערצה, אבל השירשור ההוא בעצם הוכיח לי שזה לא היה העיקר. אז סתם רציתי לשתף במשהו שהיה לי נעים לגלות ושקשור לנושא הפורום, ואם בא לכם להמשיך לחפור בנושא ולהעיר קצת את הפורום במשהו שכן קשור לטלי זה מבורך....

אני לא מאמינה הסופ"ש הגיעעעע

שיר השבוע - טוב לי\ שבלול. סרט השבוע - X מן החדש (יום הולדת לחבר טוב.. אז מה לעשות זה מה שהוא בחר..) מה עשה את השבוע - שום דבר מיוחד מה הרס - או הא כמה דברים, מתכונת המתמטיקה, מתכונת באזרחות, ובגרות במשפטים. למה אני מחכה בשבוע הבא - לסיים עם המתכונת בספרותתתת.. פגשת את טלי? - לא! מה עשיתי בעצמאות - בערב, הייתי בכ"ס, אבל לא ראיתי את מופע הארנבות של ד"ר קספר לצערי!!!, וביום למחרת, כולם הלכו לעל האש, ואני למדתי לאזרחות לבד בבית!

את באת ונתת ולא ביקשת דבר כמעט

שיר השבוע שלך? שילה פרבר - דרך צלחה/ורק
סרט השבוע שלך? שיהיה נער החידות ממומביי
תכנית/סדרת השבוע שלך? CSI, גוסיפ גירל
משפט השבוע שלך? "בגדים נועדו בסך הכל לכסות אותנו, אבל במילים אנחנו מתגלים"
מה עשה לך את השבוע? עצמאות, שלשום ואתמול...
מה הרס לך את השבוע? אכזבות
תמונה שעשתה לך את השבוע? כנרת את אהובתי, אהובתי, אהובתייייייייייי
למה את/ה מחכה בשבוע הבא? הרבה כלום?
פגשת את טלי השבוע? לא
מה עשיתם ביום העצמאות
הייתי בכנרת עם חברים (וכל עם ישראל)

תמרוש5

New member
או אה הא הההההה

נער החידות ממומביי זה משעמם, לא הצלחתי לשרוד את כולו

מחלקה סגורה אהה אההההה

זה משעמם לעיתים. אתמול נרדמתי. כי נו, היה לי נוח על הספה וכבר ראיתי אז הרשתי לעצמי

תמרוש5

New member
מה אני? טוב נו..

חח ניסיתי לראות ואז זה שיעמם ולא רציתי להרוס את הספר אז פרשתי:p

אני יכולה לענות למרות שעברו איזה יומיים מהפעם

האחרונה שעניתי? שיר השבוע שלך? נשבעת שהיה אחד אבל שכחתי סרט השבוע שלך? היום ראיתי המון סרטים על מדף שרציתי לראות אבל אין זמן
תכנית/סדרת השבוע שלך? ישנן בנות כמובן
משפט השבוע שלך? אין לי מה עשה לך את השבוע? הממ לעבור את המתכונת בתאטרון? שהמורה שלי לפיזיקה טיפונת טיפשוני? מה הרס לך את השבוע? יום העצמאות ועוד. תמונה שעשתה לך את השבוע? אין לי כוח למה את/ה מחכה בשבוע הבא? לגמור עם הפיזיקה הזה כבר, לעשות דברים כיפיים פגשת את טלי השבוע? לא הפעם מה עשיתם ביום העצמאות? סבלתי והלכתי הביתה (בהתחלה היה כיף אבל) שבוע טוב!

למעלה