סקר קטן

ל י א ן69

New member
סקר קטן

רוב האנשים שבוגדים טוענים שאם יגלו שבני הזוג שלהם בוגדים בהם הם יעזבו. אז תתחילו לשרשר איך אתם הייתם מרגישים ומגיבים אם הייתם מגלים

ד קובי

New member
טוב ליאן שאלה קשה העלית כאן

אם הייתי מגלה בגידה של בת זוגתי הייתי מנסה להבין ממה נבע הצורך הזה אצלה? ואוליי האשמה גם בי. אפשר לנסות לדבר או לפנות לייעוץ נישואין באם יש אהבה אך אם יתברר מעל לכל ספק כי האהבה שם מוצתה עד תומה אז יש לפנות לרבנות.

היי חבר'ה

אני נבגדת לשעבר...
הצבתי מעקב אחר בעלי לשעבר במקרה זה היה לו יות מזל משכל.. אבל בסופו של דבר הוא אכן ניהל רומן ו.. השאר הסטוריה ...
מאז אני עוסקת בחקירות ולא פעם נתקלתי במעקבים של בני זוג משני המינים מכל הסוגים דתיים,חילונים,נשים,מבוגרות ,עירות ,א נשואים,רווקים ,כל מיני ... ותדעו לכם שהיום הפיתויים הם רבים ... ולעיתים לצערנו השגרה בזוגיות הורסת כל נחלה טובה בחיק המשפחה ולא משנה אם את או אתה אנשים מושכים ומושקעים חיצונית . בהרבה צנעה אומר ואעז לומר שאני נראת מצויין לכל הדעות..ונבגדתי בצעירה ממני אבל בהחלט לא שווה אותי(ואני אומרת זאת ממקום הכי נקי שאפשר) ומה שקרה זה שלעיתים צריכים אנשים "הזרקת אגו" לדעת שהם /אנחנו עושים את זה עדיין. (אגב לא על זה פירקתי נשואין). כל ההשקפה שלי לגבי "בגידות" השתנתה עם השנים ולעניות דעתי - אני חושבת שמי שבוגד או בוגדת בעניין של סטוצ' ריגעי (אני לא מדברת על רומן או התאהבות שאם זה אין מה לעשות - שזו כבר סיפור שונה בתכלית השינוי) אני מדברת על סטוצ' שעשה טוב לאגו לא באופן שיטתי משהו לא קבוע,פעם ב"מיליון שנה" ולא פוגע בצד השני שלא ולא מחסיר ממנו כלום , ושאין שום תחושה של זלזול... אין פסול בזה. שתקום האישה או שיקום הגבר שלא מתמוסס מפלרטוט עסיסי בדרך לסופר או בתחנת הדלק שממתינים למתדלק?! שתקום האישה ותאמר לי שהיא לא "מתעלפת" מזה שבעבודה משהו מחמיא לה על השיער שלה... ועל איך שהיא נראת מדהים היום.... ואיך שהיא מריחה טוב כל כך.... (משהו שבעלה שכח והוציא מהלקסיקון שלו לפני שנים..ואני מטוחה שגם זה שהחמיא לך לא מדבר כך לאישתו) אני מבטיחה לך שבפעם השניה שהוא יגיד לך את זה.. בבוקר תבחרי את הבגדים "עבורו"... וכנ"ל לגבר שאישה מחמיאה לו ומנעימה לו את האגו... חבר'ה -בעולמנו אנו חיים ונאמנות היא שם המשחק..אבל.... מה לעשות כמה אפשר לשמור על דיאטה קבועה? לא יזיק לחטוא מידי פעם...אבל בעדינות ובחוכמה שלא תעז אפילו לא לרגע לפגוע בבן או הבת הזוג... לעולם שזה לא יבוא על חשבון מישהו שאוהבים. אז בהצלחה והלוואי שהעידן של פעם יחזור שהכל היה מושתת על כבוד וערכים .. אבל אפוא זה ואפוא אנחנו.. ביי חברים רק סקס בטוח לא לשכוח!!!! אגב- כיום אני אחרי חמש שניםשל "לבד" הכרתי משהו מדהים ... שאנחנו נאבקים קשות שהשגרה לא תכנס בננו ושומרים על גחלת צעירה וקטנה בכל פעם שנפגשים ... לעולם לא בגדתי בבן זוגי (בעלי או הנוכחי) ומקווה שלעולם לא תיהיה לי ההזדמנות לעשות זאת.... יאללה ביי דנדוש בת

dalida3

New member
דנדוש בת, אהבתי כל מילה שכתבת../images/Emo140.gif

ומאחלת לך שהקשר החדש שלך יחזיק מעמד ותצליחו לשמור על הגחלת ולא להיכנס לשגרה ההורסת.

dalida3

New member
בגלל שאני בצד הבוגד ולא הנבגד,

(או שאני כן ולא יודעת
)קשה לי לדעת איך הייתי מגיבה. אני מניחה שאם הייתי מגלה שבן זוגי בוגד בי,הייתי נעלבת ללא ספק,אולי אפילו כועסת,אבל בסופו של דבר מבינה או מנסה להבין מאיפה זה בא ולמה. אני לא חושבת שהייתי רואה בעצמי אשמה במשהו. לפי ההיכרות שלי עם עצמי, הייתי סולחת וממשיכה הלאה.

למעלה