סקר קטן

S w e e t Baby1

New member
סקר קטן

אנשים קודם כל בוקר טוף! איזה יבשים אתם יום שבת בבוקר.....!?! או שזה רק כי לא התעוררתם אז יאללה בגלל שהפורום הזה מלא בהודעותת כל כך מפגרות כמו את איזה קבוצה מוקי אוהב בואו נעשה סקר קטן.... כל אחד יכתוב איזה שיר הוא הכי אוהב של מוקי?! (שיר 1) אוקי, נתחיל ממני אני הכי אוהבת את ילדה סוכר:) תמשיכו

hypnotic poison

New member
רק תגידי לי זה שיר

מהדיסק האחרון של שב"ק כנען 2000 שיר מדהים בהחלט
אבל השיר הכי חזק בעיני הוא החיים... מבחינה מילולית!

slim_girl

New member
החיים

ואחרי זה האדמה בוכה ומקצה לקצה... שירים מדהימים! Slim.

בהביבו

New member
../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

אני דדוקא כן ייתן שיר של מוקי.. טוב, אממממממ.. עקרונית אין משהו ספיציפי שאותו אני הכי אוהב, אני אוהב את כל השירים, חוץ מ-2... אז תחליטו...האדמה בוכה, לא רואה ממטר, ילדה סוכר, מי אמר אני...אממממ..תחליטו אתם..

Stinkin Fish

New member
אצלי -

בתקופת השב"ק.... ממש קשה לבחור... כולם טובים, אולי אסאסנים, אולי אימריה, אולי יהיה פיצוץ... אולי שיר הגאנג'ה... מהדיסק שלו.. זמן שנקום ומי אמר אני

S w e e t Baby1

New member
מחליטה בשבילך

אוקי כל השיריים שאמרתתת אני מתה עליייייהם אבל מבינהם אמרתי כבר ילדהההה סוכר ואחר כך אממממ....אנלא רואה ממטר

בהביבו

New member
אנ'לא מבין למה אתם שואלים של שבק..

או של מוקי.. לכו לפורום שבק ותעשו שם את הסקר.. כאן תגיבו לשירים על מוקי.. אתם בעצם יותר מדברים כאן על שב"ק, אז בקשה, יש גם פורום על שבק, אם אתם כל-כך רוצים...

טוב...

כולם מדברים על שלום (אפשר לראות את זה גם מהכינוי שלי)... זה השיר שלי!!!!! אני מתה עליו!

ילדה סוכר שיר מסריח

מהגרועיםםם אני הכי אוהבת את רק תגידי לי והחיים שני שירים מדהימים!!! לא רואה ממטר גם נחמד

למעלה