סקר פתוח: כמה פעמים קראתם את 'חומריו'?

Pantalaimon2008

New member
סקר פתוח: כמה פעמים קראתם את 'חומריו'?

אז, בואו ונראה כמה מאיתנו מכורים עד כדי שגעון, וכמה מאיתנו עוד נשארו שפויים. |הדגשה|כמה פעמים קראתם את "חומריו האפלים", וכמה פעמים אתם עוד חושבים שתקראו אותה?

נטעש

New member
פעמיים קראתי

ובחופש אני אקרא שוב, אחרי שאני אגמור את כל הספרים האחרים. פעם אחת בעברית ופעם אחת באנגלית

Pantalaimon2008

New member
><"

אני קראתי פעם אחת, לצערי הרב. אני אקרא את הסדרה שוב בקרוב. [מוזר להגיב להודועת של עצמי כאילו לא אני כתבתי אותן:S]

JustRain

New member
לא בטוחה

בסביבות השלוש פעמים, אני חושבת, וּודאי שאקרא שוב.

האבק

New member
אני חושב שלפחות חמש פעמים

פעמיים באנגלית ושלוש פעמים בעברית - את הסדרה מהתחלה עד הסוף. היו עוד הרבה פעמים שקראתי קטעים נבחרים מהספרים (גם להנאה וגם לכתיבת ערכים / מאמרים לאתר
)

Pantalaimon2008

New member
יש שתי אפשרויות לגבי זה:

הראשונה-אתה לוקה באי שפיות. השנייה-אתה מכור קשות :| מה נראה לך יותר סביר? :p (הכל בצחוק, כמובן ;))

JustRain

New member
כנראה שעדיף שלא תדע כמה פעמים קראתי ה"פ../images/Emo122.gif

Pantalaimon2008

New member
הו, לא... ../images/Emo13.gif

אני מכיר אנשים שקראו את הארי פוטר 30 פעם ויותר (למרות שמעולם לא האמנתי להם), כך שאין לך ממה לחשוש

limilu

New member
פעמיים

כנראה שאני אקרא עוד פעם בעתיד הרחוק והלא מוגדר.

רק פעם אחת

אין כמו הפעם הראשונה אבל אני אקרא שוב בעתיד אבל אני יכול להגיד דבר אהד זה לא יהיה כיף כמו בפעם הראשונה! ______________________________________________________________________________________ (/_\) ( o_O) ( > <) זהו ארנב. אנא העתיקו אותו לחתימותכם על מנת לעזור לו לכבוש את העולם.

סליחה על הטעות כתיב../images/Emo24.gif

_________________________________________________________________________________ (/_\) ( o_O) ( > <) זהו ארנב. אנא העתיקו אותו לחתימותכם על מנת לעזור לו לכבוש את העולם.

dahoe

New member
פעם אחת.

אבל השליתי את עצמי שין לי מה לקרוא וקראתי שני שלישים של המצפן, עד שהגיע שבוע הספר וקניתי את "המים שבין העולמות".

Dubie

New member
פעם אחת,

ואני באמת צריכה לקרוא עוד פעם. אחרי הבגרויות.

אליה94

New member
פים אחת ו...

אתם תרצחו אותי (כל אחד בנפרד, וכולם בזוגות, וכולם ביחד) אם אני אגיד לכם מתי גמרתי את הפעם הזאת (רמז מישהו אמר לי לא לחזור לכאן (וכאן נצנזר על מנת שאני אדע שאני רוצה לחיות)) הבלבבלבלבה הרגיל, ולילה טוב.

למעלה