ספוילר שאלה

מממממ0

New member
ספוילר שאלה

אנשי זאב גם חיים לנצח? כי הסוף של הסרט לא היה לי מובן.איך גיקוב ורנזמי חיים ביחד אם היא תחיה לנצח והוא לא? זה מחרפן!!!!!

אנשי זאב לא מתבגרים עד שהם

מוטבעים על מישהי , ואז אם הם מצליחים הם כבר מפסיקים להתבגר כדי למות ביחד עם ההטבעה שלהם
הסוף לא הראה דווקא את העתיד הכ"כ רחוק ; אחרי הכל רנסמיי מתבגרת ממש מהר ולא ייקח לה הרבה זמן להגיע לאן שהראו בקטע שבו אליס רואה את העתיד שלהם בסרט

בנוגע למה שכתבת על איך הם יחיו ביחד אז כנראה ג'ייקוב יצטרך לא להתבגר בשבילה , או שהיא תמות עבורו , אחד משניהם

aviv32

New member
הא? אני הבנתי את זה לגמרי אחרת...

אנשי זאב לא מזדקנים כל עוד הם ממשיכים להיהפך לזאבים. כלומר- כל עוד ג'ייקוב מדי פעם ימשיך להפוך לזאב- הוא לא יזדקן. ומאחר ויש ערפדים סביבו כל הזמן (ההורים של אישתו מן הסתם
) הוא ימשיך להפוך לזאב.
לכן גם בילי (והארי) הזדקן- כי לא היו ערפדים בסביבתו ולא היה צורך באנשי זאב, לא זוכרת איפה בדיוק קראתי את זה...

מממממ0

New member
לא הבנתי

אז השלישה הראשית של הסרט חיים בעצם לנצח לא? בספרים זה יותר ברור? הספרים ממש שונים?שווה לקרוא אותם? סליחה על כל השאלות פשוט ראיתי את הסרט האחרון היום וזה עשה לי לא טוב לראש

aviv32

New member
בספרים הכלללללל יותר ברור!

מהר מהר (מהר!!!!) לקרוא- כל הסאגה תיראה לך אחרת.
וכן- הדמויות הראשיות חיות יחד לנצח באושר ועושר

ראית את כל הסרטים מן הסתם, לא רק את האחרון כן?
גם אם כן וגם אם לא- מהר לקרוא את כל הספרים (ואם לא הייתי ברורה עד עכשיו- מהר!
)

Mor L

New member
לא רק השלישייה

גם רנסמיי תחיה לנצח, וג'ייקוב יהיה לנצח כל עוד יש ערפדים לידו

בגלל זה היה לי עצוב שרנסמיי לא תוכל להביא ילדים ואז למה המטרה שג'ייקוב הוטבע עליה אם לא כדי להביא צאצאים בריאים וחסונים שיהפכו לזאבים גם הם?

וגם הגעתי למסקנה שליאה פשוט מטומטמת על כל הראש - אם היא רק תעזוב את להקת הזאבים ותתרחק מהערפדים היא תפסיק להשתנות לזאבה ואז היא תמשיך להתבגר ולהתפתח והמחזור שלה יחזור והיא תוכל להביא ילדים...

ה-כ-ל מוסבר בספרים - רוצי לקרוא!!!

מממממ0

New member
ממן

ישממנעד סיכוי לעוד ספר או סרט או המשך של משהו שקשור לזה?

Mor L

New member
יש עוד שני ספרים

אחד נקרא "החיים השניים הקצרים של ברי טאנר" "The Short Second Life Of Bree Taner"
והוא מדבר על הערפדה הטירונית הצעירה מהספר השלישי שקרלייל ואסמה מציעים לה הגנה בתמורה לכניעה שלה, והוולטורי אומרים שאין לקלאנים את הזכות הזאת להעניק חנינה ושהוולטורי לא נותנים הזדמנות שנייה, והורגים אותה בסוף
הספר מדבר על החיים של ברי מהצד שאף פעם לא נראה לפני כן, כי העלילה תמיד היתה מהצד של בלה
הספר קצר מאוד אבל קולע למטרה

יש גם ספר נוסף שהוא נכתב עד החצי שלו ולא הושלם אף פעם
וקוראים לו Midnight Sun והוא מספר את הספר הראשון של דמדומים מהצד של אדוארד ויודעים כל מה שהוא חושב
אומרים שהוא הכי טוב בסדרה הספרים למרות שהוא נכתב עד החצי

kinspirit

New member
צודקת חוץ מנקודה אחת, נראה לי

טכנית זה נכון שהם הפכו מלכתחילה לזאבים בגלל הערפדים שלידם, אבל לפי מה שאני הבנתי, למרות הכל הוא יכול להחליט להפסיק ולהפוך לזאב ואז הוא ימשיך להתבגר/להזדקן, בלי קשר לערפדים שמסביבו, ובאותה מידה הוא יכול להחליט, בלי קשר לערפדים, להמשיך ולהפוך לזאב ולהשאר צעיר ככה לנצח. זה הכל עניין של רמה מאוד גבוהה של שליטה עצמית.

shaharEB

New member
לא חושבת.אם אין ערפדים בסיביבה שיגרו את

הכרומוזום הזאבי הזה
אתה לא יכול להחליט שאתה נשאר זאב לנצח.
סביב בילי לא היו ערפדים ככה שהוא לא נהפך לערפד, ושהערפדים חזרו הגן היה 'רדום' מספיק, והוא הצליח לפתח שליטה מוחלטת עליו. והחליט שלא להיות כזה.אני חושבת

aviv32

New member
את צודקת, וזה לא סותר את מה שאמרתי

בתכלס הוא יכול להפסיק להפוך לזאב כי הוא כבר שולט על עצמו, אבל את מתארת לך מצב שאם תהיה סכנה הוא לא יהפוך לזאב? מרגע שהוא הפך לזאב לראשונה- קשה מאוד להפסיק לנצח. מן הסתם בילי והארי לא היו צריכים כי לא היתה סכנה עד שהקאלנים חזרו...

למעלה