סיכומון

sahar9899

New member
סיכומון

יום שבת, 18:30. אולם 1, בית הקולנוע "רב חן", קומה 3, קניון "העמקים", עפולה, ישראל. אני מוצא את עצמי יושב בשורה 6, כיסא 8, עם אמי, 2 האחים שלי והילד שאנחנו מאמצים כבר קצת יותר משנה, שאפשר לקרוא לו אח. חברים שלי, כמובן, לא אוהבים את "הארי פלוצר", והעדיפו את למות ביום אחר של ג´יימס בונד. אז נאלצתי ללכת עם משפחתי, כשאבי שומר על הבית
*כשמו שנאמר פה כבר, 2 הסרטים של הארי פוטר, הם רק בונוס למי שקרא את הספרים. פשוט אין תוכן. *בסרט השני הרמיוני קצת התבגרה, ופשוט נדלקתי עלייה, איזה פצצה כוסית! שווה לחכות לסרטים הבאים, ולקוות שהיא זה שתמשיך לגלם אותה! *הוסיפו המון קטעים שלא היו בספר, ובשכל. (חדר הסודות) *החסירו המון קטעים חשובים שהיו בספר, ובטיפשות. (אבן החכמים) *לא כך דימינתי את לוקהארט. *בשני הסרטים, צולמו שירותי הבנות, אך בכל סרט השירותים שונים. !?! *שיפור ענק בסרט השני לעומת הראשון. הוסיפו המון צבע לסרט השני. *הסרט השלישי יצא נכון ל-1.12.2002 עוד 355 ימים. והוא כבר בשלבי ליהוק. *הספר החמישי, ייקרא מסדר עוף החול, והוא כרגע בשלבי עריכה, כמו שכבר נאמר פה. ההערכה שהספר יצא בעוד כחודשיים-שלוש. הרי פוטר ואבן החכמים ציון של 3 וחצי. םםםר הארי פוטר וחדר הסודות ציון של 4 וחצי. םםםםר

למעלה