סיכום שבוע שמשמין בחג!

סיכום שבוע שמשמין בחג!../images/Emo155.gif

שיר השבוע שלך?
סרט השבוע שלך?
תכנית/סדרת השבוע שלך?
משפט השבוע שלך?
מה עשה לך את השבוע?
מה הרס לך את השבוע?
תמונה שעשתה לך את השבוע?
למה את/ה מחכה בשבוע הבא?
פגשת את טלי השבוע?
מה הדבר האהוב עליכם בפסח?

אני מחייה

שיר השבוע שלך? אמממ לא זוכרת איך קוראים לו, אבל יו ספינ מיי הד רייט ראונד רייט ראונד וון יו גו דאון וון יו דו דאון דאון וכו (הוא לא ממש של השבוע הזה אבל לא נורא) סרט השבוע שלך? תכננתי לראות סרט עם חברה אבל בסוף ראינו ישנן בנות אז נעבור לשאלה הבאה... תכנית/סדרת השבוע שלך? ישנן בנות! משפט השבוע שלך? באמא שליייי מה עשה לך את השבוע? אממ טלי (לא שרון) מה הרס לך את השבוע? כאבי ראש (כל הזמן כואב לי אני משתגעת) תמונה שעשתה לך את השבוע? הממ אין לי למה את/ה מחכה בשבוע הבא? ללפגוש אנשים שאני אוהבת פגשת את טלי השבוע? פגשתי טלי אחרת זה נחשב? מה הדבר האהוב עליכם בפסח? נראה לי שקניידלעך... והחופש הארוך אבל השנה הוא ממש התקצר אז לא הייתי מציינת אותו בכלל. חג שמח

קיפי14

New member
סיכום שבוע

שיר השבוע שלי: יש רק הקוידוש בורך הוא של עדי רן סרט השבוע שלי:לא ראיתי סרט טוב כבר המון זמן תכנית השבוע שלי:ליגת האלופות משפט השבוע שלי: אין לי מה עשה לי את השבוע:ספר ממש טוב שקנו לי מה הרס לך את השבוע:לחשוב על עבודה לבגרות שעוד לא התחלתי לכתוב אותה תמונה שעשתה לי את השבוע:אין כזו למה אני מחכה בשבוע הבא:לשיחת טלפון חשובה פגשתי את טלי השבוע: הלוואי, אבל לא מה הדבר האהוב עלי בפסח:החופש

עונה../images/Emo155.gif

שיר השבוע שלך? השירים מהפסקול של "מכושפת", הורדתי אותו אתמול ואני חורשת עליהם, וגם הדיסק החדש של אריק ברמן, יש בו כמה שירים ממש טובים... סרט השבוע שלך? כרגע חזרתי ממארלי ואני, ממש מומלץ! ואתמול ראיתי את המירוץ להר המכשפות שגם ממש אהבתי. תכנית/סדרת השבוע שלך?לא ראיתי משפט השבוע שלך? מה עשה לך את השבוע? אנשים נחמדים מה הרס לך את השבוע? שהייתי חולה תמונה שעשתה לך את השבוע? אין לי למה את/ה מחכה בשבוע הבא? בת דודה שלי באה אלי ביום ראשון פגשת את טלי השבוע? ראיתי את הפרסומת של סרוגים, זה הכי קרוב שהגעתי
מה הדבר האהוב עליכם בפסח? מצה עם שוקולד

אל תסגרו לנו את הפורום!../images/Emo67.gif

שיר השבוע שלך? השופ שופ סונג סרט השבוע שלך? תכנית/סדרת השבוע שלך? לא ראיתי טלוויזיה השבוע. בכלל. אני פורחת. משפט השבוע שלך? בריה צולעת זו. מה עשה לך את השבוע? היום. רונית. אחייניות. חברה. ובכלל כל הפסח הזה והחופש הזה. מה הרס לך את השבוע? מחשבות רעות ודאונים. תמונה שעשתה לך את השבוע? למה את/ה מחכה בשבוע הבא? האמת שלא מחכה, כ"כ לא רוצה שיסתיים החופש. ממש טוב לי ככה. פגשת את טלי השבוע?
מה הדבר האהוב עליכם בפסח? קניידלך ומשפחתיות.

אני?? מאחרת??

שיר השבוע שלך? יאיר זיו - ואחרי שהכל יגמר // איפה הילד - נפלת חזק סרט השבוע שלך? - תכנית/סדרת השבוע שלך? South of Nowhere
משפט השבוע שלך? "יכול להיות שזה מסלול מעגלי?" מה עשה לך את השבוע? הופעה של איפה הילד, הסופ"ש מה הרס לך את השבוע? שאני עוד לא משוחררת
תמונה שעשתה לך את השבוע? אין לי כח לעבור להוספת תגובה |סעצלנות| למה את/ה מחכה בשבוע הבא? טוב זה כבר השבוע, אבל... עבודה ושחרור
פגשת את טלי השבוע? לא אבל דיברתי איתה, נחשב? מה הדבר האהוב עליכם בפסח? כלום. חג מעצבן
אבל אם אני חייבת משהו, אז קניידלךךךךךךךךךךךך

תמרוש5

New member
לא יודעת כבר איזה שבוע אני מסכמת אבל שיהיה:p

שיר השבוע שלך? Tori Amos- Me Ana A Gun סרט השבוע שלך?אכזריות בלתי נסבלת. תכנית/סדרת השבוע שלך?ישנן בנות
משפט השבוע שלך? ני. מה עשה לך את השבוע?הסופ"ש. מה הרס לך את השבוע?אעע. מחשבות רעות. תמונה שעשתה לך את השבוע?.. למה את/ה מחכה בשבוע הבא?שילהההההה
(ואמן שרונה.) פגשת את טלי השבוע?.. מה הדבר האהוב עליכם בפסח? לא אוהבת את פסח ואני במצברוח שלילי היום.
!1111

אני לא מאמינה.. סיכום שבוע חזרררררר!!

שיר השבוע - in my life - beatles סרט השבוע - נער החידות מבומביי. תכנית השבוע - אולי הפעם.. סידרה טובה!!!
משפט השבוע - עפים באוויר.
מה עשה את השבוע - פסח.. בילוי חברתי מה הרס - ליל הסדר. למה אני מחכה בשבוע הבא - להיות אחרי מתכונת במתמטיקה!!! פגשת את טלי - לא, אבל פגשתי את שתי הבנות ששיחקו מלמראית העין, הילדות.. חמודות הן!! מה הדבר האהוב בפסח- החופש?!?, הבילוי עם החברים!!

הייתי עם חברים בחוף הים בת"א

בדולפינריום.. אז יש לי חברה שממש אוהבת אביגיל.. הלכתי עם שתי חברות שלי, ויש לי חברה שלא ממש היה איכפת לה לגשת, ואביגיל היתה המומה שהכרנו אותה.. ועוד יותר המומה שהכרתי אותה מלמראית העין.. וגם הדס. אז הצטלמתי איתן! הן ממש חמודות!!!

למעלה