סיכום שבועי

Bartal j

New member
סיכום שבועי

מנסה להחיות מעט את הפורום (כנראה עדידי עסוקה אז אני אפתח את הפינה הזו) איך עבר עליי השבוע? סרט השבוע? ספר השבוע? שיר השבוע? תוכנית\סדרת השבוע? ציטוט \ פתגם השבוע? דבר מיוחד שעשיתי השבוע? עצבון \ ביאוס השבוע? הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? אייקון \ סמיילי השבוע? איש השבוע? תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) -

Bartal j

New member
משמשת דוגמא ועונה ראשונה

מקווה שזה יעורר עניין.. איך עבר עליי השבוע? נחמד למדי.. בעיקר בהתכונניות למבחנים.. אבל יש חופש מעט. סרט השבוע? Vampire hunter D אהבתי את הדמות של הערפד מאייר
ספר השבוע? סיכומים מצולמים לבחינה בפסיכולוגיה חברתית חח וכמובן מאנגת הערפדים שהתמכרתי לה "vampire knight" שיר השבוע? השיר של elfen leid " שירת האלף המאנגה תקוע לי הראש (למרות שהוא בסגנון אופרה בלטינית) תוכנית\סדרת השבוע? מאנגות נחשבות? חחח אם כן vampire knight and elfen leid ציטוט \ פתגם השבוע? O quam sancta, quam serena, quam benigma, quam amoena O castitatis lilium תרגום לאנגלית מלטינית Oh how sacred Oh, How serene How bevolent How lovely Lily of chastity דבר מיוחד שעשיתי השבוע? נסעתי לחבר לת"א היינו במסיבה והיה כייף. עצבון \ ביאוס השבוע? לא משהו מיוחד... אין לי כח למבחן מחר חח אה וגם שלא מצאתי את המאנגה בקומיקזה. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? סופ"ש בת"א. אייקון \ סמיילי השבוע? איש השבוע? מור חברה שלי, כיף ללמוד ביחד
תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - עם החבר, מיום חמישי במימד החמישי במסיבת דארק רבולושיין.

Anwanis

New member
תודה רבה ../images/Emo45.gif

תקופת המבחנים בהחלט החלה, אין לי זמן לכלום... אבל מסכמת: איך עבר עליי השבוע? בסדר גמור לומדים וחיים בין לבין. סרט השבוע? התחלתי את "כפרה" אבל לא סיימנו, אולי הערב. ספר השבוע? "הארי פוטר ואוצרות המוות" - קראתי אותו רק באנגלית ומצאתי אותו בעברית ביריד ספרים ב-30 ש"ח, לא עמדתי בפיתוי... אני קוראת מדי ערב כמה עמודים בתור פיצוי על הלימוד המתמשך במשך היום. וגם "הפרינצ'יפסה" (לא קוראת אותו, אבל הנסיבות בו קיבלתי אותו מחממות את הלב). שיר השבוע? rusty cage של סאונדגארדן. לא מאמינה שפספסתי את כריס קורנל. תוכנית\\סדרת השבוע? לא ראיתי ציטוט \\ פתגם השבוע? "זה שאת לומדת סינית זה כאילו את עושה את הקורס טיס של השפות..."
. החבר מפרגן לי על הלימודים. דבר מיוחד שעשיתי השבוע? סיימתי שנה א' באוניברסיטה, בעזרת השם. עצבון \\ ביאוס השבוע? מתחילה תקופת המבחנים. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? נגמרה השנה. אייקון \\ סמיילי השבוע?
- ראיתם שהוסיפו?! לא אדיר?! איש השבוע? החבר המהמם שלי. תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - אני מהחתונה של אח של טלטול.

Bartal j

New member
קראתי את "הפרינצ'יפסה"

ספר עמוק, אהבתי את התיאורים שמה

Anwanis

New member
יופי, אני שמחה שבחרתי נכון...

אולצתי בהפתעה לבחור ספר שאני רוצה במתנה, והסתובבתי בין הערימות ואז ראיתי את הציור והצצתי קצת. ברגע שראיתי שזה על ברניני ומוזכרת שם "האקסטזה של תרזה הקדושה", אמרתי יאללה, נשמע טוב :). מקווה להגיע אליו בקרוב, רק שעם המבחנים קצת קשה.

ש י ר ד ן

New member
כשיוצא לי לקפוץ לפה

אני כבר עונה על הסיכומש D: איך עבר עליי השבוע? בסבבה... תחילת החופש אבל לא מרגיש ככה בגלל בגרויות... בעע... 6 נגמרו 1 נשארה :p סרט השבוע? אישה יפה... איזה כיף :) ספר השבוע? מיקוד בלשון בעע שיר השבוע? שיר לשירה 3> ממכר! תוכנית\סדרת השבוע? האנטומיה של גריי - פרק 100 היה מעולה! ציטוט \ פתגם השבוע? אני - את הבגרות שלי בלשון כבר עשיתי!!! שלושה ילדות ילכו לגן אתמול! דבר מיוחד שעשיתי השבוע? נמנמ... בייביסיטר לאחותי? עצבון \ ביאוס השבוע? לא מצאתי עבודה בסוף... :( הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? אני א. צ'ופרים באיזה פרוייקט שזה כאילו הכי שווה!! :p אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע?ריצ'ארד גיר נחשב?

למעלה