סיכום שבועי

sweet shir

New member
,Questions of science, science and progress"

".Do not speak as loud as my heart
שם: שיר.
אזור: השרון.
שיר השבוע: The Scientist - Coldplay
Tainted Love - Marilyn Manson
להקת השבוע: אממ קולדפליי.
סרט/סדרת השבוע: וואו, לא ראיתי טלויזיה בכלל
ספר השבוע: ספר אזרחות? חח
משהו טוב שקרה השבוע: פגשתי חברות מהאינטרנט3>
משהו רע שקרה השבוע: מלחמה, וירוס בבטן וביטלו את המסע הישראלי%#@
דברים הזויים/מצחיקים/מוזרים ברמות שקרו לכם השבוע: -
ציטוט/י שבוע: חברה שלי בהברקה על מידנייט סאן XD just... orr אומר/ת (21:31): ואהבתי שלפרקים יש את אותם שמות just... orr אומר/ת (21:31): עד שקלטתי שזה בעצם טוויילייט, רק מהעיניים שלו just... orr אומר/ת (21:31): ואז הבנתי שזה לא אמור להפתיע אותי XDDDDDDDD
ולשאלה המתחלפת: נהנים בפורום עד כה? אהאD:

Orange Sky

New member
חחחחחחחחחח אזרחות, ספר כה מושלם../images/Emo99.gif

הציטוט
מצטערת שביטלו לך=\=\

sweet shir

New member
נכון?? פשוט מתמוגגים מכל רגע של קריאה ../images/Emo99.gif

סוציאל דמוקרטי ולאומי ויאו, ממש אושר עילאי! ~זה מה שקורה שאני אשכרה מתכוננת למבחנים XDD~ אור כפרעליה
למה היא ואורטל באמת לא בפורום הזה? O: גם אני
3>

Orange Sky

New member
לגמרי../images/Emo99.gif גורם לי להזכר

בזהותי הדרוזית פלסטינית נוצרית ישראלית מוסלמית.פשוט מחמם את הלב<: ~כנ"ל , רק שאני מצליחה לקבל רק 63 במבחןXDDDDD~ לגמרי חח שיצטרפו כבר ונחפור כולנו יחד.
33>

sweet shir

New member
אכן, כי במדינת ישראל אנחנו מדינה של לאום אחד

עם הרבה מיעוטים.
די אזרחות זה כזה משעמםXDDD זהו! נעשה כאן מיני מקביצ'ס. מקטוויילייט!!! XDDDDDD ~מפגרת~

Orange Sky

New member
חחחחח כן בניגוד לארצות כמו יפן ופורטוגל,

שהן מדינות הומוגניות בעלות לאום אחד ללא יוצא מן הכלל! זה משעמם כי כל דבר טוחן את עצמו שוב בצורות שונותXDD חחחחחחחח מקטווייליט
לול

Adi1993

New member
עונה ../images/Emo9.gif

שם: עדי גיל: 15 אזור: רמת גן שיר השבוע: Bella's Lullaby - Carter Burwell The script -break even להקת השבוע: אין להקה מסויימת, יש שירים מסויימים D: סרט/סדרת השבוע: סדרה- The hilles סרט- דמדומים
ספר השבוע: גם דמדומים, אני קוראת אותו עכשיו. משהו טוב שקרה השבוע: 94 באנגלית P: משהו רע שקרה השבוע: התרחקות מחברה.. דברים הזויים/מצחיקים/מוזרים ברמות שקרו לכם השבוע: חח אין . ציטוט/י שבוע: ~אני וחברה שלי משחקות ארץ עיר בשיעור~ היא: אאאאאאאאאלף. אני: "סטופ" היא:: "כ" אני: "קקי" היא: " יא סתומה קקי זה ב-ח' " חחחחח זה היה ממש בצחיק באותו רגע
ולשאלה המתחלפת: נהנים בפורום עד כה ? בוודאי

שוב אני, איזה קטע! ../images/Emo12.gif

שם: ברי/רונע - קראו לי מה שבא לכם. גיל: 15. אזור: ת"א. שיר השבוע: משהו של דיסטורבד, זה כבר לא חדש D: להקת השבוע: דיסטורבד. סרט/סדרת השבוע: דמדומים? לאדעת, לא ראיתי ממש סדרה השבוע. ספר השבוע: משימתו של מקנזי. משהו טוב שקרה השבוע: צחוקים? משהו רע שקרה השבוע: שתי פתקים, שיחנקו
דברים הזויים/מצחיקים/מוזרים ברמות שקרו לכם השבוע: תפסתי את אבי הקשיש שומע ריהאנה! XDDDDDDDDDD ציטוט/י שבוע: בעקבות אובססיית הפאנפיקים - |אזהרה| “You really are always trying to get on top of me, aren’t you?”
או - “You are an evil woman, Sookie Stackhouse. And you know what happens to them?” " What?" “They get good and fucked.”
ולשאלה המתחלפת: נהנים בפורום עד כה ? עודפעם השאלה הזו?!?! ברור שכן! במיוחד כשיש משחקים!

למעלה