סדר בבלגאן!!!!! תודה רבה:) שאלות

סדר בבלגאן!!!!! תודה רבה:) שאלות

אוקי אני ראיתי עד פרק 4 בעונה השנייה. ועכשיו יש לי די הרבה שאלות, שלא כ"כ הבנתי מה הולך בסדרה. מי זה הולנטה הזה? מה התפקיד שלו, הוא היה ראש הג'נינגס אנד רול, היה אמור למכור את הפצצות לקנות אותם? איך הוא השתלט על הממשלה ? מי היה בכלל אחראי על התקיפות של בפצצות הגרעיניות, ומי בכלל ניסה לעצור את זה?! ולמה ולנטה הזה רוצה בכלל את שרה מייסון? ולמה לא עוצרים את הוקינס הזה אם יודעים על שרה מייסון שהיא הייתה כביכול אחת הסוכנות שהייתה אמורה לעצור את ההפצצות, אז בטוח יודעים מי היו שאר הסוכנים, אז למה לא עוצרים את הוקינס?? בקיצור אם מישהו יוכל לעשות לי סדר בכל הבלאגאן של הסדרה הזאת, אני אשמח. כאילו מין תקציר שיקשר לי את הכל ביחד. מה זה ג'נינגס את רול, איך זה קשור לולנטה הזה, מי בכלל אירגן את ההתקפות, מי רצה לעצור את ההתקפות, למה זה נכשל? בקיצור קצת סדר תודה רבה!

../images/Emo58.gif

אוקיי , קודם כל, לפני שאת קוראת את זה , אני ממליצה לך להמשיך לראות את העונה השנייה, דברים יתבררו לך בהמשך. ואחרי שהזהרתי - התשובות . לפי מה שאני הבנתי , J&R היא תאגיד מפלצתי, שהשתלט על ממשלת שייאן. כלומר - התאגיד הוא הממשלה עצמה. J&R תיכננו את מכת הפצצות שהתרחשה בעונה הראשונה, כדי שיוכלו להמשיך עם התוכנית של הממשלה המושחתת שלהם. ולנטה רוצה את שרה מייסון בגלל שבעונה הראשונה, הוא עבד עימה על מנת להשיג את הפצצה שהייתה ברשות הוקינס, שהיא העדות האחרונה לפשע שעשו J&R. שרה אמרה לו שהיא תשיג את הפצצה ותמכור לו אותה, ובכך היא תבגוד בכל הסכונים האחרים ובעבודה האמיתית שלה. בקיצור, הוקינס גילה את המזימה ששרה רקמה, והרג אותה, הוא התחזה לשרה במכשיר הזה בו היא יצרה קשר עם ולנטה, וכשרה, הוא אמר לו שהוא מת, כלומר, ולנטה חושב ששרה רצחה את הוקינס ושהפצצה אצלה. אז מה המצב עד עכשיו? ולנטה חושב שהוקינס מת והפצצה אצל שרה, בעצם, שרה מתה והפצצה עדיין אצל הוקינס. שרה הייתה אמורה למכור לו את הפצצה, אבל הוקינס ניתק קשר איתו, ולכן הוא חושב ששרה ברחה עם הפצצה. הוא רוצה להרוג אותה כדי שלא תחשוף את התוכנית של ממשלמת שייאן, ובכך תגרום לטקסס להצטרך לקולומביה ולגבור על שייאן. מקווה שעזרתי.

למעלה