נעלמים 2-שבוע 4

Roei152

Well-known member
מנהל
נעלמים 2-שבוע 4 אז מה זה לעזאל ה"זה" שהרעים כ"כ רוצים?
מי היצור המוזקן?
צפייה מהנה ומחממת

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 64
מה יקרה עכשיו? האם נגלה מה שירה עושה בלילות? לאחר שהאופציה של כת שטנית של ליטמן נפסלה ...
&nbsp

לא נפסלה בכלל! כת שטנית של ליטמן!
למה המוזיקה הזאת מוכרת לי... ברקו "משוגע"?
&nbsp
אתם צריכים לנסות לעודד את שירה. לא להגיד שהיא מחטטת בפחים. שערות חלבה?! אמה, די עם המסיבה, זה לא טוב לטבלה! זה לא בטבלה! שוב הפרח הזה! מלחמת זבל!
&nbsp
אבל זה חרצית? לא... צודקת, דניאלה. רקפת הלכה בדיוק לפני השאלה על תום... לא לשקר לחברה הטובה שלך, דריה.
&nbsp
איפה אלון כשצריך אותו? וואו, איזה לחץ! רז טוכבנד אצל סיקי. לא קיים איתה. סתם, הוא כן קיים, הוא המפיק של נעלמים... רגע, אז רקפת לא ידעה על המשתלה? וואו, איזו סצנה מפחידה... המפיק צריך להיזהר מרקפת. להיזהר. כנראה יש יועצות בשביל להפחיד, עידו.
&nbsp
הנה הזוג החדש... בערך. שירה, למה את מופתעת מליטמן?! למה?! הו, אלון הודה שהוא מתעניין בה. ההתאהבויות של אלון באות משום מקום.
&nbsp
אין טבלה למסיבה הזאת?! אין טבלה?! אמה שנה פה ולא מכירה חצי שכבה. שירה מזכירה לי את אמילי פתאום. היייייייי, למה השיר הזה פתאום?! מי בחר בפלייליסט?! למה לא בלייב?! למה?! ריקוד תוך כדי בליסה. יובלי... כן, איפה אלינור שתסדר את הכול?
&nbsp
כן, מה זה לא ביחד. נכון, דניאלה? דולב מתקלט יובל הופמן. יופי. לחיצת יד מגניבה בין החנון והבוגד בקיבוץ.
&nbsp
היייי, איפה יובל?! אלון שותה כדי להיכנס למצב? לא לשתות, ילדים. דולב, אתה באמת גמור! עדי קרע אותי כל הפרק... אוקיי, מי אלו כל הבחורות האלה ומה הן עשו לתמר וליעל ריטבלט?! אלון, שכחת מיעל ריטבלט!!!!!!!!! ותמר אהבה אותך!!!!!! (ככה אני מספר לעצמי) בכתוביות היה כתוב "שתי בנות". גם זה עובד.
&nbsp
דניאלה?! גם?! אבל... אוי.
&nbsp
מה הבוגד בקיבוץ עושה בבית כאן? תזרקו את הפסולת הזאת, חשבתי שגמרנו עם הרעל בעונה הקודמת! טלפון, הא, תום? ממש לא ביחד, הא?
&nbsp
המוזיקה שלך, עידו, הרסה את הבית. ברקו. ג'וקי! לא ניסית?! הוא לא היה בא...
&nbsp
משפט הפתיחה הכי מטומטם אי פעם. תום למד את זה מליטמן. לא, לא סיאנס... לא שוב פעם... בשמינייה זה לא נגמר טוב... דניאלה כזאת צינית וקולית. דיוויד בואי...
&nbsp
כן, חבר שלך דולב מהמועדון! וואו, לא חשבתי על זה, אבל אורי פעם היה בזוגיות עם גאיה במועדון החנונים. על זה לא חשבתי וזה חבל, כי איבדנו בדיחות. לפחות אני לא דוב נמלים. לא להפסיק להיות רצינית אחראית! לא! אולי שתיקה כהודאה?
&nbsp
דולב, אתה אמור להיות במועדון החנונים, לא לרדת על מדע! מאיפה הגיע הלוח הזה? לא... וואו... הגענו לעולם הרוחות. אבל זה בטעם טוב. ברקו. בוודאי שברקו. מגנט? אבל בטח באמת ברקו. ראיתם איך תום נהנה להפחיד ילדים תמימים? זה בטח מה שהוא וליטמן עושים אצל הגרומלים. תעבדו על לחיצת היד הזאת.
&nbsp
ג'וקי החשמלאי.
&nbsp
אז מי לא פה? מטבח חלבי? רגע... איפה בדיוק זה? שיט, האיש המזוקן!
&nbsp
הוואן! ג'וקי. יפה.
&nbsp
איזה פרקים מדהימים!

dar dahan

Member
לא הבנתי את הקטע עם הפרחים
לא הבנתי מה הקטע עם הפרחים.
אולי יד פרח שושווה מיליונים?
מה הייצור המזוקן ברקו ורקפת יכולים לרצות כבר??
&nbsp
ד"א מסכנה שירה, לא ברור למה אלון לא מספר לה שזה הוא שעומד מאחוריי המתנות שהיא קיבלה.
&nbsp
ונמאב לי מברקו ומהייצור המזוקן, האחד חוטף ילדים ופוגע להם בחשמל והשני משאיר אותם בחדרים בכוח ונותן להם מאפים מסריחים עם סם אמת.
שילוב בין המזוקן לברקו זה פיזנטי 2.
ורקפת היא משהו מיוחד היא מעצבנת ומרשעת ומצחיקה בבאת אחת.
מדהים איך כל הקטעים איתה מצחיקים.
&nbsp
&nbsp
ו

רקפת באמת מצחיקה
היא מנסה להיות אימהית ונחמדה אבל היא... לא. וזה קורע. תשאל את חברה שלה, לירז חממי.
&nbsp
אגב, דר, שמת לב שהיא שוב המציאה שמות? חיפשה את המפיק של התכנית... רז טוכבנד.
&nbsp
ואיך לא הגבת על השיר היפה שהתנגן במסיבה?!
&nbsp
אלון סתם ביישן.

Roei152

Well-known member
מנהל
אז פרק קליל סוף סוף
התחיל בפחים שגילו לנו שיש פרח בפנים , המשיך במסיבה הקלילה בבית של אמה , למרות חיסרון הטבלה , היתה כייפית .. בין לבין אנחנו ממשיכים לגלות מה קורה בחטיפה , אמה, עידו ודריה מגלים שגם דניאלה נחטפה , מה הם רוצים לעזאל?
&nbsp

זה קליל?
סיאנס, מטורף שמחכה מחוץ לבית, וזה שתכנית הבריחה נכשלה, זה קליל?
&nbsp
והמסיבה לא כיפית בלי טבלה!!!!!!!!!

Roei152

Well-known member
מנהל
תום עשה תרגיל משעשע
מה יש ? אסור לצחוק קצת?

Roei152

Well-known member
מנהל
פחות מפרקים אחרים
בפרקים אחרים אנחנו כל הזמן באטרף , לגלות עוד משהו , להמתח מעוד גילוי ...
הפרק הזה בא לתת קצת הפוגה ...

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 65
האם עומר שייך לרעים?
מה יקרה לאמה בחטיפה מול היצור המוזקן?
צפייה מהנה

Roei152

Well-known member
מנהל
אז עומר לא אחד מהרעים בינתיים
וכרגע אמה , עידו ודריה קשורים ביחד ..
שירה ואלון מתקדמים לאט לאט .
אמה ייותר ויותר מאבדת את צדדי אלינור שבה , קודם מסיבה , ואח"כ גריפיטי , אבל עומר צריך דחוף את מוריה מוסקט , רק איתה הוא שפוי , לא חנון מדי ולא משוגע מדי , ולא אדוק בתורה ... ֿ
&nbsp

זה הכול מזימת תכלת
מה חשבת? שרק ירון שם בשליחות של מישהו?
&nbsp
ג'וקי שם בשליחות החברה הסתומה שלו, מנסה להרוס כל בחורה עם פוטנציאל ניהולי. בחייאת, מי עשתה כבר גרפיטי? מי חושבת את עצמה כמורדת דה לה שמאטה? מי כבר הוכיחה שאין לה בעיה להפר את החוק?! הסתומה!
&nbsp
אין, אני נשבע לך, צריך להקים ארגון נגד. ארגון נגד ליטמנים וסתומות. אני ודורין לא יכולים לבד, אנחנו צריכים עזרה מצד דמויות! אלון כבר בדרך, אני רק עובד על מוריה ועל אלינור ואני מריץ את זה.

ג'וק זה רע
לא יודע איך זה קרה. מי המשוגע הראשי?
&nbsp
עוד מתנה! אה, הסרט... כן... כבר מחכה?
&nbsp
עוד מתנה. טוב, זה שיר יותר יפה מאשר שיר הכימיה.
&nbsp
לא ראינו את דודה של אמה בכלל... איזה זוג חמוד. עידו, אתה באיחור, אחי.
&nbsp
אמה לא עסוקה עם ג'וקי? אני מציע לדריה לא לשפוך את ליבה בפני הבוגד בקיבוץ.
&nbsp
למה, ג'וקי, למה... עלק "ממש סבבה". בטח. אגב, אתם זוכרים שככה בערך אמה פגשה את עידו? משחית מכוניות...
&nbsp
המזוקן! הוא מפחיד. אז הפרח הזה כן חשוב. אבל למה? רגע, אולי זה התרכובת שאלון לא הכיר והם סיפקו לו?
&nbsp
שוב פעם בעיות כספיות?! מה, מהחיפושים אחרי איה?! שלא ילווה עוד פעם מהשוק האפור. שמתם לב שלאריק יש רשימת צ'קליסט על הדלת? לנקות ולהזמין ולשלם? אל תאשים בזה את חדווה! זה אתה, בוגד! כל הערבים האלה לא יעזרו לכם, לאדם לא עזר המסיבות. וחזי מהמכולת לא נשמע אמין. עידו, תשמע, יש לי רעיון. אתה מכיר איזה קזינו נחמד, הסיסמה בדלת היא קופיקו...?
&nbsp
אמה, הבחור מטורף. זאת תכלת שהרסה אותו. מוריה דווקא החזיקה אותו בסדר. טוב, אז כמו עידו הוא פורץ ומשחית מכוניות. עידו יותר יפה. אז אל תשחק אותה חבר מחתרת, ג'וקי! אני תמיד הייתי בטוח, אמה.
&nbsp
מה כל כך קשה לצעוק כן ולא לשלוח את דריה לפתוח? אז קוראים לה נורית. ולעמותת ליטמן גם אני לא תורם. הם מסתובבים בכל מקום וגונבים בחורות. כן, הוא חכמולוג. אבל נראה לי שיש משהו רע בעבר של נורית. לא, לא את רקפת. כן? רקפת מעין שושנים? יפה, נורית, הצלחת לזהות את רקפת. נורית ורקפת. הרבה פרחים. לך, תום, במילא עדיף קורס צורפות. וכן, שדריה תדבר איתה בעצמה.
&nbsp
לשחק? מה, עידו?
&nbsp
מדבר על "נגד תוויות". שמו עליך תוויות והפכת למה שהם אמרו שאתה! ועכשיו אתה שובר טבלאות! לך לתכלת הסתומה שלך, לך! לא, אמה, שודד בנק זה ההורים שלך לפעמים. מה אתה, תכלת?
&nbsp
באמת השתלטה על כל הסלון.
&nbsp
מה דניאלה קשורה עכשיו?
&nbsp
זה לא כזה מצחיק מהצד, אמה. אני לא מהמר שלא רואים אתכם...
&nbsp
פיקס פוקס. דולב דווקא מקשיב טוב. הוא היה מאוהב בה. לא, נו, איפה שאולי... לא הדולב שרצינו...
&nbsp
מה זה? היי, זה זה! זה מה שעידו חיפש!
&nbsp
עידו המסכן.
&nbsp
דריה המסכנה.
&nbsp
שירה כזאת מקסימה.
&nbsp
אלון שטף כלים כל היום. ברקו!!!!!!!! שיט!!!!!!!!!! אלון, מה זה הטמטום הזה? למה?
&nbsp
ברקו הזה באמת מלחיץ...

dar dahan

Member
ממש מתחשק לי לתרום כסף לאריק/דדי-עמוס/בלו
הוא ממש זקוק לכסף, בוא נעשה יום התרמה למען הבוגד הראשי?
ולא הבנתי מה הבעיה שלך עם תום, במי הוא בגד?
&nbsp

בקיבוץ! באביה מלכה!
עבר עליה, נפרד ממנה והשאיר אותה טרף לליטמן.
&nbsp
הוא משתף פעולה עם ליטמן בסוד.
&nbsp
אל תתרום לטל מוסרי, הוא שוב ישקיע הכול באיזו המצאה כושלת.

Roei152

Well-known member
מנהל
זו בדיחת כדברא
ירון בן הרוש , השחקן של תום שיחק בכדברא, את בן זוגה של הגיבורה שהיא מלכה נוספת של יוסי בשם אביה מלכה , הוא לא צפוי להשתתף בעונה הבאה של כדברא, ואילו ליטמן כן , ולפי הסימנים הוא צפוי לגללם את בן זוגה החדש של לילה שהיא אביה..
&nbsp

ולכן הגיוני שהם תכננו תכניות כדי ששניהם יעברו עליה!
בחייך, רועי.
&nbsp
ואל תשכח שהמלכה ההיא גם אוהבת את הציורים שלי.
&nbsp
גם אחות של מי-רן עשתה לי פולו (מסנג'רת אותי לאחרונה).

dar dahan

Member
ברקו והייצור המזוקן
איפה פיזנטי איפה?? הרעים החדשים עושים צחוק מהחלטורה ובושה מהפדיחה.

אמא של דריה כל כך מעצבנת, עם אמא כזאת הייתי מתאבד ממזמן, אבן יותר נחמד ממנה.
ומעניין שהיא מכירה את רקפת, למה יש לי תחושה שהיא הרעה הראשית מעל הטריו של רקפת, ברקו והייצור המזוקן?

ואמה לומדת מג'וקי איך להפוך לבחורה מגניבה, עומר פשוט מגניב מזכיר לי טיפה את דינה נבון רק Lonely.

ותקשיבו שנמאס לי כבר מהייצור המזוקן, מה הוא מגיע למשתלה לעזאזל? איך נתנו לרשע הזה לעבוד שם?

וברקו כזה ייצור, הוא מתגנב לבתים באור יום בעין מפריע ומה שלא ברור לי זה איך משטרת אשמורת לא רואה את השמן הזה במצלמות!

אהא וכן אלון יוצא ממש חמוד עם הפתקים אבל לא הבנתי, הוא רוצה את שירה עכשיו?

אהא וכן דריה ותום זוג ממש נחמד.

וברור לכם שדולב מאוהב בדניאלה?!?!

למעלה