נעלמים 2 -פרק 55

Roei152

Well-known member
מנהל
נעלמים 2 -פרק 55 בגלל שהשרשור הקודם התמלא יותר מדי , ויש רק עוד פרק אחד לשבוע הזה , החלטתי לפתוח שרשור נפרד חד פעמי. ...

סוגרים שבוע נפלא לסדרות
ואני צריך להשלים הרבה דברים...
&nbsp
מי זה מוצי?! טוב, לי באופן אישי לא ממש אכפת מדולב... "הוא נודניק כזה אבל זה לא מגיע לו". אחלה. ודריה מטפסת.
&nbsp
חבר'ה, זאת סיקי מקשיבה למלכת הלבבות.
&nbsp
לא, אלון, רק דריה עולה.
&nbsp
עידו יודע לפרוץ קצת יותר מדי טוב לטעמי.
&nbsp
אלון הניג'ס.
&nbsp
סיקי חרא מזכירה.
&nbsp
נו, דריה, בחייאת...
&nbsp
רגע, מה שירה ודניאלה עשו עד אז? מה דניאלה מודאגת ממנו כל כך? רגע, מה עשו לו? אתם לא יכולים לשאול את מה הם רוצים? עידו, תירגע. איזה צחוקים עם דניאלה. כן, המצלמות של יובל. חשבתי שסגרנו איתם כבר.
&nbsp
אלון, אתה חייב להתחיל לעזור בעבודות הבית. אני מציע טבלה. כן, מיקי ורקפת, לא יודע אם אני סומך עליהם. על דודה ציפי קצת יותר. כן, זה לא בן אדם אחר, זה אלון. היי, היה אחלה עם תמר! אמה וגם אימא. אני כבר השוויתי ביניהן.
&nbsp
מה זה הפלאשבקים המוזרים האלה? השנה זה חלומות במקום פלאשבקים? אבל מה עידו יכול לעשות, אלו כולה פלאשבקים שקעקעו אותם, זה לא בדיוק יעזור. אז הוא זוכר שקעקעו אותם, ביג דיל, לא באמת עוזר. אגב, רק אני שמתי לב שרשום "אריאל" בטלפון ולא אריק? המממ... היי, יש לי את הטלפון של אמה!
&nbsp
תום, מה אתה עושה כאן לא בכנען? אני מקווה שדריה לא תהיה עם אלון כדי להצהיר שהיא לא תהיה עם תום! נעלמו, כמו שקורה בסדרה הזאת, תום! אתם יודעים, זה ליטמן עם ההודעות. הוא והרשת טלפונים שהוא משתלט איתה על בנות ישראל. הרי מה הוא אמר בשכונה? "למה את צריכה את אודי כשיש לך את זה? אני רק שם את זה על השולחן". עכשיו הוא כנראה שכח את ה"זה" באשמורת. ואיך יכבוש את לילה בלי "זה"? גם אני לא מאמין לך! הם התפייסו מהר מדי. היי! מה זה אהבת חיי?! תפסיק עם הנגיעות המטומטמות האלה בדריה כל הזמן!
&nbsp
אין, המשטרה של אשמורת במשבר. המדען של הכימיקלים? זה איפה שהקליינים עבדו... לא טוב.
&nbsp
לא, אלון, בבקשה לא. רגע, לשירה ולאלון לא היו ממש סצנות בעונה הקודמת, לא? והנה, שירה מצליחה לפגוע בנקודה: "קול קול, אבל מי שומע ממנו בכלל?". תתרגלי, שירה. תתרגלי. שירה, הוא עסוק בלכבוש את כנען... מה קרה לכרמלה?! אגב, אלון היה צריך להתלהב קצת יותר מפרס החינוך. מה זה היה לעזאזל?
&nbsp
דריה, למה את משקרת... בסדר, קעקוע מגניב. אמה לא קשורה לתום. וכן, דניאלה, כולם חשודים. "ביקור בית"... אגב, בחייאת, איך בית הספר זכה בפרס החינוך אם התלמידים שם תמיד מבריזים? דריה מבריזה יותר שעות משיעורים.
&nbsp
אוף, גם אני רוצה שאמה תאכיל אותי. טוב, עידו באמת כבר לא קול. אבל לדאוג לאמה זה מגניב. יאניב החנון עוד קיים! ושוב הוא מציל!
&nbsp
יופי אמה, ככה בדיוק דריה נפרדה מעידו. אוף, גם אני רוצה בונבוניירה מאמה!
&nbsp
מה זה הדיוקן מעל המיטה של יעקובסון? רגע, אז איפה יעקובסון באמת? שיט, הוא התחבא איפה ששאולי התחבא!
&nbsp
בפרק הבא- מפגש הענקים!

panda0zombie

New member
תכלס מה דניאלה מודאגת כל כך?
רק בפרקים הקודמים זה נראה כאילו היא לא ממש סובלת אותו..
&nbsp
אני לא זוכרת בכלל סצנות של שירה ואלון לבד. תמיד עם אנשים אחרים נראה לי

dar dahan

Member
איפה פיזנטי איפה?
לפיזנטי היה קלאס!
שהוא העלים אנשים אשכרה הם נעלמו ולהרבה זמן.
אבל שהחברה החדשים מעלימים אנשים הם נמצאים אחריי פחות מכמה שעות?
לפיזנטי היה בנוסף לקלאס גם איזושהי אנושיות.
אם לא היו מתערבים לו בעבודה הוא לא היה חוטף אף אחד אבל החדשים חוטפים מבלי לתת הסברים אפילו.
מה זה הזה שלכם? אהא רקפת?
הכסף?
הרעל?
מה????
&nbsp
וברור לכם שמדובר ביד של יעקובסון בסוף הפרק?
לדעתי מישהו מהחברה הרעים פגע בו והוא היה מעולף על הרצפה.

panda0zombie

New member
מתי הפרק הבא? איך עובד לוח השידורים בעצם?
בכל מקרה.. פרק מרתק כמו תמיד. לרגע חששתי למקרה נוסף של שכונה 2. שמחה שההפך הוא הנכון

למה חטפו דווקא את דולב? מה כל כך חשוב בו או שהוא סתם היה במקום הלא נכון בזמן הלא נכון? ומה זה הזה בדיוק? מצפים מהם לדעת..
כמובן שדריה הראשונה שמטפסת ההיא שתמיד מטפסת.
מסכן הדולב הזה כולה פלש ללילה לבן. דניאלה דואגת קצת הרבה

אלון.. אתה לא קול לא יילך לך. היי סצנה של שירה ואלון
דריה פשוט צריכה להגיד לו בפנים שמע זה לא יילך היא סתם מסחררת אותו

מה זה החלומות האלה של עדיו ולמה הוא לא מספק אותם לאמה? הוא די צריך לספר.. אין שום סיבה שלא אלא אם כן זה פשוט טראומתי בשבילו לדבר על זה

יופי דריה. סיפרת לתום הכל וגם שיקרת לדניאלה לא פחות..
אז תנו לי להבין, דניאלה עדיין כועסת על דריה בגלל תום ועברה חצי שנה מאז לא כולל כל הזמן של החטיפה ודניאלה עדיין לא התעמתה עם דריה על זה? הן היו תקועות ביחד חצי שנה במרתף הזה איך זה לא קרה? ומה עם שאולי????

מיקי חשוד.

טוב אז שירה ואיתי ייפרדו מתישהו אבל עם מי שירה תהיה בסוף?

כמובן שאמה תמצא דרך לעקוף את האמת. טכנית היא באמת לא הלכה ליעקבסון לבד

ראשון-רביעי, זה רק בשבוע הבכורה שהם שינו
שירה-אלון???
&nbsp
לא, בעולם אחר אולי, לא בעולם שלנו...

dar dahan

Member
דריה ואלון

תמר ואלון!!!!!!!!!
דר, אני חושב שכדאי שתתרגל לזה שאלון ודריה לא יגמרו ביחד, היא כנראה תגמור עם הבוגד-בקיבוץ.
&nbsp
עכשיו השאלה היא עם מי אלון יהיה, ואני מהמר על הדמות של אדווה רודברג שתצטרף.

Roei152

Well-known member
מנהל
לא זוכר שתמר אמורה לחזור?
מאיפה שהיא לא נמצאת , אבל תחזור...
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
טוב אז ..
פרק מותח כמו תמיד , עונה מעולה להתחלה
אני אסחף ואומר שירון ארזי נהיה הכותב מספר אחת של סדרות נוער במלחמה מול גיורא , הבוסית ויוצרי גאליס , לא כולל יוסי כמובן כלומר הבוסית כותבת מעולה , אסבל השאר הדרדרו בכתיבה נכון לעכשיו ..
הפרק לא בדיוק גילנו דברים חדשים , חוץ מזה שהם עוקבים אחרי החבורה 24/7 רקפת אמרה גם כן משהו בסגנון . ואמה ודריה הלכו לבקר את יעקבסון והוא תפס אותה בר גל ...

dar dahan

Member
תחרות בוא תגזים...
ירון ארזי עד כה יצר סדרה אחת שעדיין לא הגיעה לסוף שלה.
גיורא יצר 4 כאלו.
ירון יצטרך לעשות עוד סדרה אחת לפחות אחריי נעלמים ושהיא תהיה טובה על מנת להכנס לתחרות עם גיורא חמיצר.
בכל מקרה נעלמים כסדרה טובה יותר משכונה ובהחלט יכולה להתחרות עם החממה עם האי ועם השמיניה.
&nbsp

מה עם מועדון החנונים?
האמת, הוא יצר כמה סדרות טובות והוא גם היה עורך תסריט ובמאי חוצים של האי ועורך תסריט של גאליס.
&nbsp
אבל הוא בדרך לשם.
&nbsp
אולי גיורא נחלש לעת זקנה. אם כי כמובן, השמינייה בעונה הראשונה הייתה הטלוויזיה המהפכנית ביותר שאני זוכר. נעלמים גם מדהימה, אבל לא כמו השמינייה באותה תקופה...

Roei152

Well-known member
מנהל
אם נעלמים לא תרד ברמה בעונה השלישית
יהיה אפשר להגיד שזו הסדרה מבחינתי שהיא מספר אחת.
החממה והאי היו יכולות להיות מעולות , לולא העונה השלישית.. שכונה כבר נשברה בעונה השניה , ככה שכסדרה היא לא מהמעולות שיצא לגיורא לכתוב .. בכלל גם העונה הראשונה של שכונה לא הייתה כזאת וואו .. זו לא הסדרה מספר אחת של גיורא
השמיניה זו הסדרה הכי סבבה מבחינת שלוש העונות שלה ...
&nbsp

"לא כולל יוסי כמובן"
נעלמים כסדרה יותר טובה מכדברא, אבל כדברא מספר 2 מבחינתי. 2 מאוד צמוד. גאליס מקום שלישי. כן, שכונה והחממה הידרדרו מבחינתי.
&nbsp
פעם מור העלתה קטע שלה עם עונג שהם מעמידים פנים שהם מעריצי שכונה/גאליס/החממה/וואטאבר, וכתבתי לה בתגובה שבעונה אחת נעלמים וכדברא עקפו את הסדרות האלה.

למעלה