נעלמים 2 - הפרומו ברור יותר!!!

Roei152

Well-known member
מנהל
נעלמים 2 - הפרומו ברור יותר!!! ניקלדיאון העלו סוף סוף כמה פרומואים ליוטויב של הערוץ לבוגרים יותר "טין ניק" , הערוץ שכרגע הוא רק ביס , אך עומד לחזור להוט כערוץ רשמי (היתה תקופה בה היה ערוץ טין ניק ערוץ ספיישל לקיץ של הוט.) ומעכשיו הפקות הנוער של ניקלדיאון עוברות לשם ...
לצערי מספר הערוץ 81 , לא מבשר טובות : ערוץ 81 כידוע , כיום בהוט זה ערוץ לוגי ערוץ הבת של ערוץ הילדים , כידוע ערוץ הילדים אמור לעזוב את הוט רק ביום הראשון של 2018 ואיתו ערוץ לוגי , מה שאומר שיכול להיות שנצטרך לחכות עוד קצת יותר מחודש לעונה השניה של נעלמים .... אבל בינתיים קצת ההצות לערוץ החדש ..
סרטון אחד -הפרומו של "נעלמים " שיוסי כבר העלה יותר ברור ..
סרטון שני - קליפ חדש של העונה הראשונה של נעלמים , לרקע ענבל המלכה האחת והיחידה שרה את "ונצלול"
סרטון שלישי - פרומו לעליית טין ניק בהוט עם הצצות לסדרות החמות שהולכות להיות שם .. כמובן שגם נעלמים אבל גם שכונה 3 עם קטוענים ראשונים מהעונה ותוכנית סטנדאפ חדשה עם עדי ביטי ..

שמת לב שבקליפ הסיכום
הם מראים את ענבל מעט מאוד?
&nbsp
מפגרים.
&nbsp
אז רגע, עידו ואלון נחטפו? מוזר. ומה הקטע עם ירון ודריה? ואיפה ההוא, דולב, אורי בלופרב?

ומתברר שאכן צדקתי
ניתן לראות בפרומו את ירון ודריה מתנשקים!
&nbsp
בשכונה ניתן לראות רק את החדשה צורחת עם החבר'ה.

Roei152

Well-known member
מנהל
ננו?
מה אתהה מעדיף ? איתי באשמורת , מעדיף את שירה על פני יובל המלכה ושחר בכנען מעדיף את ליבי שאפילו ללא הספיק לבנות סיפור על פני לילה המגנא האמיתית?
או שאתה מעדיף את ליטמן בכנען מחזר אחרי לילה וירון באשמורת מחזר אתרי דריה?
&nbsp

שירון יעשה מה שהוא רוצה (העיקר שיקבל דמות)
שליטמן יעוף לאלף אלפי עזאזל.
&nbsp
חוץ מזה, מה מפריע לי שמישהו *לא* מעדיף את האהובות שלי? להפך! אם כבר מפריע לי שכן מתחילים איתם! ליטמן לא אהב את יובל המלכה, הפסד שלו! הפסד שלו!

Roei152

Well-known member
מנהל
לא נכון , יש גם קטע שני
דיבור של ויקי ולירון שלא חושף שום ספולליר .. ויקי אומרת "לא מדהים?" .. לירון אומר "אני רוצה להיות פה."
&nbsp

אני חושב שהסצנות לא ביחד והן שתיים נפרדות. בעצם לא זכור לי יותר מדי קשר בין ויקי ולירון.

אגב, משהו מצחיק שקרה לי
אחי בדרך כלל יורד על הסדרות שאני רואה.
&nbsp
אבל עכשיו חזרתי הביתה, ומתברר שהוא נרדם על הספה... מול ערוץ ניק... כשהפרומו לטין ניק מוקרן.

Roei152

Well-known member
מנהל
גם אחי ..
יורד על הסדרות שאני רואה ...
&nbsp

שיר m

Well-known member
וזאת לא סיבה לרדת עליו?

למעלה