נותרו מקומות לקבוצה לאמהות נכות

shirlygn

New member
נותרו מקומות לקבוצה לאמהות נכות

הקבוצה לאמהות נכות נפתחת בתחילת דצמבר ותתקיים במודיעין...ישנן 9 נשים וניתן עוד להצטרף, עד 15 משתתפות.. פרטים על הקבוצה: שירלי גפן – עו"ס, מנחת קבוצות ומחנכת למיניות דוד המלך 30/3 יוספטל כפר סבא 44430 09-7663493 052-2994759 [email protected] חדש – נפתחת סדנה ייחודית לאמהות בעלות מוגבלויות. אם את אישה בעלת מוגבלות ואימא, אל תישארי בודדה במערכה. בואי להכיר אמהות נוספות המתמודדות עם מצב דומה לשלך. הצטרפי לסדנה שבה אנחנו, אימהות בעלות מוגבלויות, נוכל לדבר, לחלוק חוויות וקשיים ולקבל טיפים ועצות זו מזו. הסדנה תעסוק בנושאים רבים, בהם: חוויות האמהות – תהליך הבחירה להיות אם. התמודדות עם הנכות – אתגר ההורות לעומת ההתמודדות עם מכשולים.. תלות והצורך בסיוע חיצוני והשפעתם עליי כהורה. מתי אני חשה שליטה ומתי אני חשה חוסר אונים. “Good enough mothering” – האם קיים פער בין ההורה שהייתי רוצה להיות לבין ההורה שאני מסוגלת להיות? התמודדות עם דילמות וקונפליקטים הנובעים מיחסי הורה-ילד בחיי היום יום וכיצד ניתן לפתור אותם. בחינת המשמעות שיש למושגים הבאים בחינוך הילדים: הצבת גבולות, מאבקי כוח, שליטה, תקשורת פתוחה, תמיכה, שיתוף, חלוקת אחריות. יחסי הגומלין בין הורות, זוגיות וקריירה/מימוש עצמי. תכנון משפחה – האם להביא עוד ילדים? התמודדות עם מכשולים שהחברה מציבה בפני הורים בעלי מוגבלויות. כיצד דמותם של הוריי והחינוך שקיבלתי כילדה משפיעים עליי כיום כהורה? חלוקת התפקידים במשפחה. ועוד... עלות: 600 לסדנא (50*12 מפגשים) מקום: מודיעין. (בין י-ם לת"א, קרוב לכביש 6). יום: א' בשעה 20:00-21:30

למעלה