נושא לדיון

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אם עכשיו בעל טרי עושה בדיקה פרטית ומגלה שהילד לא שלו, לא יהיה לו קל בגירושין בגלל זה?
הרי אם יש ממזר
לא נראה לי שסיימת את שאלתך. בכל מקרה, מה זה "בדיקה פרטית"? אתה חושב שאדם יכול ללכת למכון שמבצע בדיקת סיווג רקמות ככה סתם "כי בא לו"?
אז יש לי הפתעות בשבילך...
א. אין הרבה מכונים שמתעסקים בזה. בעבר היה רק מכון בבי"ח הדסה עין כרם ובתל השומר. יתכן שהיום יש קצת יותר.
ב. אם תנסה להגיע למכון כזה, הם יגידו לך שללא צו מבית משפט או צו מבית דין רבני, הם לא יבצעו את הבדיקה. יתרה מזו: לא אתה הוא זה שתקבל את התוצאות. את התוצאות המכון מעביר לגורם ששלח אותך לבצע את הבדיקה ובאחריותו להעביר לך את התוצאה.
ג. צריך 2 (או אפילו 3) לטנגו. כלומר: אב, אם וילד. ונניח שהאם תסרב להביא את הילד? איך תכפה זאת עליה?
ד. למה זה אמור להקל או להקשות על הגירושין? נהפוך הוא. אם הילד אינו שלו, יתכן שלא ייקבע שיהא עליו לשלם מזונות. מה שייך קיומו של ילד כזה לנושא הגירושין? ובכלל, ממתי ילדים מהווים בעיה עבור בני זוג להתגרש?

Yakir4179

Well-known member
לא נראה לי שסיימת את שאלתך. בכל מקרה, מה זה "בדיקה פרטית"? אתה חושב שאדם יכול ללכת למכון שמבצע בדיקת סיווג רקמות ככה סתם "כי בא לו"?
אז יש לי הפתעות בשבילך...
א. אין הרבה מכונים שמתעסקים בזה. בעבר היה רק מכון בבי"ח הדסה עין כרם ובתל השומר. יתכן שהיום יש קצת יותר.
ב. אם תנסה להגיע למכון כזה, הם יגידו לך שללא צו מבית משפט או צו מבית דין רבני, הם לא יבצעו את הבדיקה. יתרה מזו: לא אתה הוא זה שתקבל את התוצאות. את התוצאות המכון מעביר לגורם ששלח אותך לבצע את הבדיקה ובאחריותו להעביר לך את התוצאה.
ג. צריך 2 (או אפילו 3) לטנגו. כלומר: אב, אם וילד. ונניח שהאם תסרב להביא את הילד? איך תכפה זאת עליה?
ד. למה זה אמור להקל או להקשות על הגירושין? נהפוך הוא. אם הילד אינו שלו, יתכן שלא ייקבע שיהא עליו לשלם מזונות. מה שייך קיומו של ילד כזה לנושא הגירושין? ובכלל, ממתי ילדים מהווים בעיה עבור בני זוג להתגרש?
היי אני מדבר על בדיקה פרטית אפילו בחול ללא בקשות מי שלח אותי , כאדם דתי הנושא הזה חשוב כי אם הילד לא שלך אתה חייב לגרש אותה ולא לחיות איתה!
בדיקה אם הילד מזרעי זה הכל , לא מבקש יותר מיזה , אני מבין ויודע שבארץ צריך צו בית משפט
ילד זה לא מוצר שקנית לבית זה רגשות זה אהבה זה תמיכ זה אחזקה זה השקעה, אם זה לא שלי אז מי שהזרע ממנו שיחזיק אותו ויפרנס אותו !

נושא מעניין שמעניין את האדם המאמין

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
היי אני מדבר על בדיקה פרטית אפילו בחול ללא בקשות מי שלח אותי , כאדם דתי הנושא הזה חשוב כי אם הילד לא שלך אתה חייב לגרש אותה ולא לחיות איתה!
בדיקה אם הילד מזרעי זה הכל , לא מבקש יותר מיזה , אני מבין ויודע שבארץ צריך צו בית משפט
ילד זה לא מוצר שקנית לבית זה רגשות זה אהבה זה תמיכ זה אחזקה זה השקעה, אם זה לא שלי אז מי שהזרע ממנו שיחזיק אותו ויפרנס אותו !

נושא מעניין שמעניין את האדם המאמין
קודם כל זה קצת כן וקצת לא.
כל אחד רוצה שזה יהיה "שלו". אתה צודק.
אבל כשמאמצים, זה לא שלו ולא שלה.
וכשיש פונדקאית, גם אז יתכן מצב שזה יהיה "רק" של אחד הצדדים.
יתכן שניתן לבצע בדיקה בחו"ל? לא חקרתי את הנושא. בארץ, מה שכתבתי זה מה שיש ואתה גם מסכים עם זה.
ושוב: כאשר הבעל מסכים לקבל את עניין הבגידה זה סיפור אחד וכאשר הוא לא מוכן לקבל זאת, זה סיפור אחר, וזה לפני שיש ילד שהוא רק "אולי" שלו.

Yakir4179

Well-known member
קודם כל זה קצת כן וקצת לא.
כל אחד רוצה שזה יהיה "שלו". אתה צודק.
אבל כשמאמצים, זה לא שלו ולא שלה.
וכשיש פונדקאית, גם אז יתכן מצב שזה יהיה "רק" של אחד הצדדים.
יתכן שניתן לבצע בדיקה בחו"ל? לא חקרתי את הנושא. בארץ, מה שכתבתי זה מה שיש ואתה גם מסכים עם זה.
ושוב: כאשר הבעל מסכים לקבל את עניין הבגידה זה סיפור אחד וכאשר הוא לא מוכן לקבל זאת, זה סיפור אחר, וזה לפני שיש ילד שהוא רק "אולי" שלו.
אני פשוט הצגתי דיעה כי הנושא אצל מי שמוגדר כמאמין ומסורתי ודתי וחרדי מאוד מאוד חשוב!נכון שזה לא נעים לבדוק ולעשות בדיקת אבהות , אבל מה לעשות ?? אם האמון הופר ולא סיפרו לך על זה, זה אחד הבעיות הכי גדולות שיש, כבר היה סיפור בצפון ש3 ילדים נרצחו עם האימא כי הוא גילה שהשכן חגג איתה והילדים כנראה שלא היו ממנו , החומר הזה לא יצא לתקשורת , הוא עשה הצגה של חתול ומיאו בכדי להראות שהיא בגדה בו !
מימה שאמרו לי ברגע שהילד נולד לפני שחותמים על הניירות מביטוח לאומי , האבא מסרב לחתום היא פונה להליך משפטי ,ואז יכולים לתת לו אישור לעשות בדיקת רקמות בכדי שאם זה שלו הילד הוא מכיר באבהות, ברגע שהוא חתם על הניירת מה שנקרא רק בית משפט יכול לתת לו אישור לבדיקת רקמות !

הזוי מה שנקרא , כי מדובר על נפש על ילד שאתה משקיע בו וכו בחייך , אם רימו אותך ביודעין או שלא ביודעין אז מה שנותר הוא לבדוק , ואם אין חשש אז מה הבעיה לא להסכים לבדיקה כזאת מצד בת הזוג?

למעלה