נושא כואב

Loki Liesmith

New member
נושא כואב

אני יודע, אין לי כל כך הרבה זכות לתהיות בנוגע לזה, בעיקר בגלל שעד כה פגשתי ביודעין רק חברת פורום אחת ולא הייתי כל כך בפורום, אבל אני תוהה.. מה באמת יהיה עתידו של הפורום עם התדרדרותו של טרי פראצ'ט? האם הוא יהפוך לקבוצת אנשים שחיים בעבר כי אין להם כל כך עתיד לחיות בו? בערך כמו באפי, הארי פוטר, ואיך אני כל כך מקווה, דמדומים? תתחילו לצלוב, אני סתם משועמם שנכנס פעם בשבועיים/חודש לראות אם באמת מתקיים פה איזשהוא דיון שהוא לא "ספר ענק!" "מישהו רוצה לקנות את..." או שיחות על מפגש פורום בן 4 אנשים שהנושא המרכזי בו היה כמה קשה היה להגיע או איזה סרט ראו בטלוויזיה.

אוקטרין

New member
שמישהו יעזור לי לסחוב את הצב הענק

קודם כל, פראצ'ט עוד לא מת, אז בבקשה, תספיד אותו רק אחרי שהוא יהיה בקבר. וגם אחרי זה, מי יודע (כמו שאמרו חז'ל: "undead yes, unperson no!"). וגם אחרי הנורא מכל, אני לא דואג. קודם כל, בטח תהיה תעשיית מרצ'דייזינג ענקית, וימכרו את כל הספרים בהוצאה מחודשת עם הערות העורך ו-DVD של קטעים שמעולם לא נראו. הבת שלו תגלה את "הכתבים האבודים" ותנסה להשלים ספר משלה שיהיה זוועתי. פול ורהובן (או זאק שניידר) יוציא את טרילוגית עולם הדיסק שתהיה מלאה באפקטים ובחורות חשופות חזה אבל נעדרת עלילה או הגיון. וכמובן סדרת אנימציה לילדים. יהיו כל כך הרבה דברים שיהיה אפשר להתמרמר עליהם, הפוסטים לא יפסיקו לזרום!

Loki Liesmith

New member
בקיצור, אפקט שר הטבעות?

ואני לא אומר שהוא ימות, אבל המחלה די רצינית בשלב זה. ובתור אחד עם נסיון משפחתי של אלצהיימר, ולפי החדשות, ספק כמה עוד ספרים יצאו.

אוקטרין

New member
כן, משהו כזה

גם אם נניח שהוא יפסיק לכתוב מחר יש מספיק ספרים בסדרה. אני כבר קראתי את כל הספרים שיש לי (חסרים לי שלושה להשלים את כל כתביו) לפחות פעמיים, חלק אפילו שלוש, ובגלל שאני משתדל לתת כמה שנים מרווח בין כל ספר אני תמיד מגלה מחדש משהו מצחיק או מעורר מחשבה. הפעילות כאן יכולה להמשך הרבה שנים, זה רק תלוי ברצון של החברים. (או מקסימום נארגן איזה מסע צלב נגד קוראות דמדומים, סתם כדי שיהיה מעניין
) בכל מקרה אני מאוד מקווה שהוא לא יפסיק לפני I shall wear midnight ולפחות עוד ספר אחד שיסגור את ה-cliffhanger בין סוזן ולובסנג.

ויימס

New member
תודה לך, אוקטרין,

על שהדגמת בצורה ממש טובה מה אני אוהבת בפורום.

pix37

New member
עדיין יש לו בקנה את היצירה הגדולה מכולן

אני מאמין כי טרי עדיין לא כתב את היצירה הגדולה מכולן. לאורך הספרים הוא הולך ומזקק את האמירות שלו ומחדד אותם ואני מניח שנזכה ממנו לפחות לעוד יצירה גדולה אחת בסדר גודל של "פלאסק" או של "משמרת לילה". וחוץ מזה לאחר מכן יתחילו העיבודים של הספרים לסרטים (אף אחד עוד לא ממש נגע בסדרת המשמר), המחקר האקדמי של הרעיונות שלו, וגילוי הרבדים הנוספים בספרים. להבדיל מהארי פוטר ששם היה רק סיפור, הרי בספרי פראצ'ט יש הרבה יותר ולכן הם עשויים לפרנס עוד שנים רבות של דיונים.

Rincewind

New member
כל עוד ברוס וויליס לא נכנס לנעליו של ויימס,

שום דבר עוד לא נסגר. אה, ואם ברוס וויליס כבר זקן מדי, אז גם קולין פארל יכול להתאים. אבל פחות.

toi

New member
|יר| שקרים!

1] ברוס וויליס לא זקן מדי, וויימס גם ככה בן חמישים פלוס. 2] קולין פארל זה פיכסה. 3] את וויימס צריך לשחק מישהו בריטי.

Athaclena

New member
נחיה ונראה, יש לי סבלנות

איזה שרשור משעשע, דבר אגב.כיף לקרוא. אני לא יודעת עד כמה הוא מתדרדר, הבנתי שהוא עוד כותב כרגיל. אולי נראה יותר ספרים בודדים ולא-דיסקוורלדיים ככה, כי אז לא צריך להזכור את כל ההיסטוריה

We shall have to wait and see

אני אישית לא יודע, וגם לצערי יש לי עוד חודש בעייתי עד שאני אוכל לחזור להיות בפורום לעיתים קרובות יותר. אם מישהו רוצה להעלות יוזמה להחזיר קצת צבע ללחייו של הפורום, אני מאוד אשמח.

ויימס

New member
כפי שאמרתי בעבר,

הפורום יהיה מה שאנשים יעשו בו. אם מישהו רוצה לראות שרשורים מסוג מסויים, הוא צריך לפתוח אותם בעצמו, ולהתפלל שזה מספיק מעניין אנשים אחרים כדי שהם ישתפו פעולה. אני אישית התעייפתי בשנים האחרונות מלהשקיע בפורום כל כך הרבה זמן, רק בשביל ש-70% מההודעות יהיו שלי. הפורום הזה, כדרכם של פורומים, יחזיק מעמד או ייסגר כתלות בכמות האנשים שמוכנים להשקיע בו (מנסיון, 2-3 אנשים שרוצים לדבר זה מספיק כדי שהפורום יהיה חי ומעניין). ואם אתה לא אוהב דיונים בנושא מפגשי פורום, "מישהו רוצה לקנות את", ו"ספר ענק!", ובכן, באסה לך, כנראה שזה מה שאנשים כאן רוצים לדבר עליו. מה שבאמת אהבתי בפורום הזה, זה לאו דווקא את הספרים של טרי פראצ'ט כמו את העובדה שההומור (והטירוף?
) שלו חלחל אל ההודעות של כל המשתתפים. זה פשוט היה אתר שאפשר להיכנס אליו ולדעת שאתה הולך עכשיו להיות משועשע להפליא. זה היה מקום טוב להביע בו את חוש ההומור התמוה שלי, שבמקומות אחרים לא זוכה להבנה. וכמובן, האנשים כאן היו נחמדים ומעניינים למדי, שזה אף פעם לא מזיק. אני הפסקתי לעשות את הדברים שהייתי עושה כאן בעבר, כי פשוט הרגשתי שאנשים כבר לא מתעניינים. ות'אמת? גם לי קצת נמאס. אחרי 6 שנים פה, אני חושבת שאמרתי את כל מה שהיה לי להגיד ועשיתי כמעט את כל מה שרציתי לעשות. הייתה לי שאיפה להפוך את הפורום הזה למוקד לקהילה קצת יותר שוקקת חיים, שתשפיע על סצנת המד"ב והפנטסיה בארץ בצורה מעט מעט יותר משמעותית, אבל אף פעם לא הייתי ממש טובה בלהזיז דברים
.

limilu

New member
../images/Emo45.gif

וואו, האמת שמהתזוזה של הפורום הזה אף פעם לא חשבתי באמת שהוא יכול להפוך למשהו מרכזי בקהילת המד"ב והפנטסיה. אבל היו לנו תקופות רועשות, לא?

למעלה