נופש עם האקס

שלום
רקע,
התחלתי קשר חדש, טוב לי זורם לנו בכייף.
אני והאקס שלי ביחסים טובים, השבוע שוחחנו וסיפרתי לו על בן זוגי החדש, והוא אחל לי בהצלחה, האקס שלי גם בזוגיות.
החלום

נוסעת לבית מלון בחו"ל עם קבוצת חברים ועם בן זוגי לשעבר, ושמגיעים לבית מלון ענק ענק, בן זוגי בורח לחדר, אני קוראת לו הוא לא עונה לי, ונעלם לחדר. אני יודעת מה מספר החדר ולא יודעת לאן ללכת. מחפשת בין הקומות, יש לי את מספר החדר , אבל לא מוצאת אותו, מאוד עצובה, ויושבת בלובי של הקומה, שהוא מלא מלא חדרים וענק, מרגישה פתאום תשושה יושבת על הספה ומתעלפת , מישהי עם מדים, מעירה אותי ונותנת לי שתיה, זוגות זוגות מתלבשים יפה, ונכנסים למעלית , ויוצאים לטייל ,או לארוחת הערב, חברה רואה אותי שואלת מה קרה אני מספרת להם שהאקס ברח ממני ואני לא יודעת באיזה חדר אני, והיא מלטפת אותי, מגיע בחור זר אומר לי בואי נעלה במעלית, מעלית שונה כזאת קטנה נכנסים רק שתי אנשים וצריכים לעמוד עם הפנים לקיר ואז זה מופעל, אבל המעלית לא מופעלת והבחור יוצא. ואני עדיין מחפשת ורוצה להגיע לחדר לנוח.

אלישבע777

Well-known member
שלום
רקע,
התחלתי קשר חדש, טוב לי זורם לנו בכייף.
אני והאקס שלי ביחסים טובים, השבוע שוחחנו וסיפרתי לו על בן זוגי החדש, והוא אחל לי בהצלחה, האקס שלי גם בזוגיות.
החלום

נוסעת לבית מלון בחו"ל עם קבוצת חברים ועם בן זוגי לשעבר, ושמגיעים לבית מלון ענק ענק, בן זוגי בורח לחדר, אני קוראת לו הוא לא עונה לי, ונעלם לחדר. אני יודעת מה מספר החדר ולא יודעת לאן ללכת. מחפשת בין הקומות, יש לי את מספר החדר , אבל לא מוצאת אותו, מאוד עצובה, ויושבת בלובי של הקומה, שהוא מלא מלא חדרים וענק, מרגישה פתאום תשושה יושבת על הספה ומתעלפת , מישהי עם מדים, מעירה אותי ונותנת לי שתיה, זוגות זוגות מתלבשים יפה, ונכנסים למעלית , ויוצאים לטייל ,או לארוחת הערב, חברה רואה אותי שואלת מה קרה אני מספרת להם שהאקס ברח ממני ואני לא יודעת באיזה חדר אני, והיא מלטפת אותי, מגיע בחור זר אומר לי בואי נעלה במעלית, מעלית שונה כזאת קטנה נכנסים רק שתי אנשים וצריכים לעמוד עם הפנים לקיר ואז זה מופעל, אבל המעלית לא מופעלת והבחור יוצא. ואני עדיין מחפשת ורוצה להגיע לחדר לנוח.
שלום יערונת

הרקע שכתב הוא התחלה טובה בחיים, סוף סוף! גם האקס שלך, מפרגן לך. אז למה החלום שלך כה עצוב? למה אין לו (לך) מנוחה? למה בחלום את כה בודדה? לא יכולתי לקשר את החלום לרקע של היום. אוכל לנסות לקשר את החלום לעבר שלך כפי שרשמת בחלומות קודמים, אם תרצי ואם אוכל. הייתכן שבמקרה זה, ההווה הטוב במציאות כמעט אינו משפיע עלייך, לפחות
?בחלום

אכן שמתי חומה בין העבר להווה.. אבל יש דבר מעניין בקשר החדש , שהוא מזכיר לי את האקס. שהם שניהם "בלי פוזות". הכל גלוי
ובלי הצגות......ואולי זה הסיבה לחלום....... אין לי בעיה שתפרשי לפי החלומות הקודמים . בהצלחה .חחחחח

אלישבע777

Well-known member
הפרוש שלי על סמך רקע קודם, לפי בקשתך. החלום הזה, כאילו אינו מעודכן להווה. את עדיין נושאת את פצעי העבר והוא עדיין חי אצלך ובועט. בהמשך, ניסיתי לקשור את העבר עם ההווה.

בחלומך נסעת לבית מלון לנופש, עם בעלך (האקס) ועם חברים. פתיחה טובה, אבל מייד בהמשך המשפט הראשון ( !), בעלך הלך לחדרכם ונעלם ולא ענה לקריאתך. נשארת לבד, החברים גם הם לא נמצאים בסביבה , אף כי את ידעת את מספר החדר, במלון הענק הזה אי אפשר למצוא את החדר. התיישבת בלובי, עצובה ובודדה וכמעט התעלפת. אכן את מתארת את הקשר שלך עם האקס שלא היה ממש קשר והחברים שלכם, לא סייעו. היית לבד בכל שנות הנישואין איתו. בית המלון המסובך עם המון חדרים, מציין את הקשר המסובך עם בעלך. בעלך נמצא בקרבת מקום, אבל אי אפשר לדעת היכן, הוא אינו עונה. אפשרות נוספת – ביתכם המשותף, רחב הידים (?) היה בית מלון עבורו ולא יותר מזה. העדיף לצאת ולבוא וגם אז, העדיף להתחמק ממך.

בחלומך מישהי במדים, סייעה לך נתנה לך לשתות ועוררה אותך מעלפונך. נסי להבין מי הגברת הזאת. אולי אימו של בעלך שהיתה טובה אלייך? חברה טובה? ואולי הגברת היא בכלל את עצמך! את מתעוררת בכוחות הגנוזים האצורים בך. לא נכנעת לדאגה ולבדידות.

בחלק הבא, אורחי המלון נכנסים בזוגות למעלית, או יוצאים לטייל, או הולכים לארוחת הערב ורק את יושבת עדיין בלובי לבד. הכותרת שנתת לחלום היא "נופש עם האקס" כמה אירוני! אקס הוא X מי שכבר לא בקשר, מישהו שהיה וכבר אינו נמצא, מישהו מחוק ששמו עליו איקס. הנופש הוא בכלל מפח נפש! הנפש שלך, ממש אינה נופשת בבית המלון הזה!

פגשת חברה ומספרת לה שבעלך ברח ממך ( !) ואינך מוצאת את חדרכם. החברה ניחמה אותך ו... נעלמה. סוף סוף יש מישהו קרובה בסביבה וצערך נוגע לליבה, אבל היא עוזרת לך פחות מהגברת האלמונית שהגישה לך שתיה, כשהתעלפת על הספה.

בחלק האחרון בחור זר מציע לך להיכנס למעלית. הוא הזר בדומה לגברת הזרה, מנסה לעזור לך. במעלית המשונה הזאת, צריך לעמוד מול הקיר, כדי שהיא תעלה. כמה סמלי! לעמוד מול הקיר, זה לעמוד לפני חומה, או לדבר אל הקיר. אין לך אפשרות לעלות אל בעלך, אין מעלית שתעלה אותך אליו ואין לך אפשרות לדבר איתו , זה כמו לדבר עם הקיר.

בכל סצנה בחלום, את עושה מאמץ למצוא את בעלך, אבל זה בלתי אפשרי. המלון ענק, אי אפשר למצוא בו את החדר, המעלית אינה עובדת. בכל המלון פגשת רק שני זרים שניסו לעזור וחברה, שרצתה לעזור ונעלמה מהסיפור.

ובסוף החלום - את עדיין מחפשת אותו וכל משאלת היא להגיע לחדר ולנוח.

וכיום – יש לך זוגיות חדשה, התחילה יפה. האם כבר הגעת לחדר ויכולה לנוח? האם את מסוגלת לנוח? האם את מרשה לעצמך לנוח? אולי את עדיין ממשיכה להתרוצץ כמו בעבר, חסרת מנוחה ודואגת, מחפשת בכל מקום את מה שאי אפשר למצוא? האם באמת הצבת חומה ( או קיר) בין העבר לבין ההווה? אם הצבת חומה כזאת, המעלית בסוף תעלה!! החלום קורא לך, להתחיל לנוח קצת. לצאת לנופש - זה טוב לנפש!! כמו האנשים במלון – להתלבש יפה ולצאת לטייל בזוגות עם ידידים. מגיע לך!

אשמח לתגובתך!

למעלה