משחק קטנטן..

choul

New member

אני הכרתי התחלתי לאהוב את מוקי מחבר שלי שעשה לי שטיפת מוח והתחלתי לאהוב את כל אלה בויאקה מוקי שבק הדג הנחש.............. הייתי בהופעה אחת של מוקי אבל בנוער ינהג אחרת עם בצפר

Heavy Thought

New member
זה קרה ביום בהיר

השמש זרחה... סתם, לא.
אממ... שמעתי את "כולם מדברים על שלום" ברדיו. ומצא חין בעיני, אז החלטתי לשמוע עוד... ואהבתי. מה גרם לי להתחיל לאהוב אותו? המילים.

hypnotic poison

New member
עכשיו אני... ../images/Emo104.gif

אוקיי אני התחלתי לאהוב את מוקי עוד מתקופת שב"ק כשיצא הדיסק האחרון שלהם (כנען 2000) הכל באשמתו של בן דוד שלי שהחליף את ג´יימס והתחיל לתופף איתם (סחוגי למי שמכיר), תמיד אהבתי ת´שירים שלהם אבל לא התעניינתי יותר מדי. אני בעיקרון לא שונאת אצלו כלום אבל הייתי רוצה שהוא יעשה ראפ יותר כבר הארד קור ישראלי לפי דעתי יותר יתאים לו. וזהו...

בהביבו

New member
תאמת*****************

אין לי שמץ של מושג.. שהיצטרפתי לתפוז, אז פחות או יותר כל השמות שרציתי היו תפוסים. אחריי כמה דק' התחלתי להישתגע, ולכתוב סתם שמות, אבל ברגע שהשם הזה נקלט, אז אי-אפשר להכניס אחר, אז כבר נשארתי עם זה.. זהו, על תשאלי אותי למה אני לא מחליך כי פשוט הכיוני הזה חשוב לכמה מקומות... חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

בן למי הכינוי הזה חשוב?../images/Emo60.gif

ואני רשע אז אני יגיד שהכינוי יצא מגעיל ולא יפה סתם סתם אחלה של כינוי

בהביבו

New member
למה אתה לא עונה באיי.סי../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

למי הכינוי חשוב..לדוד משה..

לא הייתי על המחשב היום../images/Emo60.gif

ומתי שכן הייתי אז אתה לא הייתה מחובר ד''א הורידו לי את הגיבסון הקטן שהיה לי

XSuperKi11erX

New member
../images/Emo47.gif

כמובן בשבק ס'.....אבל אותו בכלל הכרתי בזכות כולם מדברים על שלום... אני רוצה שמוקי ישיר יותר ראפ!!והיפ הופ!! זהו ביי!!!

S w e e t Baby1

New member
אני.....

אוקי....איך התחלתי לשמוע אותו? קיי....השיר הראשון שלו שהיה פצצה ולהיט ברדיו ובכל מקום אחר "כולם מדברים על שרון" היה ממש פ33ה! אז הורדתי אותו ואז גם הורדתי שירים של מוקי(את כל השירים) ומייייד נדלקתי הם היו כל כך פצצה ואחר כך נדבקתי לסאבלימינל והצל ועכשיו אני שומעת סאב והצל&מוקי!!!!

פאק יי

New member
אני התחלתי.......

אני התחלתי בכיתה א' לאהוב את שבק שאחות שלי הביאה את הדיסק הבייתה ואחרי זה שחכתי קצת משבק והשנה אחרי הופעה שהייתי של מוק חזרתי לשמוע את הדיסקים וחרשתי אותם.

Stinkin Fish

New member
אז ככה

שמעתי לראשונה את שב"ק בעטיפה, התאהבתי בלהקה, נכנסתי חזק לראפ, ואחרי ששב"ק התפרקו פשוט המשכתי לחלוצי החלל ומוקי.. פשוט לא?

למעלה