משחק פורום לכבוד תחייתו של הפורום

Blue Beetle

New member
משחק פורום לכבוד תחייתו של הפורום

זהו סיפור משותף בהמשכים. כל כותב רשאי להשתמש בכל האלמנטים (מיקום, דמויות, מאורעות) כראות עיניו, בכפוף לכללים הבאים. חשוב לשמור עליהם.

א. אין לכתוב תוכן גס, גזעני וכדומה.. כולנו בוגרים, שהכתיבה תהיה בהתאם.
ב. אין לסתור דברים שאחרים כתבו ואין לשכתב מאורעות.
ג. תשתדלו לשמור על רוח הסיפור שהקודמים כתבו.
ד. פוסט מתחיל בנקודת הזמן שהפוסט האחרון נעצר. אין דילוגים קדימה ואחורה בזמן.
ה. אין להתחיל קו עלילה חדש או לעבור למיקום אחר, אלא אם כותב הפוסט האחרון ציין זאת במפורש בסוף הפוסט (הערות מחוץ לסיפור).
ו. זהו **לא** משחק חופשי בו כל אחד יכול לכתוב. כאשר כותב הפוסט מסיים, עליו להזמין מישהו מסוים (קצת כמו אתגר דלי הקרח) לכתוב את הפוסט הבא. מותר ומומלץ להזמין אנשים שאינם פעילים קבועים בפורום (הרעיון הוא להביא כמה שיותר אנשים).
ז. אם הכותב המוזמן לא ניצל את ההזמנה תוך שלושה ימים, לכותב הפוסט האחרון או למנהל הפורום יש זכות להזמין כותב אחר.

Blue Beetle

New member
חיפה, אי שם, כמעט חצות

נ' עמדה בצד, נשענה על המעקה וכרסמה שקית ביסלי. היה לה מעט מאד עניין בכל הממבו הפולחני שהצוות הטכני, כלומר א' ו- ש' התעסקו בו.
כבר חצי שעה הם רצו ממקום למקום עם המכשירים שלהם, מודדים זוויות, משרטטים דיאגרמות משונות על הרצפה ומציבים את התאורה המעומעמת בדיוק פדנטי. משהו על זה שמצד אחד השגריר רגיש לאור, אבל מצד שני הם צריכים לראות מה הם עושים.

עשרה לחצות. א' מסמס לאחד הבכירים, מסתבר שזו ס'. היא משתגרת למקום בעשרה ל-, עוזרת לנ' לחסל את הביסלי ועושה בדיקות אחרונות. נראה שהיא מרוצה.
"דקה לחצות. כולם לכבות ניידים ולתפוס עמדות!" ס' מכריזה.

הכותב המוזמן הבא: golan2072.

golan2072

New member
ענן של ערפל

ענן של ערפל הופיע, למרות שהיה זה בשיא החמסין של תחילת ספטמבר. הוא הלך והתפשט מהצדדים למרכז, זוחל כמו עדת נחשים דרך הדיאגרמות המשונות, כשהוא מכבה, כבמטה-קסם , את התאורה, כאשר כל מנורה שכבתה הפיצה מטח רסיסים. מתוכו, לאט לאט התחילה להיווצר צורה, ואז דמות. אנושית, אולי, או כמעט אנושית. ובאמצע החמסין, גל של קור ושל צמרמורת עבר בעצמותיה של נ', כאילו סופת דצמבר נחתה עליה.
&nbsp
"הנני", אמרה הדמות בקול שנשמע בו, באופן קלוש, משהו כמו התנפצות גבישי קרח...

DDN

New member
Dragoran

לרגע היה שקט
בואו של השגריר לחיפה לא היה דבר של מה-בכך
דמותו של השגריר סקרה את הנמצאים סביבו, ואת הסימנים שבמרכזם הופיע
"לא רשלני לגמרי", אמר בקול הקרחוני שלו, אף אחד לא יכול לראות עדיין את תווי פניו. "מי האחראי כאן?"
"אני", נ' נפלה על ברכיה מול הדמות, "לכבוד הוא לי"
"קומי. יש לנו כאן הרבה עבודה", נ' הרגישה שהקול ממש מכאיב לה
הצליל של נוקיה נשמע. ג' כנראה שכחה לכבות את הסלולרי שלה
לעזאזל!
&nbsp
&nbsp

דרגורן

New member
BluePrint

ג' שלחה יד מהירה לכיס, והשתיקה את הצלצול.
לרגע היה שקט, ואז השגריר עף במהירות ממקומו, לעבר ג'
גופו גדל ומתנפח במהירות
ואז השרטוט על הריצפה נדלק באור לבן מסמא עיניים.
השגריר התחיל לחבוט בקיר הבלתי נראה של השרטוט, בעוד הסובבים נרתעים לאחור
חוץ מס'
"אתה מתכוון להמשיך לנסות? יש לך שלוש שעות לפני הזריחה, ואם אנחנו לא נסיים בזמן - אני לא אשחרר אותך"
ס' מתקרבת לקצה השרטוט "שנינו יודעים מה יקרה לך אם תשאר פה ברגע שהשמש תעלה"
השגריר נרגע וחוזר לגודלו המקורי, אפשר לשמוע בקולו שהוא מרוצה "סמך.... נראה שקידמו אותך.... אם נותנים לך לדבר איתי"
ס' מבחינה שהצוות מסביב מתחיל לחזור למקומות שלו, וחוזרת להסתכל אל השגריר
"עכשיו, אחרי שבדקת את המעגל וראית שהוא מתאים, אפשר לדבר? או שיש לך צורך להשתולל עוד קצת?"
השגריר התנפח שוב, ועשה סיבוב בפנים השרטוט, בודק אותו מכל הכיוונים ואף מלמעלה
"כן.... אפשר לדבר.... אבל מה המחיר שאת והארגון מוכנים לשלם בשביל המידע שלי?"

BluePrint

New member
CallMeCavanaugh

ס' התעלמה מהעלבון הטמוע בהערה האישית לגביה. היא לא ציפתה מהשגריר שראה את הנץ האנושות, להתאים את עצמו לשינוי חברתי בן מספר עשורים בלבד, בטח שלא לאחר אלפי שנים בהן התרגל לצווות על גברים שהעריצו אותו כמו כלבלב המעריץ את בעליו.

”שנינו יודעים שאתה מפוצה על הנעמתך את זמננו, לא על תוכן הבידור שאתה מספק...”

ס' סימנה ל-ש' שהושיט יד אל מתקן גדול שעמד מכוסה מאחוריה, ונורה אדומה נדלקה על פרק ידה של ס' ועל פרק ידם של כל האנושיים.

”...אם אתה עוזב בסוף, ולא נשאר להדרן.”

ש' הסיר את היריעה הכבדה בתיאתרליות, חושף את הזרקאור הגדול המכוון למרכז הפעילות, והנורה האדומה הדולקת גם עליו.
עיניו של השגריר נשארו ממוקדות ב-ס', אבל ניכר שתשומת ליבו נפרשה לכלול את כל הנוכחים. הוא השמיע קול שהזכיר צליל שחיקה או ליטוש אותו ס' פירשה כוויתור שלגמרי אינו כניעה.

”האם צמאונו רווה?” ס' שאלה ישירות.

”אני יכול לומר,” השיב השגריר, ”שהמנהל לא מרוצה מהיעילות בה אתם משיטים את מחיר הדם."

"יותר מאלפיים חפים מפשע זה לא מספיק?" שאט הנפש ניכר בקולה של ס'. "הוא שוב רעב למליונים?!"

"הם לא העם הנבחר." השיב השגריר והתנפח מעט, מרוצה מהקלות בה הוציא את ס' משיווי המשקל.

CallMeCavanaugh

New member
מירטל נקודה

"תגיד לו שהוא יקבל את מה שהוא רוצה, מהר יותר ממה שהוא חושב" סיננה ס' בין שיניה. "אבל רק אם ייתן לנו את מה שאנחנו רוצים קודם".
הענן התכווץ והפך לכדור שהסתובב סביב עצמו במשך מספר שניות. לבסוף נעצר וחזר לגודלו המקורי. "הוא מסכים, והוא רואה בך, סמך, אחראית אישית לכך שיבוא על סיפוקו."
ס' הרגישה את הדם אוזל מפניה בשעה שהענן קיבל צורה של גולגולת לא לגמרי אנושית, הביט אל תוך עיניה ואמר "יש לי הרגשה שניפגש בצד השני, איך אמרת? מהר יותר ממה שאתה חושבת..."
היא לקחה נשימה עמוקה ואז ענתה - "מספיק עם בזבוז הזמן הזה. תן לנו תשובות. עכשיו."

CallMeCavanaugh

New member
הצעה מנהלתית

לשרשר את הזמנת הכותב הבא כהודעה נפרדת, ללא תוכן עם שם הכותב בכותרת. אני לא עקבתי אחרי השרשור הזה בינתיים ורק בגלל שראיתי את ההודעות שלכם בנושא גיליתי שבכלל עלולים להזמין אותי לכתוב. סביר להניח שאני לא היחיד.

DDN

New member
ואולי כדי לא לקטוע את הרצף הסיפורי, לשרשר את שם המוזמן הבא

בכותרת ההודעה שלך?
&nbsp
כלומר, אני עכשיו עונה להודעה של golan2072 כשנושא ההודעה שלי הוא השם של המוזמן שלי, והתוכן הוא המשך הסיפור
&nbsp

למעלה